Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunnanå SK
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-04

    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      00:00
    • 14:30

      Matfors IF (hemma) F-04


      15:30
    • 16:15

      Träning Sunnanå SK F19


      17:45
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Dam 3


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Frivillig träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Sundsvalls DFF (borta) F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
  • 3Fre
    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-04

    • 00:00

      Träning P-08


      16:00
    • 07:15

      Domsjö IF (hemma) F-04


      08:15
    • 12:15

      Alnö IF (borta) F-04


      13:15
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 19:00

      Bolidens FFI (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-04

    • 10:00

      Sunnanå SK P06 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      SSK P05 (borta) P-06


      11:00
    • 13:00

      Infjärdens SK (borta) A-lag Damer


      15:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Bergsbyns SK F 07/08 (hemma) F-08


      12:00
    • 14:00

      Div 2 SSK - Umedalens IF A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Umedalens IF (hemma) Sunnanå SK F19


      16:00
    • 15:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 09 (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Burträsk IK (hemma) P-06


      16:30
    • 17:00

      Morön BK 08 (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Morön BK (hemma) F-07


      18:30
    • 17:00

      Clemensnäs IF CIF/RIF P05 (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Skellefteå FF P10 United (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Myckle IK P07 Gul (borta) P-07


      20:30
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Mjödvattnet Cup F-07

    • 10:00

      Morön BK F06 M Vit (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Match F-09


      12:00
    • 11:00

      Skellefteå FF P10 City (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Lycksele IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Morön BK F05 Vit (borta) F-05


      14:00
    • 14:00

      Byske FF F 07-08 (borta) F-08


      16:00
    • 15:00

      Ersmarks IK (borta) F-04


      16:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Myckle IK P05 (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Stämningsgården (borta) P-11


      12:30
    • 14:00

      Kågedalens AIF F 11 Svart (borta) F-11


      16:00
    • 14:00

      Kågedalens AIF F 10 Gul (hemma) F-10


      16:00
    • 14:00

      Sävar/Täfteå IK 2 (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Div 2 Flurkmark -SSK A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Flurkmarks IK (borta) Sunnanå SK F19


      16:00
    • 16:00

      Bureå IF P 07/08 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Byske (hemma) P-11


      17:45
    • 17:30

      R??nnskär Railcare IF P 07/08 (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Bergsbyns SK P10 (hemma) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning Sunnanå SK F19


      17:00
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Bureå (hemma) Dam 3


      20:00
    • 19:00

      Kågedalens AIF F04/05 (borta) F-04


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Myckle cup P-07

    • 00:00

      Kvantum/Mycklecupen P-06


      00:00
    • 09:15

      Myckle cup P-09


      17:00
    • 09:45

      Skellefteå FF (hemma) F-06


      10:45
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Morön (borta) P-11


      12:30
    • 13:00

      Dammatch F-07


      16:00
    • 13:00

      Myckle cup P-10


      17:30
    • 13:30

      Umedalens IF (borta) F-06


      14:30
    • 14:00

      Aktivitet vid damlagets match F-10


      17:00
    • 14:00

      Notvikens IK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Betsele IF (hemma) Dam 3


      16:00
    • 15:45

      IBFF (borta) F-06


      16:45
    • 16:00

      CIF/RIF (hemma) Dam 3


      19:00
    • 17:15

      Spöland Vännäs IF (borta) F-06


      18:15
  • 19Sön
    • Heldag

      Mycklecupen F-09

    • Heldag

      Myckle Kvantum Cup P-08

    • 10:00

      Morön BK MB P 10 grön (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      Själevads IK 2 (hemma) Sunnanå SK F19


      14:00
    • 12:00

      Div 2 SSK - Själevads IK 2 A-lag Damer


      14:00
    • 13:00

      LUAIK F 07/08 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Skellefteå FF P09 Vit (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Rönnskär Railcare IF Rif/Cif F 05-06 (hemma) F-06


      17:00
    • 15:00

      Norsjö IF (borta) P-07


      17:00
    • 15:30

      Rönnskär Railcare IF RIF/CIF P 04 (borta) P-05


      17:30
    • 16:00

      Skellefteå FF F09/10 (borta) F-10


      18:00
    • 16:00

      Morön 05 (hemma) P-06


      17:30
    • 16:30

      Morön (hemma) P-11


      18:00
    • 17:30

      Myckle IK F04 (hemma) F-04


      19:00
    • 18:00

      Kaif 05/06 (borta) P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:15
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Kågedalens AIF P 05-06 (hemma) P-05


      12:00
    • 11:10

      Clemensnäs IF F10 lag2 (borta) F-10


      13:10
    • 11:30

      LUAIK Mix 10 P 10 (borta) P-10


      13:30
    • 11:45

      Clemensnäs IF (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      FairPlay F-09


      17:00
    • 12:00

      Arbete dammatch F-04


      15:00
    • 13:00

      IFK Östersund (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:30

      Burträsk FF (hemma) Dam 3


      15:30
    • 15:30

      LUAIK 05/06 (borta) P-05


      17:30
  • 26Sön
    • 00:00

      Boliden P12 (hemma) P-06


      00:00
    • 10:30

      Morön BK 11 (hemma) F-11


      12:30
    • 11:00

      Match F-09


      12:00
    • 13:00

      Morön BK 2 (borta) Sunnanå SK F19


      15:00
    • 13:00

      Div 2 Morön BK 2 - SSK A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Robertsfors (borta) Dam 3


      16:00
    • 14:00

      Robertsfors IK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar P-08


      16:00
    • 15:00

      Kågedalens AIF P09 Svart (hemma) P-09


      17:00
    • 15:15

      Morön BK F05 Grön (borta) F-05


      17:15
    • 16:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Burträsk FF 06 (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Skellefteå FF P06/07 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Burträsk (hemma) P-11


      18:00
    • 17:00

      Morön 06 (borta) P-06


      18:30
    • 17:30

      Byske (borta) P-11


      18:30
    • 18:00

      Bureå IF P-10 (hemma) P-10


      20:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre