Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunnanå SK
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning Dam 3


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:15

      Lycksele IF 08 (hemma) P-08


      13:15
    • 13:30

      Robertsfors IK P08 (borta) P-08


      15:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning F-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam 3


      18:00
    • 17:00

      Träning Tussyngre


      18:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Morön 07 (hemma) P-06


      12:00
    • 13:00

      Burträsk FF /MVBK (hemma) F-06


      15:00
  • 11Sön
    • 09:15

      Sunnanå F08 (borta) F-07


      10:00
    • 09:15

      Sunnanå SK F07 (hemma) F-08


      11:15
    • 10:45

      Innervik (hemma) F-07


      11:15
    • 11:00

      Träning F-11


      19:00
    • 11:30

      Morön BK F07 (borta) F-08


      13:30
    • 14:45

      Morön BK F 04 (hemma) F-05


      16:45
    • 15:00

      IFK Åkullsjön (hemma) RFL FUTSAL DAM


      16:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Tussäldre


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam 3


      18:30
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Föreläsning med AIK:s värdegrundsansvarige Max Bergander A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Fredagamys med laget F-04


      20:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:15

      Träning F-04


      17:15
    • 16:15

      Träning Dam 3


      17:15
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:30

      Bureå IF Damjun (hemma) F-04


      12:00
    • 10:30

      Bureå IF Damjun (hemma) Dam 3


      12:30
    • 11:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Burträsk FF /MVBK (borta) P-05


      20:00
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Tussäldre


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam 3


      18:30
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:15

      Träning F-04


      17:15
    • 16:15

      Träning Dam 3


      17:15
    • 18:00

      Morön BK (borta) F-04


      19:30
  • 24Lör
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Myckle IF (hemma) RFL FUTSAL DAM


      12:30
    • 12:00

      Skellefteå FF (hemma) P-06


      13:00
    • 16:00

      Sunnanå SK F05 (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Sunnanå SK F05 (hemma) F-05


      18:00
  • 25Sön
    • 11:00

      Morön BK (hemma) F-07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-11


      19:00
    • 13:15

      Rönnskär (borta) F-07


      13:45
    • 14:00

      Piteå IF FF (U19) (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Clemensnäs IF (borta) Dam 3


      18:30
    • 16:30

      Clemensnäs IF (borta) F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Tussäldre


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam 3


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:15

      Träning F-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam 3


      18:00
    • 17:00

      Träning Tussyngre


      18:00
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning F-04


      17:15
    • 16:15

      Träning Dam 3


      17:15