Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunnanå SK
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 11:00

      Bolidens FFI P 12 (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Morön BK (borta) F-07


      15:00
    • 15:00

      Morön 04 (hemma) Dam 3


      18:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Sista dagen hämta kvarglömda kläder på Sörvalla Sunnanå SK

    • 11:00

      Bolidens FFI P 9 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Match F-09


      13:00
    • 13:00

      Stämningsgården IK P10 Vit (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Burträsk FF 11 (borta) F-11


      15:00
    • 14:00

      Morön BK MB F 10 (hemma) F-10


      16:00
    • 14:00

      Myckle IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Stämningsgården (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Stämningsgården IK F08 Vit (borta) F-08


      17:00
    • 15:00

      Domsjö IF (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:30
    • 16:00

      CIF/RIF F03/04 (hemma) F-04


      17:30
    • 16:30

      Stämningsgården (hemma) P-11


      18:00
    • 17:00

      Norsjö IF (hemma) P-06


      18:30
    • 17:30

      Norsjö IF (hemma) P-08


      19:30
    • 17:30

      Kågedalen (hemma) P-11


      19:00
    • 17:30

      Drängsmark/Ostvik IF F01/05 (hemma) F-05


      19:30
    • 18:00

      Kågedalens AIF P09 Gul (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Div 2 SSK- Hörnsjö A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Hörnsjö IF (hemma) Sunnanå SK F19


      21:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:15

      Träning Sunnanå SK F19


      17:45
    • 16:15

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam 3


      19:45
  • 6Tor
    • Heldag

      Fika buffé till sunnanådagen 8/9 P-08

    • 08:00

      Lämna in fika till Sunnanådagen Sunnanå SK


      16:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning Sunnanå SK F19


      17:45
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Dam 3


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning Tussyngre


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:00

      Fromhedens IF 1 (borta) F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
  • 7Fre
    • 08:00

      Lämna in fika Sunnanådagen Sunnanå SK


      16:00
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 17:30

      Rönnskär Railcare IF RIF/CIF P 06 (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Rönnskär/Railcare (hemma) P-06


      19:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Sunnanådagen Sunnanå SK

    • Heldag

      Sunnanådagen Dam 3

    • 09:00

      Sunnanådagen P-06


      19:00
    • 10:00

      Burträsk FF/MVBK (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Sunnanå-dagen! Tussäldre


      19:00
    • 10:00

      Sunnanå-dagen! Tussyngre


      19:00
    • 11:30

      Kågedalens AIF F04/05 (hemma) F-04


      13:00
    • 11:30

      Sunnanådagen F-04


      19:30
    • 12:00

      LUAIK F 07/08 (hemma) F-08


      14:00
    • 12:00

      SK Storm (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Morön BK (hemma) F-07


      13:00
    • 13:30

      Bureå IF P-06 (hemma) P-05


      15:30
    • 14:00

      Bollflickor dammatch F-06


      16:00
    • 14:00

      Arbete dammatch F-06


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Stämningsgården IK P09 (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Innervik SK P 10/11 (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      SSK F09 (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Ostvik/Drängsmark IK 08/09 (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Morön BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Stämningsgården IK P10 Blå (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Sunnanådagen P-11


      19:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Clemensnäs IF F08 CIF/RIF (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      Bureå IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Bureå IF P-04/05 (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      Burträsk (borta) Dam 3


      17:00
    • 17:00

      Div 2 SSK-Clemensnäs A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Clemensnäs IF (hemma) Sunnanå SK F19


      19:00
    • 17:00

      Stämningsgården IK F06 (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      LUAIK P 08 (borta) P-08


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Fredagsmys F-04


      20:00
    • 17:45

      Skellefteå FF P06/07 Vit (borta) P-07


      19:45
    • 17:45

      Skellefteå FF (borta) P-06


      19:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Rönnskär Railcare IF RIF/CIF P 06 (borta) P-05


      02:00
    • 12:00

      Se damallsvensk match i Piteå Tussäldre


      19:00
    • 12:00

      Morön BK 10 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön F09/10 (borta) F-10


      13:00
    • 12:30

      Säsongsavslutning F-09


      19:30
    • 13:00

      Morön BK 09 MB Grön (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Clemensnäs IF F 05 CIF/RIF (borta) F-05


      16:00
    • 14:00

      Myckle IK F04 (borta) F-04


      15:30
    • 14:00

      SK Storm (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Skellefteå FF F06/07 (hemma) F-06


      17:00
    • 16:00

      Rönnskär Railcare IF (borta) Dam 3


      18:00
    • 16:30

      Lycksele IF (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Bergsbyns SK P09 (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Avslutning med mamma-match P-08


      19:00
    • 18:00

      Fromheden (hemma) F-07


      19:30
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 13:00

      Föräldrainsats+bollflickor dammatch F-05


      16:00
    • 14:00

      Myckle IK (hemma) A-lag Damer


      15:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Skellefteå FF P06/07 Vit (hemma) P-05


      12:00
    • 16:00

      Bureå IF (hemma) Dam 3


      18:00
    • 18:00

      Morön BK P06 MB Grön (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Morön BK (hemma) P-06


      19:30
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Inspiriationsträff Leif Strandh, sportchef i Piteå IF. Sunnanå SK


      12:00
    • 11:30

      Bureå (borta) Dam 3


      13:30
    • 14:00

      Bergsbyns SK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Kågedalens AIF (borta) F-05


      18:00
  • 30Sön
    • 09:30

      Säsongsavslutning F-05


      20:00
    • 15:00

      Kramfors-Alliansen (borta) A-lag Damer


      16:00