Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:15

      Träning F-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-16


      20:15
    • 18:45

      Träning F16


      20:15
      Norrvalla bollhall
      Samlingstid: 18:45
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning F-19


      17:30
    • 16:30

      Träning F-19


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Fys P-16


      19:00
    • 18:15

      Garderobsjobb F-15


      22:45
    • 18:15

      Garderoben Sara Kulturhus P-12


      22:45
  • 6Lör
    • 10:30

      Munksund/Skuthamns SK (3H) (hemma) A-lag Herrar


      12:30
    • 11:00

      Träning F-11


      12:20
    • 11:15

      Träning P-16


      12:15
    • 11:15

      Träning F-12


      12:15
    • 13:00

      P15/16 (hemma) A-lag Damer


      15:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Träning P-09


      12:15
    • 12:00

      Umeå IK FF F19 (hemma) F-19


      14:00
    • 14:15

      Träning F-17


      15:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:15
    • 19:15

      Umedalens IF P09 (borta) P-16


      21:15
  • 8Mån
    v.15
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 17:15

      Träning F-17


      18:15
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 18:15

      Träning P-16


      19:15
    • 19:00

      Föräldramöte F2016 F-2016


      20:30
    • 19:00

      Föräldraträff och föreställning F-11


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte med föreställning/föreläsning P-2015


      21:00
    • 19:00

      Föreställning och föräldramöte F-14


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      20:15
    • 20:15

      Träning Div 3 Damer


      21:15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:15

      Träning F-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-16


      20:15
    • 18:45

      Träning F16


      20:15
    • 18:45

      Träning F-15


      20:15
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Skellefteå FF P16 (hemma) P-16


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Lagaktivitet F16


      20:00
    • 16:30

      Träning F-19


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Fys P-16


      19:00
  • 13Lör
    • 10:30

      Infjärdens SK (3H) (hemma) A-lag Herrar


      12:30
    • 11:00

      Träning F-11


      12:20
    • 11:15

      Träning F-12


      12:15
    • 12:45

      Träning F-15


      14:15
    • 14:00

      Tegs SK Fotboll P08 (hemma) P-16


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Morön BK P08 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:45

      Arbete+bollflickor F-11


      14:30
    • 12:00

      Alingsås IF FF (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:00

      Piteå IF FF (F14) (hemma) F-15


      15:00
    • 14:00

      Umeå IK (hemma) F-17


      16:00
    • 16:30

      Umeå IK FF (hemma) F-19


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:15
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:10

      Träning F-11


      17:35
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Utbildning ”Matchfixning och agenter” A-lag Damer


      18:30
    • 17:40

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Jag vill döma i sommar P-16


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning F16


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:30

      Träning Div 3 Damer


      20:45
  • 17Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:20
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F16


      18:15
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-16


      19:45
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:30

      Träning F-12


      20:30
    • 19:45

      Skellefteå FF F16 (hemma) F-17


      20:30
    • 20:30

      Skellefteå FF (borta) P-09


      22:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 00:00

      Träning P-12


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch Div 3 Damer


      14:00
    • 15:00

      Träning F16


      17:00
  • 21Sön
    • 08:30

      Träning F-14


      09:30
    • 12:00

      Betsele IF F08/09 (hemma) F16


      14:00
    • 12:00

      Rönnskär Railcare IF P08/09 (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning A-lag Damer


      14:30
    • 14:00

      Kågedalens AIF F10 (borta) F-15


      16:00
    • 14:00

      Notvikens IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Täfteå IK (borta) P-16


      16:00
    • 14:15

      IFK Luleå (hemma) F-17


      15:15
    • 15:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F-19


      17:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • Heldag

      Domarutbildning F-15

    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:10

      Träning F-11


      17:35
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:40

      Träning F-17


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning F16


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Föräldramöte P-14


      19:30
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:30

      Träning Div 3 Damer


      20:45
  • 24Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:20
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-16


      19:45
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:30

      Träning F-12


      20:30
    • 19:45

      KAIF 08/09 (hemma) F-17


      21:45
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:15

      Träning P-13


      17:45
    • 16:30

      Träning F-19


      17:30
    • 16:30

      Träning F-2015


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:45

      Träning F-15


      18:15
    • 18:00

      Cup Nordic top 12 F16


      00:00
    • 18:00

      Fys P-16


      19:00
    • 18:15

      Arbete dammatch SSK-Malmö F-15


      22:00
    • 19:00

      Infjärdens SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Malmö FF (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Cup Nordic top 12 F16

    • 08:00

      Cup i Umeå P-09


      00:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Cup Nordic top 12 F16


      19:00
    • 00:00

      Cup i Umeå P-09


      17:00
    • 08:30

      Träning F-14


      09:30
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:30
    • 15:30

      Träning F-12


      16:30
    • 16:00

      Morön BK F10 (hemma) F-15


      18:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna (hemma) F-19


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis