Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Medle SK Myckle IK F0708 (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Morön BK MB F 10 Grön (borta) F-10


      11:15
    • 11:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK LUAIK Mix 12 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Bergsbyns SK P09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:45

      Tegs SK Fotboll /TegSödra (hemma) Herr Junior


      13:45
    • 14:00

      Sandåkerns SK (hemma) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 15:00

      Trångfors IF (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Myckle IK Mix14 (hemma) F&P-14


      02:00
    • 00:00

      Medle SK 1 (borta) F&P-14


      02:00
    • 00:00

      Medle SK 1 (borta) F&P-14


      02:00
    • 00:00

      Morön BK F-14 M (hemma) F&P-14


      02:00
    • 00:00

      Myckle IK Mix14 (borta) F&P-14


      02:00
    • 09:00

      Skellefteå FF P11 Vit (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      IFK Bjurfors mix (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      SK Storm 113 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Skellefteå FF P09 (borta) P-08


      13:30
    • 11:45

      Skellefteå FF P13 Svart (borta) P-13


      13:45
    • 12:00

      Herr A - Lira BK Samlingsrum


      14:00
    • 14:00

      Storfors AIK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Storfors AIK (hemma) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:00

      Storfors AIK (hemma) Dam 2


      16:00
    • 14:00

      Lira BK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Skellefteå FF (borta) F&P-14


      17:00
    • 15:00

      Matchsammandrag grupp 1 och 2 F&P-14


      17:00
    • 15:00

      Fromhedens IF (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Match F07/08 F-08


      17:00
    • 15:15

      Skellefteå FF P10 (borta) P-09


      17:15
    • 15:45

      Morön BK F 09 Vit (hemma) F-09


      17:45
    • 17:30

      Match Boliden F-11


      18:45
    • 17:30

      Bolidens FFI F 10-11 (borta) F-11


      19:30
    • 18:00

      Byske FF P12 (borta) P-12


      20:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Myckle IK F11 Lag 1 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:15

      Skellefteå FF P10 Svart (hemma) P-09


      12:15
    • 11:30

      Fromhedens IF (hemma) F-08


      13:30
    • 13:00

      IFK Östersund (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Burträsk FF 09 (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Burträsk FF 09 - SSK F09/10 F-10


      14:15
    • 13:00

      Bureå IF P-12 (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      14:00
  • 15Sön
    • 00:00

      IFK Bjurfors mix (borta) P-13


      02:00
    • 09:15

      Kallelse till match med f07/08 laget mot cifrif F-07


      12:00
    • 10:00

      Clemensnäs IF F12 (hemma) F-12


      12:00
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF F-07 Rif/Cif (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Match 07-08 F-08


      12:00
    • 11:00

      Kågedalens AIF Fl 2012 Svart (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Herr A -Lycksele IF Samlingsrum


      14:00
    • 12:00

      Bureå IF F-10 (borta) F-10


      13:15
    • 13:00

      Clemensnäs IF P 14 blå (hemma) F&P-14


      15:00
    • 13:00

      Stämningsgården IK P10 Blå (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag 2 F&P-14


      16:00
    • 13:00

      Stämningsgården IK (hemma) F-13


      14:00
    • 13:20

      Skellefteå FF P14 (hemma) F&P-14


      15:20
    • 14:00

      Lycksele IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Kågedalens AIF P 2013 A GUL (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      Burträsk IK (borta) P-13


      16:00
    • 14:00

      Skellefteå FF P14 (hemma) F&P-14


      16:00
    • 14:20

      Clemensnäs IF P 14 vit (hemma) F&P-14


      16:20
    • 15:00

      Clemensnäs IF P 14 vit (hemma) F&P-14


      17:00
    • 15:00

      Sorsele UF P12 (hemma) P-12


      17:00
    • 15:00

      Stämningsgården IK P09 (borta) P-09


      17:00
    • 15:40

      Skellefteå FF P14 svart (hemma) F&P-14


      17:40
    • 15:45

      SK Storm P 10/11 (hemma) P-11


      17:45
    • 17:00

      Morön BK F 09 Grön (borta) F-09


      19:00
    • 17:30

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-08


      19:30
    • 18:30

      Byske FF F07-08 (borta) F-07


      20:30
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Kågedalens AIF Fl 2009 (hemma) F-09


      19:30
    • 17:30

      SSK F09/10 - Kågedalens AIF fl 2009 F-10


      18:45
    • 17:45

      Träning Sunnanå SK F17


      19:15
    • 18:00

      Skellefteå FF P12 svart (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Clemensnäs IF F11 (borta) F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Junior


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Bolidens FFI F 06-08 (hemma) F-07


      12:00
    • 11:30

      Norsjö IF 09, Pojkar Div 5 (hemma) P-09


      13:30
    • 12:30

      Träning A-lag Herrar


      13:30
  • 22Sön
    • 00:00

      Burträsk IK (hemma) P-13


      02:00
    • 00:00

      Burträsk IK (hemma) P-10


      01:15
    • 10:30

      Morön BK (borta) F-13


      11:30
    • 11:00

      Sorsele UF 09/10 (borta) F-10


      12:15
    • 11:15

      Kågedalens AIF P 11 Gul (hemma) P-11


      13:15
    • 13:00

      Byske FF F09-10 (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Burträsk FF -14 (hemma) F&P-14


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag 3 F&P-14


      16:00
    • 13:40

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 14 Vit (borta) F&P-14


      15:40
    • 13:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 2013 (hemma) P-13


      15:45
    • 14:00

      Gammelgårdens IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Gammelgårdens IF (hemma) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:00

      Gammelgårdens IF (hemma) Dam 2


      16:00
    • 14:00

      Skellefteå FF (borta) F&P-14


      16:00
    • 14:20

      Burträsk FF -14 (borta) F&P-14


      16:20
    • 14:30

      Morön BK F-12 (borta) F-12


      16:30
    • 14:30

      Stämningsgården IK F07 (borta) F-07


      16:30
    • 14:30

      Match F07-08 F-08


      16:30
    • 14:45

      Match - Burträsk hemma P-13


      15:45
    • 15:00

      Skellefteå FF F12 (borta) F-12


      17:00
    • 15:20

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 14 Vit (hemma) F&P-14


      17:20
    • 15:40

      Byske FF F14 (hemma) F&P-14


      17:40
    • 15:45

      Stämningsgården IK P12 Vit (hemma) P-12


      17:45
    • 16:00

      Morön BK P-13 MB Grön (borta) P-13


      18:00
    • 16:00

      Fotboll & Burgare P-09


      19:00
    • 17:30

      Teori P09 Samlingsrum


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Strategimöte Dam Samlingsrum


      20:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Morön BK F07 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF P 12/2 (borta) P-12


      12:00
    • 11:30

      Rönnskär Railcare IF F 09 (borta) F-09


      13:30
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      15:00
    • 14:30

      Rönnskär Railcare IF P 09 (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Lira BK (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Morön BK 08 Vit (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Mjövallen 13/14 Mix (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF Fl 2012 Svart (hemma) F-12


      12:00
    • 10:30

      Kågedalens AIF MIX 14 - 1 (hemma) F&P-14


      12:30
    • 10:30

      Matchsammandrag F&P-14


      13:30
    • 11:00

      Sorsele UF F 11/12 (borta) F-12


      13:00
    • 11:30

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 2013 (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P.-09 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Medle SK 1 (hemma) F&P-14


      13:30
    • 12:00

      Kågedalens AIF Mix 14 - 2 (hemma) F&P-14


      14:00
    • 12:30

      Kågedalens AIF Mix 14 - 2 (borta) F&P-14


      14:30
    • 13:00

      Sävar IK (borta) Herr Junior


      15:00
    • 13:00

      Kågedalens AIF MIX 14 - 1 (borta) F&P-14


      15:00
    • 13:00

      Sorsele UF 09/10 (borta) P-10


      00:00
    • 14:00

      Lira BK (borta) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:00

      Norsjö IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Morön BK P-13 MB Vit (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Byske FF F07-08 (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Clemensnäs IF P12 vit (hemma) P-12


      17:00
    • 15:00

      Stämningsgården IK P11 Vit (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      Match 07-08 F-08


      17:00
    • 16:00

      Medle SK (hemma) F-13


      17:00
    • 17:00

      Fromhedens IF 1 (hemma) F-10


      18:15
    • 17:30

      Bureå IF P-07/08/09 (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Intressekoll Futsal P-08


      19:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis