Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömstad HK

Följ

Strömstad HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Usm steg 1 P15-17

    • 10:40

      Stenungsunds HK Svart (borta) P12


      12:40
    • 17:45

      Backa HK (borta) F14-16


      19:45
  • 3Sön
    • Heldag

      Usm steg 1 P15-17

    • 14:30

      KFUM Trollhättan (borta) F14-16


      16:30
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning P15-17


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
    • 20:00

      Träning P15-17


      21:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 9Lör
    • Heldag

      USM F14 F14-16

    • 13:30

      Alingsås HK 2 (hemma) P12


      15:30
  • 10Sön
    • Heldag

      USM F14 F14-16

    • 12:40

      Kungälvs HK 1 (borta) F11


      14:40
    • 13:35

      Kungälvs HK 2 (borta) P12


      15:35
    • 14:00

      Bortamatch P15-17


      20:00
    • 17:20

      IK Baltichov vit P16 (borta) P15-17


      18:20
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning P15-17


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P9-10


      20:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
    • 18:30

      Tjörns Handbollsklubb (borta) F11


      20:30
    • 20:00

      Träning P15-17


      21:30
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Lysekils HK (borta) P9-10


      12:00
    • 11:00

      HK Brätte (hemma) F11


      13:00
    • 11:30

      Ale Handbollsförening 1 (hemma) P9-10


      13:30
    • 12:05

      Backa HK Vit (hemma) P12


      14:00
    • 14:05

      Backa HK Röd (borta) P12


      16:00
    • 14:25

      Kärra HF Röd (hemma) F14-16


      16:25
    • 15:35

      GF Kroppskultur 2 (hemma) F14-16


      17:35
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning P15-17


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
    • 20:00

      Träning P15-17


      21:30
    • 20:15

      Backa HK P16/15 röd (hemma) P15-17


      21:15
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 23Lör
    • 09:40

      Melleruds HK (borta) F9-10


      11:40
    • 10:50

      GF Kroppskultur 2 (hemma) F9-10


      12:50
    • 13:00

      Backa HK Vit (hemma) F11


      15:00
    • 14:00

      IK Sävehof P14 3 (hemma) P15-17


      15:05
  • 24Sön
    • 15:30

      Ale Handbollsförening (borta) F11


      17:30
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning P15-17


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 30Lör
    • 11:50

      Tjörns Handbollsklubb (hemma) F11


      13:50
    • 12:00

      Stenungsunds HK Röd (borta) F9-10


      14:00
    • 13:00

      KFUM Trollhättan 2 (hemma) F9-10


      15:00
    • 13:05

      KFUM Trollhättan Röd (hemma) P12


      15:00
    • 15:20

      KFUM Trollhättan Vit (hemma) P12


      17:20
    • 16:15

      Kärra HF Röd (borta) F11


      18:15
    • 16:25

      Stenungsunds HK P16 vit (borta) P15-17


      17:25
  • 31Sön
    • 13:20

      Önnereds HK Vit (borta) P12


      15:20
    • 16:55

      IK Baltichov blå (borta) F14-16


      18:55