Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skyllbergs IK

Följ

Skyllbergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skyllbergs IK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning PF 11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
    • 18:30

      Adolfsbergs IK Svart (hemma) P09


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      IK Sturehov Blå (hemma) P09


      12:00
    • 10:30

      Sköllersta IF (borta) PF 11-12


      12:30
    • 12:00

      Lillån FK (borta) U15


      14:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.36
    • 00:00

      Östansjö IF (borta) P09


      02:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning PF 11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 18:30

      Träning U16/herrlag


      20:00
    • 19:15

      IF Eker Örebro Svart (borta) P09


      21:15
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:30

      Seriematch borta mot Östansjö, grupp 3 P09


      13:00
  • 12Sön
    • 11:30

      Bele Barkarby FF (borta) U16/herrlag


      13:30
    • 12:45

      P8 (hemma) PF 13-14


      14:00
    • 16:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) Dam


      18:00
    • 17:00

      Träning F 09-12


      19:30
  • 13Mån
    v.37
    • 00:00

      Mullhyttans IF (borta) PF 11-12


      02:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning PF 11-12


      19:00
    • 18:00

      Vretstorps IF (hemma) F 09-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/herrlag


      20:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 18:30

      BK Forward Gul (hemma) P09


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning U16/herrlag


      19:00
    • 18:45

      Träning U15


      20:00
      Skyllberg
    • 18:45

      Västerås IK P06 (borta) U15


      20:45
  • 18Lör
    • 10:30

      Lekebergs IF Röd (hemma) P09


      12:30
    • 12:00

      Skultuna IS (borta) Dam


      13:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Lekebergs IF Svart (borta) P09


      12:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 12:00

      IFK Västerås FK P05 (hemma) U15


      14:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P09


      16:00
    • 14:30

      IFK Kumla Vit (borta) P09


      16:30
  • 26Sön
    • 15:00

      Lekebergs IF Röd (borta) F 09-12


      17:00
    • 15:00

      Järfälla FF (hemma) U16/herrlag


      17:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 19:00

      Västerås SK FK (borta) Dam


      20:00
  • 30Tor