Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skyllbergs IK

Följ

Skyllbergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skyllbergs IK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Träning PF 2015


      11:30
    • 10:30

      Latorps IF/IF Eker (borta) F 09-12


      12:30
    • 11:00

      Laxå IF (borta) PF 13-14


      13:00
    • 13:00

      IK Sturehov 2 (hemma) P09


      15:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Träning P11-12


      12:30
    • 14:00

      Örebro SK FK 2 (borta) F 09-12


      16:00
    • 16:00

      Kungsör BK (borta) P09


      18:00
    • 16:30

      BK Forward Lundby Svart (borta) PF 13-14


      18:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 18:30

      IFK Kumla 4 (hemma) P11-12


      20:30
    • 18:30

      Lillån FK Vit (hemma) F 09-12


      20:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Träning PF 13-14


      19:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
  • 6Tor
    • 09:00

      Lekebergs sparbanks cup PF 2015


      14:00
    • 09:00

      Mullhyttans IF (borta) PF 2015


      10:00
    • 10:00

      Bråtens IK (hemma) PF 2015


      11:00
    • 11:00

      Fjugesta IF (borta) PF 2015


      12:00
    • 12:00

      Degerfors IF (hemma) PF 2015


      13:00
    • 15:00

      Hidingsta IK (hemma) Senior/U19


      17:00
    • 18:00

      Träning PF 13-14


      19:30
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Poolspel PF 2015


      11:00
    • 11:00

      Lekebergs IF Röd (hemma) PF 13-14


      13:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P 19 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      IFK Kumla Vit (hemma) PF 2015


      12:00
    • 11:30

      Mosjö SK Gul (borta) P11-12


      13:30
    • 12:00

      Karlslunds IF Vit (borta) PF 2015


      13:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Arboga Södra IF (borta) P09


      13:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Mariebergs IK 2 (borta) PF 13-14


      19:30
    • 18:15

      IFK Kumla Blå/Vit (hemma) PF 13-14


      20:15
    • 18:30

      Adolfsbergs IK/Mariebergs IK (hemma) F 09-12


      20:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 09:00

      Select cup Örebro F 09-12


      00:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Select cup Örebro F 09-12

    • 08:00

      Örebrocupen P11-12


      16:00
    • 10:15

      Örebrocupen P11-12


      17:15
    • 14:40

      Karlslunds IF FK Vit (hemma) PF 2015


      15:40
    • 16:00

      Mariebergs IK 2 (borta) PF 2015


      17:00
    • 17:20

      Örebro Syrianska IF svart (hemma) PF 2015


      18:20
  • 16Sön
    • 00:00

      Select cup Örebro F 09-12


      19:00
    • 11:00

      Mariebergs IK/MIK Utv. P15-19 (hemma) P09


      13:00
    • 12:20

      Örebro SK svart 3 (borta) PF 2015


      13:20
    • 13:40

      Örebro Syrianska IF Gul (borta) PF 2015


      14:40
    • 15:00

      Mariebergs IK 1 (hemma) PF 2015


      16:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 18:30

      IFK Kumla 1 Röd (hemma) F 09-12


      20:30
    • 19:00

      IFK Askersund (hemma) Senior/U19


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Östra Almby FK 2 (hemma) PF 13-14


      20:00
    • 18:20

      Lekebergs IF (borta) PF 13-14


      20:20
    • 18:30

      Rynninge IK 2 Blå (hemma) P11-12


      20:30
    • 18:30

      Träning F 09-12


      20:00
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 2 (borta) F 09-12


      20:30
    • 19:00

      Östra Almby FK (borta) P09


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning F 09-12


      19:00
    • 18:30

      Sköllersta IF (borta) P11-12


      20:30
    • 19:00

      Mariebergs IK 2 Blå (borta) F 09-12


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning F 09-12


      20:00
    • 18:30

      IFK Lindesberg/Nora BK 2 (hemma) F 09-12


      20:30
    • 19:00

      Pålsboda GoIF (borta) Senior/U19


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Cup Skövde (födda10/09 m. Askersund) F 09-12


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Cup Skövde (födda10/09 m. Askersund) F 09-12

    • 10:00

      Träning PF 2015


      11:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Cup Skövde (födda10/09 m. Askersund) F 09-12


      19:00
    • 11:00

      Träning P11-12


      12:30