Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skyllbergs IK

Följ

Skyllbergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skyllbergs IK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 17:45

      Träning PF 11-12


      19:15
    • 19:00

      Lillån FK 2 (borta) P05


      21:00
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 18:00

      Träning P05


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 18:00

      Träning P05


      20:00
  • 5Lör
    • 11:30

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P09


      13:30
    • 15:00

      IFK Norrköping FK (P15) (hemma) U15


      17:00
  • 6Sön
    • 12:00

      Träning U15


      16:15
    • 16:00

      GSBK (borta) Dam


      17:00
    • 18:00

      Västerås SK FK U15 (hemma) P05


      20:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 17:45

      Träning PF 11-12


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 10:00

      IF Eker Örebro Svart (hemma) P09


      12:00
    • 14:00

      Garphyttans IF (hemma) Dam


      15:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:10
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 17:45

      Träning PF 11-12


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P05


      20:00
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P05


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
  • 19Lör
    • 15:00

      Eneby BK (P15) (hemma) U15


      17:00
  • 20Sön
    • 16:00

      Dingtuna GIF/SK 91 (hemma) P05


      18:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:05
    • 19:00

      Rynninge IK 2 (borta) Dam


      20:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 17:45

      Träning PF 11-12


      19:15
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
    • 19:15

      Örebro SK FK Svart (borta) P05


      21:15
      Ekängs IP, konstgräs
      Serie: Pojkar 11m11 Grön 2 (5) Höst
      Anteckning: Samling på Ekängs IP 18.15. Kolla upp samåkning!

      Vi spelar i blått ställ!
      Khaled Baytam du kan ta vilket du vill.

      Kallade:
      Erik Lundbom
      Vincent Efremov
      Kristi Kovaci
      Abdirahman Aadan
      Hampus Eriksson
      Mohammad Alkrad
      Knut Mossberg
      Muhammed Mustafa
      Tawan Karlsson
      Tage Wihrén
      Mohamed Adam
      Arian Mokhtary
      Viggo Mogren
      Khaled Baytam
      Resultat och referat
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P05


      19:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning U15


      14:00
    • 16:00

      Latorps IF 1 (borta) P09


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning PF 13-14


      12:00
    • 13:00

      IK Franke (P15) (borta) U15


      15:00
    • 16:00

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) Dam


      17:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:20

      Träning U15


      18:50
    • 17:30

      Träning P05


      19:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P05


      19:30
    • 17:30

      Träning U15


      19:10
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning U15


      18:45
    • 17:30

      Träning P09


      19:00