Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenhagens KK

Följ

Stenhagens KK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 08:00

      Storvretacupen 2022/23 2-4 Januari P09/10


      00:00
    • 10:45

      Cup-match 1: SKK - Vallentuna P09/10


      11:45
    • 20:05

      Cup-match 2: SKK - Sandåkerns SK P09/10


      21:05
  • 3Tis
    • Heldag

      Storvretacupen 2022/23 2-4 Januari P09/10

    • 11:00

      Lagaktivitet - Korvgrillning P09/10


      12:00
    • 13:15

      Cup-match 3: Åkersberga - SKK P09/10


      14:15
    • 18:10

      Cup-match 4: 16-delsfinal mot Östhammar P09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 4Ons
    • 00:00

      Storvretacupen 2022/23 2-4 Januari P09/10


      22:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 13:15

      Hagunda IF F07/08 röd2 (hemma) F07/08


      15:15
    • 16:00

      Wåhla IBK P07-08 (borta) P-07/08


      18:00
  • 8Sön
    • 15:00

      FBC Åland (borta) D3


      16:55
    • 16:45

      IK Sirius FBC HJ-16 (borta) P-07/08


      18:45
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning P 11/12


      18:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 19:35

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Bålsta FBC FP13/14 vit (borta) P13/14


      11:00
    • 09:35

      Bålsta FBC FP13/14 (hemma) P13/14


      11:35
    • 10:10

      Bålsta FBC FP13/14 vit (borta) P13/14


      12:10
    • 13:00

      Väddö IF U (borta) H6


      15:00
    • 13:15

      Midas IBK (hemma) D3


      15:15
    • 15:00

      Enköpings IBK P07 (hemma) P-07/08


      17:00
  • 15Sön
    • 08:45

      Träning P13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P15/16


      11:00
    • 10:15

      Bälinge IF F08/09 Svart (borta) F07/08


      11:15
    • 11:00

      Träning F15/16


      12:00
    • 13:30

      Vaksala SK P 12 Gul (hemma) P 11/12


      15:30
    • 14:45

      Frötuna IBF P-12 röd (hemma) P 11/12


      16:45
    • 16:00

      IK Sirius FBC P08-Svart (hemma) P-07/08


      18:00
    • 18:25

      Bålsta FBC FP09 (hemma) P09/10


      20:25
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P 11/12


      18:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 19:35

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 19:15

      Rosersberg Arlanda IBK P08 (borta) P-07/08


      21:15
  • 21Lör
    • 09:00

      Vaksala SK F 2014 Svart (borta) F13/14


      11:00
    • 09:35

      IBK Östhammar F13/14 (borta) F13/14


      11:35
    • 10:10

      SK Vide Flickor Grön (borta) F13/14


      12:10
    • 11:00

      Enköpings IBK P12 (borta) P 11/12


      13:00
    • 12:30

      IFK Dannemora/Ö P-07/09 (borta) P-07/08


      14:30
    • 14:30

      Almunge IK (hemma) H6


      16:30
    • 15:50

      Enköpings IBK U (borta) D3


      17:50
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 18:20

      Träning P09/10


      20:00
    • 19:50

      Träning P-07/08


      21:30
    • 20:15

      Hagunda IBF U (hemma) H6


      22:15
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning P 11/12


      18:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
      Stenhagen BoKC
      Anteckning: Innebandyträning, glöm inte att ha på er mjukisbyxor till och från träning <3
    • 19:30

      Styrelsemöte Stenhagens KK


      20:30
    • 19:35

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:35

      Träning P-07/08


      18:15
    • 20:00

      Tobo/Örbyhus FF (borta) D3


      22:00
  • 28Lör
    • 16:20

      SK Vide PF10/11 Blå 1 (hemma) P09/10


      18:20
    • 17:45

      IBK Östhammar P06-08 (hemma) P-07/08


      19:45
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning P13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P15/16


      11:00
    • 11:00

      Träning F15/16


      12:00
    • 13:30

      Örsundsbro IF P2012 blå (hemma) P 11/12


      15:30
    • 14:20

      Storvreta IBK P08 (borta) P-07/08


      16:20
    • 15:15

      IK Sirius FBC P12 (borta) P 11/12


      17:15
    • 16:45

      Vaksala SK F 2008 1 (borta) F07/08


      18:45
    • 18:00

      Vaksala SK F 2008 2 (borta) F07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning Korplag dam


      20:00
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis