Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenhagens KK

Följ

Stenhagens KK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 13:15

      Söderhamns IBF (hemma) A-lag Dam


      15:15
    • 15:15

      Björklinge BK (hemma) B-lag Dam


      17:15
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P 11/12


      19:00
    • 20:30

      Träning H6


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 13:15

      Ärentuna SK (hemma) H6


      15:15
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P 11/12


      19:00
    • 20:00

      Träningsmatch mot P07/08 F07/08


      21:30
    • 20:00

      Träningsmatch mot SKK F07/08 P-07/08


      21:30
    • 20:30

      Träning H6


      22:00
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning P09/10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:45
    • 19:15

      Almunge IK H6 (borta) H6


      21:15
    • 19:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
    • 19:30

      Träning F07/08


      21:15
      Stenhagsskolans Sporthall
      Anteckning: Vi samlas 19:30 i omklädningsrummet för ombyte och genomgång av träningen. Halltid 19:45-21:15
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:00

      Bälinge IF P10 Gul (borta) P09/10


      11:00
    • 09:00

      Träning F13/14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P 15


      10:00
    • 10:00

      Storvreta IBK P08 röd (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
    • 11:00

      Träning P 11/12


      12:00
    • 12:30

      IFK Dannemora/Ö F06-08 (hemma) F07/08


      14:30
    • 17:00

      IK Sätra (borta) A-lag Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Korplag dam


      20:15
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P 11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning P09/10


      19:30
    • 19:15

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:30

      Träning H6


      22:00
  • 21Tor
    • 16:45

      Fotografering P 11/12


      17:30
    • 17:15

      Fotografering P09/10


      18:15
    • 18:35

      Fotografering P-07/08


      19:10
    • 19:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
    • 19:30

      Träning F07/08


      21:15
    • 20:40

      IK Sirius FBC U (hemma) H6


      22:40
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      SK Vide PF11/12 (borta) P 11/12


      12:00
    • 13:15

      IBF Hedemora (hemma) A-lag Dam


      15:15
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning F13/14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P 15


      10:00
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
    • 11:00

      Träning P 11/12


      12:00
    • 12:10

      IBF Roslagsalliansen P10/11NE (borta) P 11/12


      14:10
    • 12:30

      Bälinge IF P10 Svart (hemma) P09/10


      14:30
    • 13:40

      Storvreta IBK P08 röd (hemma) P-07/08


      15:40
    • 14:50

      Wåhla IBK Pojkar Röd Div 8V (hemma) P-07/08


      16:50
    • 19:00

      Träning Korplag dam


      20:15
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 12:30

      Bålsta FBC P10 (borta) P09/10


      14:30
    • 13:15

      Fyris Nabla IBK U (hemma) H6


      15:15
  • 31Sön
    • 09:00

      Träning F13/14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P 15


      10:00
    • 09:00

      Blue Girls (hemma) Korplag dam


      09:45
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
    • 11:00

      Träning P 11/12


      12:00
    • 11:30

      Bälinge IF P11 Gul (hemma) P 11/12


      13:30
    • 12:40

      IK Sirius FBC P13 Blå (hemma) P 11/12


      14:40
    • 13:55

      Stenhagens KK P07/08 Röd (hemma) P-07/08


      15:55
    • 15:05

      Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) (hemma) F07/08


      17:05