Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
SK Höjden Göteborg
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Broman Cup U11/P-08


      19:00
    • 16:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning F10/F12


      18:15
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Avslutning F10/F12


      20:30
    • 20:00

      Träningsmatch Sunvära/Frillesås P-16


      22:00
    • 20:00

      Oskarström SBK (hemma) J-19


      22:00
  • 2Lör
    • 08:00

      Hauger/Haslum (borta) P-05


      09:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Poolspel U9 FP-10


      15:00
    • 14:00

      Surte BK (borta) J-19


      16:00
    • 14:30

      Match med P07 mot Kareby F10/F12


      15:45
    • 14:30

      Match borta mot Kareby P07 U12/P07


      15:30
    • 15:25

      IFK Kungälv (hemma) P-05


      16:25
    • 17:35

      Åby/Tjureda IF (borta) P-05


      18:35
  • 3Sön
    • 00:00

      Mölndal BK (hemma) P-05


      01:00
    • 14:00

      Vildkatterna (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 4Mån
    v.10
    • 18:00

      Höjdens dag J-19


      21:00
    • 18:00

      Träning P-16


      21:00
    • 18:00

      Höjdens dag F10/F12


      21:00
    • 18:00

      Höjdens dag P-05


      21:00
    • 18:00

      Höjdens dag P06


      21:00
    • 18:00

      Höjdens dag U12/P07


      21:00
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:00
    • 18:00

      Höjdens dag U11/P-08


      21:00
    • 18:00

      Höjdens dag FP-10


      21:00
    • 18:00

      Höjdens dag P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:30

      Träning J-19


      19:50
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:30

      Träning FP-10


      09:30
    • 09:00

      Beyron Memorial 7-manna Cup i Vetlanda P-09


      21:00
    • 11:00

      Scancup Skövde U11/P-08


      17:30
    • 12:00

      Surte - SK Höjden P06


      13:30
    • 13:00

      IFK Kungälv (borta) J-19


      15:00
    • 15:25

      IFK Kungälv (borta) P-05


      16:59
  • 10Sön
    • 10:30

      Kareby IS P11 (borta) F10/F12


      12:00
    • 18:30

      Surte BK (borta) J-19


      19:30
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 18:00

      Avslutning P06


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 17:00

      Säsongsavslutning P-05


      20:00
  • 31Sön
    • 23:55

      Nästa säsong P-16


      23:59