Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skellefteå AIK Hockey U14

Följ

U14

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 14:00

      Friåkning för alla- full utr. gäller.


      15:30
    • 15:45

      Teknik och spel


      16:45
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 12:00

      Träningsmatcher


      17:00
  • 4Mån
    v.40
    • 18:30

      Träning


      19:30
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 5Tis
    • 17:35

      Isskrapning match Tappara CHL


      21:00
  • 6Ons
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:45

      Träning


      22:00
  • 7Tor
    • 15:30

      Teknik och spel för alla oavsett ålder och förening


      16:30
    • 18:30

      Isskrapning match Timrå IK SHL


      21:30
    • 18:45

      Träning


      19:55
  • 8Fre
    • 13:00

      Friåkning med klubba och puck


      14:30
    • 14:45

      Teknik och spel för alla oavsett ålder och förening


      15:45
    • 19:45

      Träning


      20:45
  • 9Lör
    • 17:30

      Isskrapning match Örebro HK SHL


      20:30
  • 10Sön
    • Heldag

      Iscamp Västerbottens Ishockeyförbund

    • 15:30

      Träning


      16:45
  • 11Mån
    v.41
    • 18:00

      Träning


      19:00
    • 19:45

      Träning


      20:45
  • 12Tis
    • 20:45

      Träning


      22:00
  • 13Ons
    • 14:45

      Teknik och spel för alla oavsett ålder och förening


      15:45
    • 18:15

      Träning


      19:15
    • 19:45

      Träning


      20:45
  • 14Tor
    • 14:45

      Friåkning med klubba och puck


      15:45
    • 18:45

      Träning


      19:55
  • 15Fre
    • 13:00

      Friåkning med klubba och puck


      14:30
    • 14:30

      Teknik och spel för alla oavsett ålder och förening


      15:30
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:00

      Friåkning med hel utrustning


      12:15
    • 12:30

      Norsjö HC (hemma)


      14:30
    • 16:00

      Vännäs HC (borta)


      18:00
    • 19:30

      Teknik och spel


      20:45
  • 18Mån
    v.42
    • 18:30

      Träning


      19:10
    • 19:45

      Träning


      20:45
  • 19Tis
    • 15:00

      Friåkning med klubba och puck


      16:00
    • 18:00

      Domarkurs


      21:00
  • 20Ons
    • 15:00

      Friåkning med klubba och puck


      16:00
    • 17:00

      Träning


      18:00
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 21Tor
    • 15:30

      Teknik och spel för alla oavsett ålder och förening


      16:30
    • 18:30

      Isskrapning match Rögle BK SHL


      21:30
  • 22Fre
    • 13:00

      Friåkning med klubba och puck


      14:45
    • 14:45

      Teknik och spel för alla oavsett ålder och förening


      15:45
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 23Lör
    • 17:30

      Isskrapning match IK Oskarshamn SHL


      20:30
    • 18:30

      IF Björklöven (borta)


      20:30
  • 24Sön
    • 18:00

      Clemensnäs HC (hemma)


      20:00
  • 25Mån
    v.43
    • 18:15

      Träning


      19:15
    • 19:45

      Träning


      20:45
  • 26Tis
    • 14:45

      Teknik och spel


      15:45
    • 18:00

      Träning


      19:00
    • 19:30

      Träning


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning


      18:00
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 29Fre
    • 13:00

      Friåkning med hel utrustning


      14:45
    • 14:45

      Teknik och spel


      15:30
  • 30Lör
    • 11:00

      Burträsk HC (borta)


      13:00
    • 12:30

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma)


      14:30
    • 17:30

      Isskrapning match Brynäs IF SHL


      20:30
  • 31Sön
    • 12:15

      Storumans IK (hemma)


      14:15