Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara IK

Följ

Skara IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.2
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 20:10

      Träning J-lag


      21:10
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:40

      Träning A-lag


      18:40
    • 19:30

      Mariestad BoIS HC Lag 2 (hemma) J-lag


      21:30
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Skövde IK (hemma) A-pojk


      02:00
    • 10:00

      Vänersborg HC (hemma) B-pojk


      12:00
    • 15:30

      Träning HOCKEYSKOLA


      18:00
    • 16:00

      IFK Falköping IK (borta) A-lag


      19:00
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 00:00

      Ulricehamns IF (hemma) J-lag


      02:00
    • 17:40

      Träning A-lag


      18:40
  • 22Lör
    • 00:00

      Nittorps IK/Ulricehamns IF (borta) A-pojk


      02:00
    • 15:00

      Valdemarsviks IF HC (borta) A-lag


      23:00
  • 23Sön
    • 11:30

      Ulricehamns IF Gul (borta) U-09 (13)


      13:30
    • 12:00

      Borås HC Vit (borta) U-09 (13)


      14:00
    • 13:30

      Borås HC Röd (hemma) U-09 (13)


      15:30
    • 13:55

      Sörhaga/Alingsås (borta) B-pojk


      16:00
    • 14:00

      Ulricehamns IF Vit (borta) U-09 (13)


      16:00
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning U-10 (12)


      19:10
    • 18:00

      Träning U-09 (13)


      19:10
    • 18:00

      Träning A-pojk


      20:10
    • 19:10

      Träning B-pojk


      20:10
    • 19:15

      Trollhättans HC/Vänersborgs HC (borta) J-lag


      21:15
    • 20:10

      Träning J-lag


      21:10
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 12:30

      Poolspel U-10 (12)


      16:00
    • 13:00

      Tibro IK/IFK Falköping (hemma) A-pojk


      15:00
    • 13:50

      Töreboda HF (borta) U-10 (12)


      15:50
    • 14:20

      HC Lidköping Red Roosters Vit (hemma) U-10 (12)


      16:20
    • 14:50

      Skövde IK Blå (hemma) U-10 (12)


      16:50
    • 15:20

      Skövde IK Vit (borta) U-10 (12)


      17:20
    • 16:00

      Träning C-pojk


      17:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.5