Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Sirius BK

Följ

IK Sirius Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ
IK Sirius BK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-06


      18:45
    • 19:00

      Träning U19


      21:15
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:00

      Träning P-06


      09:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-06


      10:15
    • 15:00

      Sandviken (hemma) U19


      17:00
  • 5Mån
    v.41
    • 17:45

      Träning P17


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:45

      Träning U19


      19:45
  • 8Tor
    • 17:45

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10/P-11


      18:45
    • 20:15

      Träning U19


      21:15
    • 20:15

      Träning P17


      21:15
  • 9Fre
    • 14:45

      Svenska cupen ungdom P17


      00:00
    • 19:30

      Tellus bandy (borta) P17


      20:30
    • 22:30

      Falu BS Bandy (borta) P17


      23:30
  • 10Lör
    • 00:00

      Svenska cupen ungdom P17


      19:00
    • 09:15

      Träning P-07


      10:30
    • 09:15

      Träning P-06


      10:30
    • 11:30

      Edsbyns IF Bandy (hemma) P17


      12:30
    • 14:30

      Hammarby IF (borta) P17


      15:30
  • 11Sön
    • 15:00

      Träning P17


      17:00
    • 15:00

      Ej klart (hemma) U19


      17:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:45

      Träning U19


      20:00
    • 17:45

      Träning P17


      20:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:45

      Träning U19


      19:45
  • 15Tor
    • 17:45

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10/P-11


      18:45
    • 20:15

      Träning U19


      21:15
    • 20:15

      Träning P17


      21:15
  • 16Fre
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
  • 17Lör
    • 09:15

      Träning P-07


      10:30
    • 09:15

      Träning P-06


      10:30
    • 18:00

      Träning P17


      20:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P17


      10:30
    • 10:45

      Bois A (hemma) U19


      12:15
  • 19Mån
    v.43
    • 17:45

      Träning U19


      20:00
    • 17:45

      Träning P17


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10/P-11


      17:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:45
    • 17:45

      Träning U19


      20:00
  • 22Tor
    • 17:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:45

      Träning P-06


      18:45
    • 20:15

      Träning U19


      21:15
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:15

      Träning P-06


      10:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-10/P-11


      12:30
    • 12:45

      Falu BS (hemma) U19


      14:45
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 10:15

      Träningsmatch P-06


      11:30
  • 26Mån
    v.44
    • 17:45

      Träning U19


      18:45
  • 27Tis
    • 17:45

      Träning P17


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10/P-11


      18:45
  • 28Ons
    • 13:00

      Träning P-06


      14:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      IFK Rättvik (borta) U19


      20:00
  • 29Tor
    • 17:45

      Träning U19


      18:45
    • 17:45

      Träning P17


      18:45
  • 30Fre
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 17:45

      Träning U19


      18:45
  • 31Lör
    • 09:00

      CCM cup P-06


      20:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-08


      11:10