Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Sirius BK

Följ

IK Sirius Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Sirius BK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • Heldag

      Mini World Cup P-04

    • 05:45

      CCM cup P-06


      00:00
    • 06:00

      Kosa natta P-05


      00:00
    • 08:00

      Träning P-07


      09:15
    • 12:30

      Vodnik P16 (borta) P-04


      13:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Mini World Cup P-04

    • Heldag

      CCM cup P-06

    • Heldag

      Kosa natta P-05

    • 08:30

      Västerås P16 (borta) P-04


      09:30
    • 09:00

      Norrtälje BF (hemma) P-07


      10:00
    • 18:30

      Lidköping P16 (hemma) P-04


      19:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Mini World Cup P-04


      18:00
    • 00:00

      CCM cup P-06


      18:00
    • 00:00

      Kosa natta P-05


      21:00
    • 13:30

      Bollisar P-07


      17:00
    • 15:00

      Läktarstäd P-06


      15:30
    • 15:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch J19


      17:00
    • 15:00

      A-lags match kiosk P17 + P19 U19


      17:30
  • 4Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Målvaktsträning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Träning J19


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
  • 8Fre
    • 15:00

      Aroscupen P-07


      00:00
    • 17:30

      Bollisar på A-lag P-08


      21:00
    • 18:30

      Kiosktjänst A-lagsmatch J19


      20:00
    • 19:00

      A-lags match kiosk P17 U19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Aroscupen P-07

    • 09:15

      Poolspel Sirius Bandycup P-10


      14:00
    • 10:45

      Bollnäs Bandy (borta) U19


      12:45
    • 13:30

      Bollnäs Bandy (borta) P-04


      15:30
    • 15:00

      Trampolin P-07


      16:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Aroscupen P-07


      16:00
    • 07:10

      Match Aroscupen P-07


      08:00
    • 08:00

      Sirius Bandycup P-04


      17:30
    • 12:15

      Poolspel F-10


      15:15
    • 12:30

      Derby Linköping BK (borta) P-05


      14:00
    • 18:30

      SIF Norrtelje (borta) P-06


      20:00
  • 11Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Sandviken (borta) J19


      21:00
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:15

      Extra möte Studan P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:00

      Falu BS Bandy (hemma) U19


      21:00
  • 16Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 10:15

      Örebro SK (hemma) P-06


      12:00
    • 11:45

      Falu BS Bandy (hemma) P-04


      12:45
    • 12:00

      Bollisar och Städ P-07


      16:00
    • 13:15

      A-lags match kiosk P19 U19


      15:00
    • 17:15

      Hammarby Bandy Ungdom (hemma) P-07


      18:15
  • 17Sön
    • 11:30

      Edsbyn (hemma) J19


      13:30
    • 12:30

      Poolspel Sirius/Unik vi arrangerar P-08


      15:30
    • 12:30

      Poolspel P-10


      15:30
    • 13:45

      UNIK BK (hemma) P-06


      15:15
    • 15:15

      TB Västerås (hemma) P-05


      16:45
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
  • 18Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Träning J19


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning J19


      20:30
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 11:30

      Falun (hemma) J19


      13:30
    • 11:45

      Hermans Cup P-06


      16:00
    • 12:30

      IFK Motala (borta) P-05


      14:00
    • 13:15

      Helenelunds IK (borta) P-07


      14:30
  • 24Sön
    • 11:30

      Poolspel P-08


      14:30
    • 12:00

      Västerås SK Bandyklubb (borta) P-07


      14:00
    • 13:05

      Hermans Cup fortsättning P-06


      18:00
    • 15:15

      Edsbyns IF Bandy (hemma) U19


      17:15
  • 25Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Sandvikens AIK BK (borta) U19


      21:00
  • 27Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Målvaktsträning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Västerås (hemma) J19


      21:00
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 18:00

      Kiosk 4 U19


      20:15
    • 19:00

      A-lags match kiosk P17 U19


      21:00
    • 19:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch J19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00
  • 30Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 10:30

      Borgia-Norrköping BK (borta) P-07


      12:00
    • 12:50

      Västerås SK (borta) P-06


      14:50
    • 13:00

      Broberg/Söderhamn BIF (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Edsbyns IF Bandy (borta) U19


      16:00
    • 15:45

      IFK Motala BK (borta) P-07


      17:15