Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sils IF Herrlag

Följ

Herrlag

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Lidköpings FK A 5 3 1 1 10
2 IFK Skövde FK A 3 3 0 0 9
3 Gerdskens BK 3 3 0 0 9
4 Länghems IF 3 3 0 0 9
5 Mariestads BK 4 2 2 0 8
6 Bergdalens IK A 3 2 1 0 7
7 Dalsjöfors GoIF 4 2 1 1 7
8 Arentorp/Helås FK 2 2 0 0 6
9 Kinna IF A 4 2 0 2 6
10 Björsäters IF 3 2 0 1 6
11 Skepplanda BTK A 2 2 0 0 6
12 Skene IF A 2 2 0 0 6
13 Dalstorps IF A 3 2 0 1 6
14 Främmestads IK 2 2 0 0 6
15 Levene-Skogslunds IF 2 2 0 0 6
16 Halvorstorps IS 2 2 0 0 6
17 Syrianska FK Lidköping 2 2 0 0 6
18 Holmalunds IF 2 2 0 0 6
19 Rävlanda AIS 3 2 0 1 6
20 Trollhättan Syrianska FK 3 1 2 0 5
21 Skara FC A 3 1 1 1 4
22 IFK Örby 2 1 1 0 4
23 Falköpings FK 2 1 1 0 4
24 BK Spark 2 1 1 0 4
25 Brämhults IK 2 1 1 0 4
26 IFK Värsås 2 1 1 0 4
27 Ekedalens SK 2 1 1 0 4
28 Floby-Grolanda IF A 2 1 1 0 4
29 IFK Falköping FF 3 1 1 1 4
30 IK Gauthiod A 3 1 1 1 4
31 Trollhättans BoIS 1 1 0 0 3
32 Gullspångs IF 1 1 0 0 3
33 Hedareds BK 1 1 0 0 3
34 Gånghester/Målsryd 1 1 0 0 3
35 Limmareds IF 2 1 0 1 3
36 Skene IF U19 1 1 0 0 3
37 Stora Mellby SK 1 1 0 0 3
38 Skultorps IF 1 1 0 0 3
39 IK Frisco 1 1 0 0 3
40 Herrljunga SK FK 1 1 0 0 3
41 Fristads GoIF 1 1 0 0 3
42 Mariedals IK 2 1 0 1 3
43 Hova/Weimer Lyrestad 1 1 0 0 3
44 Alingsås IF FF A 1 1 0 0 3
45 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
46 Edet FK 1 1 0 0 3
47 Laxå IF 1 1 0 0 3
48 Kronängs IF 2 1 0 1 3
49 IF Tymer 2 1 0 1 3
50 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
51 Tölö IF A 1 1 0 0 3
52 Kållandsö GoIF 1 1 0 0 3
53 Emtunga/Tråvad/Larv 1 1 0 0 3
54 Vinninga AIF 1 1 0 0 3
55 Vänersborgs IF 2 1 0 1 3
56 Vänersborgs FK A 1 1 0 0 3
57 IFK Mariestad A 1 1 0 0 3
58 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
59 Munkedals IF 1 1 0 0 3
60 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
61 Göta BK 1 1 0 0 3
62 Edets FK U 1 1 0 0 3
63 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
64 Åsaka SK 1 1 0 0 3
65 Ulvåkers IF 1 1 0 0 3
66 Skövde AIK U19 3 1 0 2 3
67 Torestorp-Älekulla FF 2 1 0 1 3
68 Wargöns IK 2 1 0 1 3
69 Jula BK 2 1 0 1 3
70 Trollhättans IF 2 1 0 1 3
71 Tidaholms GoIF A 3 1 0 2 3
72 Trollhättans FK 4 1 0 3 3
73 Rydboholms SK 3 1 0 2 3
74 IFK Skövde FK U19 2 1 0 1 3
75 Tibro AIK FK 2 0 2 0 2
76 Alingsås City FF 1 0 1 0 1
77 Fritsla IF 1 0 1 0 1
78 Åsarp-Trädet FK 1 0 1 0 1
79 Vartofta SK 1 0 1 0 1
80 Vedums AIS 1 0 1 0 1
81 SK Mjörn 1 0 1 0 1
82 Trässbergs BK 1 0 1 0 1
83 Borgunda IK 1 0 1 0 1
84 Örslösa-Söne IK 1 0 1 0 1
85 IFK Trollhättan 2 0 1 1 1
86 Våmbs IF 2 0 1 1 1
87 Råda BK 2 0 1 1 1
88 Tomtens IF 2 0 1 1 1
89 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
90 IK Friscopojkarna U 0 0 0 0 0
91 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
92 Annelunds IF 0 0 0 0 0
93 Strömtorps IK 0 0 0 0 0
94 IK Kongahälla A 0 0 0 0 0
95 Hajoms IF 0 0 0 0 0
96 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
97 Kinnarp-Slutarps IF 0 0 0 0 0
98 Falköpings FK U 0 0 0 0 0
99 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
100 Hässleholmen BK 0 0 0 0 0
101 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
102 Jula BK U 0 0 0 0 0
103 Ardala GoIF 0 0 0 0 0
104 Herrestads AIF 0 0 0 0 0
105 IF Viken 0 0 0 0 0
106 Hestrafors IF A 0 0 0 0 0
107 Lerums IS A 0 0 0 0 0
108 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
109 Korsberga IF 0 0 0 0 0
110 IF Örnen 0 0 0 0 0
111 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
112 Nossebro IF 0 0 0 0 0
113 KB Karlskoga FF 0 0 0 0 0
114 IK Tord 0 0 0 0 0
115 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
116 Månstads IF 0 0 0 0 0
117 Axvalls IF 0 0 0 0 0
118 Värings GoIF A 0 0 0 0 0
119 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
120 Ulricehamns IFK 0 0 0 0 0
121 BK Trix 0 0 0 0 0
122 Kulltorps GoIF 0 0 0 0 0
123 Romelanda UF 0 0 0 0 0
124 Skärhamns IK 0 0 0 0 0
125 Ubbhult/Hällingsjö 0 0 0 0 0
126 Vänersborgs FK U19 0 0 0 0 0
127 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
128 Gällstads FK 0 0 0 0 0
129 Sparsörs AIK 0 0 0 0 0
130 Skoftebyns IF 0 0 0 0 0
131 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
132 Östadkulle SK 0 0 0 0 0
133 Frändefors IF 0 0 0 0 0
134 Tidans IF 0 0 0 0 0
135 Mellby IK 0 0 0 0 0
136 Hällekis/Trolmen 0 0 0 0 0
137 Hössna/Timmele 0 0 0 0 0
138 Tvärred-Vegby FC U 0 0 0 0 0
139 Norra Fågelås IF 0 0 0 0 0
140 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
141 Rångedala IK 0 0 0 0 0
142 Södra Vings IF 0 0 0 0 0
143 Brålanda IF 0 0 0 0 0
144 BK Ljungsbro 0 0 0 0 0
145 Nässjö FF 0 0 0 0 0
146 Burseryds IF A 0 0 0 0 0
147 IFK Hjo 0 0 0 0 0
148 Habo IF 0 0 0 0 0
149 Folkabo IK 0 0 0 0 0
150 Hol/Säven 0 0 0 0 0
151 IFK Tidaholm U 0 0 0 0 0
152 Västra Frölunda IF A 0 0 0 0 0
153 IFK Kristinehamn A 0 0 0 0 0
154 Husqvarna FF 0 0 0 0 0
155 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
156 Dardania IF 0 0 0 0 0
157 Borås GIF 0 0 0 0 0
158 Saleby/Järpås 0 0 0 0 0
159 Dannike IK 0 0 0 0 0
160 Hemsjö IF 0 0 0 0 0
161 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
162 Töllsjö IF 0 0 0 0 0
163 Åsaka SK U 0 0 0 0 0
164 Södra Härene IF U 0 0 0 0 0
165 Rackeby IK 0 0 0 0 0
166 Tomtens IF U 0 0 0 0 0
167 Vretens BK 0 0 0 0 0
168 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
169 FC Skövde 0 0 0 0 0
170 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
171 Floda BoIF A 0 0 0 0 0
172 Ulvåkers IF C 0 0 0 0 0
173 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
174 Borås AIK 0 0 0 0 0
175 Härryda IF Senior A 0 0 0 0 0
176 Åtorps IF 0 0 0 0 0
177 Palmyra IK 0 0 0 0 0
178 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
179 Gerdskens BK U19 0 0 0 0 0
180 Marbäcks IF 0 0 0 0 0
181 Lundsbrunns IF 0 0 0 0 0
182 Edsvära-Norra Vånga FF 0 0 0 0 0
183 Åsebro IF 0 0 0 0 0
184 Vinbergs IF 0 0 0 0 0
185 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
186 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
187 IFK Hindås 0 0 0 0 0
188 Villastadens IF 0 0 0 0 0
189 Jung/Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
190 Sollebrunns AIK 1 0 0 1 0
191 Stenstorps IF 1 0 0 1 0
192 Sandareds IF 1 0 0 1 0
193 Kinne-Vedums IF 1 0 0 1 0
194 Södra Härene IF 1 0 0 1 0
195 Björketorps IF 1 0 0 1 0
196 Upphärads IS 1 0 0 1 0
197 IFK Mariestad U 1 0 0 1 0
198 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
199 Skövde AIK U17 1 0 0 1 0
200 Vara SK 1 0 0 1 0
201 Källby IF 1 0 0 1 0
202 Bollebygds SK 1 0 0 1 0
203 Trollhättans FF 1 0 0 1 0
204 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
205 Fröjereds IF 1 0 0 1 0
206 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
207 Gårda BK 1 0 0 1 0
208 Sätila SK 1 0 0 1 0
209 Bosna FC 1 0 0 1 0
210 Sils IF 2 0 0 2 0
211 Tranemo IF 1 0 0 1 0
212 Öxabäcks IF 1 0 0 1 0
213 BK Viljan 1 0 0 1 0
214 Floby-Grolanda IF U1 1 0 0 1 0
215 Valtorps IF 1 0 0 1 0
216 Gislaveds IS A 1 0 0 1 0
217 Fagersanna IF 1 0 0 1 0
218 Lerums IS A 1 0 0 1 0
219 Götene IF A 1 0 0 1 0
220 Äspereds IF 1 0 0 1 0
221 Tuns IK 2 0 0 2 0
222 Sjötofta IF 1 0 0 1 0
223 Långareds BoIS 1 0 0 1 0
224 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
225 Hyssna/Kinnahult 1 0 0 1 0
226 Tvärred-Vegby FC 2 0 0 2 0
227 Torsö BIF 2 0 0 2 0
228 Moholms SK 1 0 0 1 0
229 Byttorps IF 2 0 0 2 0
230 Somaliska FK Trollhättan 2 0 0 2 0
231 Åsa IF 1 0 0 1 0
232 Sjuntorps IF 2 0 0 2 0
233 IFK Tidaholm A 3 0 0 3 0
234 Tidavads IF 1 0 0 1 0
235 Lidköpings FK U19 2 0 0 2 0
236 Töreboda IK 3 0 0 3 0
237 Vårgårda IK A 4 0 0 4 0

Match

Jula BK

2 - 1
Lekevi IP Konstgräsplan
18 februari 2024
16:00

Sils IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Albin Andersson 1 0 0 0 0 0
Albin Åkesson 1 0 0 0 0 0
Amel Dzafic 1 0 0 0 0 0
Anton Andersson 1 0 0 0 0 0
Aziz Alahmad 1 0 0 0 0 0
Christian Landén 1 0 0 0 0 0
David Lindh 1 0 0 0 0 0
Elias Sifversson 1 0 0 0 0 0
Emil Åkesson 1 0 0 0 0 0
Jesper Svensson 1 0 0 0 0 0
Jonathan Johansson 1 0 0 0 0 0
Marcus Långberg 1 0 0 0 0 0
Melker Staberg 1 0 0 0 0 0
Oscar Stridh 1 0 0 0 0 0
Oscar Seth Johansson 1 0 0 0 0 0
Viktor Toftgren 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Viktor Weihard 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng