Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro SK Bandy

Följ

Örebro SK Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 18:30

      Spånga/Bromstens BK (hemma) Herr U


      19:30
  • 3Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr U


      21:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 6Tor
    • 14:00

      GT/76 Bandy (borta) Herr U


      15:00
    • 17:00

      Träning Herr


      18:15
    • 20:45

      Träning Herr U


      21:45
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 15:00

      Djurgårdens IF Bandyförening (hemma) Herr U


      16:00
  • 10Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr U


      21:45
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning Herr


      18:15
    • 20:45

      Träning Herr U


      21:45
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 15:00

      Gustavsbergs IF Bandy (hemma) Herr U


      16:00
  • 17Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
      Behrn Arena - Bandy
    • 20:15

      Träning Herr U


      21:45
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning Herr


      18:15
    • 20:45

      Träning Herr U


      21:45
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 13:30

      Uppsala BOIS (borta) Herr U


      14:30
  • 24Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr U


      21:45
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning Herr


      18:15
    • 20:45

      Träning Herr U


      21:45
  • 28Fre
    • 19:00

      Västerås Bandy (hemma) Herr U


      20:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 15:00

      Köpings IS (hemma) Herr U


      16:00
  • 31Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr U


      21:45