Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nykvarns SK

Följ

Nykvarns SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Nykvarns SK
Välj lag

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:45

      Träning P 2013


      11:00
    • 13:00

      BK Sport (hemma) Herr A


      15:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Kolmården Cup F 2011

    • 07:00

      Definitiv kallelse Kolmården cup P 2010/2011


      00:00
      Kolmården cup, Sandvikens IP
      Anteckning: Då vi fått veta att vi behöver betala in cupavgiften rätt omgående behöver vi göra om denna kallelse till gällande.
      Alla behöver svara på den på nytt, även ni som svarat ja innan alltså.
      Senast den 25 mars skall ni också ha swishat avgiften till mig. Se separat nyhet. (kommer strax)

      Exakta tider, specialkost och annat återkommer vi kring längre fram.
    • 15:30

      Syrianska FC (borta) P 2007


      17:30
  • 8Mån
    v.32
    • Heldag

      Kolmården Cup F 2011

    • 00:00

      Definitiv kallelse Kolmården cup P 2010/2011


      20:00
      Kolmården cup, Sandvikens IP
      Anteckning: Då vi fått veta att vi behöver betala in cupavgiften rätt omgående behöver vi göra om denna kallelse till gällande.
      Alla behöver svara på den på nytt, även ni som svarat ja innan alltså.
      Senast den 25 mars skall ni också ha swishat avgiften till mig. Se separat nyhet. (kommer strax)

      Exakta tider, specialkost och annat återkommer vi kring längre fram.
    • 16:45

      Träning P 2009


      18:30
    • 17:15

      Träning F 2012 / 2013


      18:30
    • 19:45

      Träning Dam A


      21:30
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
    • 20:00

      Träning P 2006


      21:30
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 19:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P 2007


      21:00
    • 23:00

      Målvaktsintresse P 2014


      23:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:30

      Cup Eskilstuna P 2013


      18:00
    • 10:15

      Assyriska FF P2013 Svart (hemma) P 2013


      12:15
    • 11:00

      Hällbybrunns IF F08 (borta) F 2008/2009


      13:00
    • 11:30

      Eskilstuna United DFF F13 (borta) F 2012 / 2013


      13:30
    • 13:00

      IFK Nyköping U (hemma) Herr A


      15:00
    • 13:30

      Märsta IK (borta) P 2007


      15:30
    • 15:00

      Hölö (borta) Dam A


      16:00
  • 14Sön
    • 09:30

      Pershagens SK P09 (borta) P 2009


      11:30
    • 11:30

      IK Viljan Strängnäs P13 Blå (hemma) P 2013


      13:30
    • 11:30

      Nya Södertälje KFF P14 (borta) P 2014


      12:30
    • 11:45

      Matchvärd NSK- Nya Södertälje KFF P 2010/2011


      14:00
    • 12:45

      Nya Södertälje KFF P2012 (hemma) P 2010/2011


      14:45
    • 13:30

      Hargs BK P 06 (borta) P 2006


      15:30
    • 14:00

      Matchvärd NSK - Södertälje FK P 2010/2011


      16:15
    • 15:00

      Södertälje FK 2011 Svart (hemma) P 2010/2011


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF F11 Röd (borta) F 2011


      18:00
    • 16:00

      Deltagarkoll F 2011


      17:00
    • 16:15

      IFK Nyköping F12 Blå (hemma) F 2012 / 2013


      18:15
    • 17:00

      Enhörna IF Flickor 12 år (borta) F 2010


      19:00
    • 17:00

      IK Viljan Strängnäs P12 Vit (borta) P 2012


      19:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 10:00

      Assyriska FF P2013 Svart (borta) P 2013


      12:00
    • 10:30

      Enhörna IF P-13 Gul (borta) P 2013


      12:30
    • 10:30

      Assyriska FF P14 Röd (hemma) P 2014


      11:30
    • 10:45

      Enhörna IF P08/09 (hemma) P 2009


      12:45
    • 11:00

      Hargs BK P 07 (borta) P 2007


      13:00
    • 11:00

      Åkers IF PF-12 svart (borta) P 2013


      13:00
    • 11:45

      IFK Nyköping F13 (hemma) F 2012 / 2013


      13:45
    • 12:00

      Enhörna IF P-13 Svart (borta) P 2013


      14:00
    • 12:30

      Enhörna IF Flickor 12 år (hemma) F 2010


      14:30
    • 13:00

      Assyriska FF P14 Svart (hemma) P 2014


      14:00
    • 16:00

      IFK Nyköping F12 Blå (borta) F 2012 / 2013


      18:00
    • 16:45

      Enhörna IF F-07/08/09 Svart (hemma) F 2008/2009


      18:45
  • 21Sön
    • 08:00

      Sammandrag P 2015


      17:00
    • 09:15

      Åkers IF PF-12 blå (hemma) P 2013


      11:15
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Södertälje FK 2011 Svart (borta) P 2010/2011


      12:00
    • 10:00

      Nya Södertälje KFF P2012 (borta) P 2010/2011


      12:00
    • 10:00

      Enhörna IF P12 Svart (borta) P 2012


      12:00
    • 10:45

      Eskilstuna United DFF F11 Röd (hemma) F 2011


      12:45
    • 10:45

      IFK Eskilstuna P 2012 vit (hemma) P 2012


      12:45
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:30

      FC Kallfors U16 Vit (hemma) P 2006


      14:30
    • 14:15

      Eskilstuna United DFF F09 Blå (hemma) F 2008/2009


      16:15
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs (hemma) P 2007


      17:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 19:00

      Södertälje FK 2009 Röd (hemma) P 2009


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:45

      Träning P 2013


      11:00
    • 10:45

      Assyriska FF P2011 Gul (hemma) P 2010/2011


      12:45
    • 10:45

      IK Viljan Strängnäs P11 Vit (hemma) P 2010/2011


      12:45
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF F09 (borta) F 2008/2009


      14:00
    • 13:00

      Järna SK (hemma) Herr A


      15:00
    • 14:15

      Enhörna IF P-13 Svart (hemma) P 2013


      16:15
    • 14:15

      Enhörna IF P-13 Gul (hemma) P 2013


      16:15
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Hölö-Mörkö IF F-11 (borta) F 2011


      12:00
    • 10:00

      FC Kallfors P12 (borta) P 2012


      12:00
    • 11:15

      Hargs BK (hemma) F 2012 / 2013


      13:15
    • 12:00

      Järna SK P09 (borta) P 2009


      14:00
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:45

      Södertälje FK 2012 Vit (hemma) P 2012


      14:45
    • 13:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) F 2008/2009


      15:00
    • 15:00

      Hällbybrunns IF vit (borta) F 2010


      17:00
    • 15:00

      TNIS 06/IFK Eskilstuna (borta) P 2006


      17:00
    • 15:00

      Stallarholmens SK U (hemma) Dam A


      17:00
    • 16:15

      Järna SK P12 vit (borta) P 2013


      18:15
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons