Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nykvarns SK

Följ

Nykvarns SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Nykvarns SK
Välj lag

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:45

      Träning P 2013


      11:00
      Ica-vallen
      Anteckning: Träningen startar 10:00. Samling för ombyte i omklädningsrummen från 09:45
    • 13:00

      BK Sport (hemma) Herr A


      15:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Kolmården Cup F 2011

    • 07:00

      Definitiv kallelse Kolmården cup P 2010/2011


      00:00
    • 15:30

      Syrianska FC (borta) P 2007


      17:30
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 19:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P 2007


      21:00
    • 23:00

      Målvaktsintresse P 2014


      23:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:30

      Cup Eskilstuna P 2013


      18:00
    • 10:15

      Assyriska FF P2013 Svart (hemma) P 2013


      12:15
    • 11:00

      Hällbybrunns IF F08 (borta) F 2008/2009


      13:00
    • 11:30

      Eskilstuna United DFF F13 (borta) F 2012 / 2013


      13:30
    • 13:00

      IFK Nyköping U (hemma) Herr A


      15:00
    • 13:30

      Märsta IK (borta) P 2007


      15:30
    • 15:00

      Hölö (borta) Dam A


      16:00
  • 14Sön
    • 09:30

      Pershagens SK P09 (borta) P 2009


      11:30
    • 11:30

      IK Viljan Strängnäs P13 Blå (hemma) P 2013


      13:30
    • 11:30

      Nya Södertälje KFF P14 (borta) P 2014


      12:30
    • 11:45

      Matchvärd NSK- Nya Södertälje KFF P 2010/2011


      14:00
    • 12:45

      Nya Södertälje KFF P2012 (hemma) P 2010/2011


      14:45
    • 13:30

      Hargs BK P 06 (borta) P 2006


      15:30
    • 14:00

      Matchvärd NSK - Södertälje FK P 2010/2011


      16:15
    • 15:00

      Södertälje FK 2011 Svart (hemma) P 2010/2011


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF F11 Röd (borta) F 2011


      18:00
    • 16:00

      Deltagarkoll F 2011


      17:00
    • 16:15

      IFK Nyköping F12 Blå (hemma) F 2012 / 2013


      18:15
    • 17:00

      Enhörna IF Flickor 12 år (borta) F 2010


      19:00
    • 17:00

      IK Viljan Strängnäs P12 Vit (borta) P 2012


      19:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 10:00

      Assyriska FF P2013 Svart (borta) P 2013


      12:00
    • 10:30

      Enhörna IF P-13 Gul (borta) P 2013


      12:30
    • 10:30

      Assyriska FF P14 Röd (hemma) P 2014


      11:30
    • 10:45

      Enhörna IF P08/09 (hemma) P 2009


      12:45
    • 11:00

      Hargs BK P 07 (borta) P 2007


      13:00
    • 11:00

      Åkers IF PF-12 svart (borta) P 2013


      13:00
    • 11:45

      IFK Nyköping F13 (hemma) F 2012 / 2013


      13:45
    • 12:00

      Enhörna IF P-13 Svart (borta) P 2013


      14:00
    • 12:30

      Enhörna IF Flickor 12 år (hemma) F 2010


      14:30
    • 13:00

      Assyriska FF P14 Svart (hemma) P 2014


      14:00
    • 16:00

      IFK Nyköping F12 Blå (borta) F 2012 / 2013


      18:00
    • 16:45

      Enhörna IF F-07/08/09 Svart (hemma) F 2008/2009


      18:45
  • 21Sön
    • 08:00

      Sammandrag P 2015


      17:00
    • 09:15

      Åkers IF PF-12 blå (hemma) P 2013


      11:15
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Södertälje FK 2011 Svart (borta) P 2010/2011


      12:00
    • 10:00

      Nya Södertälje KFF P2012 (borta) P 2010/2011


      12:00
    • 10:00

      Enhörna IF P12 Svart (borta) P 2012


      12:00
    • 10:45

      Eskilstuna United DFF F11 Röd (hemma) F 2011


      12:45
    • 10:45

      IFK Eskilstuna P 2012 vit (hemma) P 2012


      12:45
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:30

      FC Kallfors U16 Vit (hemma) P 2006


      14:30
    • 14:15

      Eskilstuna United DFF F09 Blå (hemma) F 2008/2009


      16:15
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs (hemma) P 2007


      17:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 19:00

      Södertälje FK 2009 Röd (hemma) P 2009


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:45

      Träning P 2013


      11:00
    • 10:45

      Assyriska FF P2011 Gul (hemma) P 2010/2011


      12:45
    • 10:45

      IK Viljan Strängnäs P11 Vit (hemma) P 2010/2011


      12:45
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF F09 (borta) F 2008/2009


      14:00
    • 13:00

      Järna SK (hemma) Herr A


      15:00
    • 14:15

      Enhörna IF P-13 Svart (hemma) P 2013


      16:15
    • 14:15

      Enhörna IF P-13 Gul (hemma) P 2013


      16:15
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Hölö-Mörkö IF F-11 (borta) F 2011


      12:00
    • 10:00

      FC Kallfors P12 (borta) P 2012


      12:00
    • 11:15

      Hargs BK (hemma) F 2012 / 2013


      13:15
    • 12:00

      Järna SK P09 (borta) P 2009


      14:00
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:45

      Södertälje FK 2012 Vit (hemma) P 2012


      14:45
    • 13:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) F 2008/2009


      15:00
    • 15:00

      Hällbybrunns IF vit (borta) F 2010


      17:00
    • 15:00

      TNIS 06/IFK Eskilstuna (borta) P 2006


      17:00
    • 15:00

      Stallarholmens SK U (hemma) Dam A


      17:00
    • 16:15

      Järna SK P12 vit (borta) P 2013


      18:15
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons