Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nykvarns SK

Följ

Nykvarns SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Nykvarns SK
Välj lag

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 19:00

      Nya Södertälje KFF P2010 (hemma) P 2009


      21:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch Trosa P 2014


      11:00
    • 10:15

      IK Viljan Strängnäs P13 Blå (hemma) P 2013


      12:15
    • 10:15

      Enhörna IF P-13 Svart (hemma) P 2013


      12:15
    • 11:30

      Järna SK P13 röd (hemma) P 2013


      13:30
    • 11:30

      IK Viljan Strängnäs P13 Vit (hemma) P 2013


      13:30
    • 12:00

      Assyriska FF P2011 Vit (borta) P 2010/2011


      13:00
    • 13:00

      Hälleforsnäs IF (hemma) Herr A


      15:00
    • 15:30

      IK Viljan Strängnäs P07 (hemma) P 2007


      17:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning P 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2017


      10:00
    • 09:45

      FC Kallfors P12 (hemma) P 2012


      11:45
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Järna SK F1011 (borta) F 2010


      12:00
    • 10:30

      Södertälje FK 2012 Vit (borta) P 2012


      12:30
    • 11:00

      Träning P 2016


      12:00
    • 11:00

      Kvicksunds SK F08/09 (borta) F 2008/2009


      13:00
    • 11:00

      Träning F 2014 / 2015


      12:00
    • 11:15

      Järna SK F1213 (hemma) F 2012 / 2013


      12:45
    • 11:45

      Matchvärd P 2010/2011


      14:00
    • 12:00

      Järna SK P12 vit (hemma) P 2013


      14:00
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:45

      IK Viljan Strängnäs P11 Blå (hemma) P 2010/2011


      13:45
    • 16:00

      FC Kallfors U16 Blå (borta) P 2006


      18:00
    • 16:15

      Gnesta FF F13/14 (hemma) F 2012 / 2013


      17:15
    • 16:15

      NSK P14 Blå (hemma) P 2014


      17:15
  • 6Mån
    v.23
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 19:00

      Stallarholmens SK (borta) Herr A


      21:00
  • 11Lör
    • 08:45

      Bemanning cafeteria F 2012 / 2013


      17:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 09:15

      Nya Södertälje KFF P14 (hemma) P 2014


      10:15
    • 10:00

      Enhörna IF P-13 Gul (borta) P 2013


      11:00
    • 10:00

      Åkers IF PF-12 blå (borta) P 2013


      12:00
    • 10:30

      Enhörna IF P12 Svart (hemma) P 2012


      12:30
    • 11:00

      Syrianska Eskilstuna IF P-2008 (borta) P 2007


      13:00
    • 11:30

      IK Viljan Strängnäs P13 Blå (borta) P 2013


      13:30
    • 11:30

      Enhörna IF P-13 Svart (borta) P 2013


      13:30
    • 12:00

      Träning Herr A


      13:30
    • 12:30

      IFK Nyköping F13 (borta) F 2012 / 2013


      13:30
    • 12:30

      Järna SK P09 vit (hemma) P 2009


      14:30
    • 12:45

      Gnesta FF /Björnlunda IF (borta) F 2011


      14:45
    • 12:45

      IK Viljan Strängnäs P13 Vit (borta) P 2013


      14:45
    • 13:45

      Matchvärd Nykvarn - Jäders IF F 2008/2009


      17:00
    • 14:45

      Malmköpings IF P06 (hemma) P 2006


      16:45
    • 15:00

      Jäders IF F08 (hemma) F 2008/2009


      17:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning P 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2017


      10:00
    • 09:30

      Bemanning cafeteria F 2012 / 2013


      16:00
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Stallarholmens SK P-11 (borta) P 2010/2011


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch IFK Mariefred P 2014


      11:30
    • 11:00

      Träning P 2016


      12:00
    • 11:00

      Träning F 2014 / 2015


      12:00
    • 11:15

      Järna SK P09 (hemma) P 2009


      13:15
    • 11:15

      Matchvärd P 2010/2011


      13:30
    • 11:30

      IFK Eskilstuna P 2012 vit (borta) P 2012


      13:30
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:15

      Södertälje FK 2011 Vit (hemma) P 2010/2011


      13:30
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF F-12 Blå (borta) F 2012 / 2013


      15:00
    • 13:45

      Matchvärd Nykvarn - New Mill F 2008/2009


      17:00
    • 14:45

      Hölö-Mörkö IF F-11 (hemma) F 2011


      16:45
    • 15:00

      IFK Mariefred F09/10 Blå (borta) F 2010


      17:00
    • 15:00

      New Mill FC F09/10 Svart (hemma) F 2008/2009


      17:00
    • 17:00

      Stallarholmen (hemma) Dam A


      19:00
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:00

      Sammandrag P 2015


      17:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:00

      Träning F 2016 / 2017


      10:00
    • 09:45

      Träning P 2013


      11:00
    • 09:55

      Sammandrag lag Gul P 2015


      13:30
    • 10:00

      Teamdag F 2011


      13:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna (borta) P 2007


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag lag Blå P 2015


      15:00
    • 11:10

      Sammandrag lag Grön P 2015


      15:20
    • 11:30

      Bemanning cafeteria F 2012 / 2013


      15:00
    • 12:00

      Träning Herr A


      13:30
    • 12:00

      Södertälje FK 2009 Röd (borta) P 2009


      14:00
    • 12:25

      Sammandrag lag Vit P 2015


      15:30
    • 13:00

      Pershagens SK 07 (hemma) P 2007


      15:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P 2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2017


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag P 2013


      13:00
    • 09:30

      Sammandrag 2 - Järna P 2014


      13:30
    • 09:30

      Bemanning cafeteria F 2012 / 2013


      16:00
    • 09:45

      Matchvärd 19 juni mot Eskilstuna United DFF F 2010


      12:15
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
    • 10:00

      Enhörna IF P08/09 (borta) P 2009


      12:00
    • 10:10

      Stallarholmens SK (hemma) P 2014


      10:45
    • 10:45

      Eskilstuna United DFF F10 Blå (hemma) F 2010


      12:45
    • 10:45

      Trosa-Vagnhärad SK (hemma) F 2011


      12:45
    • 10:45

      AFC P2007 (borta) P 2007


      12:45
    • 11:00

      Träning P 2016


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF F8–9 (borta) F 2008/2009


      13:00
    • 11:00

      Träning F 2014 / 2015


      12:00
    • 11:30

      Assyriska FF P2011 Röd (borta) P 2010/2011


      13:30
    • 11:30

      Järna SK Vit (borta) P 2014


      12:00
    • 11:30

      Matchvärd P 2010/2011


      13:45
    • 12:00

      Träning F 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P 2018


      13:00
    • 12:30

      IFK Mariefred P-11 Blå (hemma) P 2010/2011


      14:30
    • 12:45

      IFK Mariefred P14 Vit (borta) P 2014


      13:20
    • 14:15

      IK Viljan Strängnäs P12 Vit (hemma) P 2012


      16:15
    • 14:30

      Gnesta FF F11/12 (hemma) F 2012 / 2013


      16:00
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning P 2015


      11:00
      ICA Vallen
      Anteckning: Inställd pga värmen!

      Samling 9:45 så vi kan dra igång träningen 10:00.
    • 10:00

      Södertälje FK 2012 Vit (borta) P 2013


      12:00
    • 11:00

      Träning F 2014 / 2015


      12:00
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P12 Vit (borta) P 2012


      13:30
    • 13:00

      Eskilstuna Babylon IF (hemma) Herr A


      15:00
    • 14:15

      Syrianska FC P2012 Vit (hemma) P 2012


      16:15
    • 15:30

      Pershagens SK P09 (hemma) P 2009


      17:30
    • 16:00

      Matchvärd P 2010/2011


      18:15
    • 17:00

      Södertälje FK 2011 Röd (hemma) P 2010/2011


      19:00
    • 17:30

      Nyköpings BIS F0910 (borta) F 2008/2009


      19:30
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
    • 16:20

      Sverige - Brasilien F 2008/2009


      22:00
    • 17:00

      Träning F 2011


      18:30
    • 18:00

      Träning P 2012


      19:30
    • 18:00

      Stallarholmens SK F10/11 (borta) F 2010


      20:00
    • 18:20

      Träning P 2007


      20:10
    • 18:30

      Träning P 2006


      20:00
    • 18:30

      SWE-BRA Dam A


      22:00
  • 29Ons
  • 30Tor