Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norsborg FC

Följ

Norsborg FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Norsborg FC
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) P-09


      14:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Segeltorps IF Blå (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Segeltorps IF (borta) P-11


      20:00
  • 7Lör
    • 09:30

      Dardania Stockholm FF (hemma) P-12


      11:30
    • 10:15

      IFK Aspudden-Tellus Röd 2 (borta) P-10


      12:15
    • 10:45

      Enskede IK Röd 1 (hemma) F-11


      12:45
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 6 (borta) P-12


      11:00
    • 09:30

      IFK Stockholm FK 2 (hemma) P-11


      11:30
    • 10:45

      Mälarhöjdens IK Fotboll Vit (hemma) P-10


      12:45
    • 12:20

      Rönninge Salem Fotboll 1 (hemma) P-09


      14:20
    • 12:30

      Grödinge SK Grön (borta) F-11


      14:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Årsta FF 3 (hemma) P-12


      11:30
    • 10:45

      Huddinge IF Vit (hemma) F-11


      12:45
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (borta) P-11


      13:30
    • 12:30

      Botkyrka Academy FC U (borta) P-10


      14:30
  • 22Sön
    • 13:30

      Svensk-Palestinska FF 1 (borta) P-09


      15:30
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 12:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 2 (hemma) P-09


      14:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30