Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nol IK Boll och Lek
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nol IK Boll och Lek.
Boll och Lek
Följ oss för uppdateringar
Intresset för Boll & Lek har vuxit kraftigt under hösten och vi har nu omkring 50 barn som deltar varje vecka. För att kunna fortsätta erbjuda en kvalitativ och trygg verksamhet söker vi nu fler ledare.
Vi välkomnar både dig som vill vara aktiv på planen under onsdagarna och dig som vill bidra som stöd vid sidan av. Din insats, liten som stor, gör stor skillnad för barnens upplevelse.
Om du är intresserad eller vill veta mer är du varmt välkommen att kontakta oss eller skriv gärna här på kommentarsfältet!
Inga kommande aktiviteter
Jag vågar mig inte på att ta mig an en ledarroll pga andra åtaganden men när Tilda tränar hjälper jag gärna till! Placera mig på en station, ge mig instruktioner kring vad som skall göras eller vad som så löser jag det 😊 flaggar för att lillasyster kanske är med som hjälpreda Kan stämma av med er innan samlingen börjar var jag behövs 👍
RapporteraRapportera