Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 11:20

      Skultorps IF 1 (borta) P-14


      12:20
    • 11:20

      Sprint-Jeløy SK 4 (hemma) P-14


      12:20
    • 12:00

      Ö-bollen Cup på Öckerö F-13/14


      00:00
    • 12:00

      Kungsladugårds BK Röd (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Balltorps FF (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Sandarna BK Svart (borta) P-12


      14:00
    • 13:15

      Kungsladugårds BK Vinröd (hemma) P-13


      15:15
    • 14:00

      BK Häcken Svart (hemma) P-14


      15:00
    • 14:30

      Surte IS FK (hemma) F-10/11


      16:30
    • 14:30

      Landvetter IS Röd (borta) P-13


      16:30
    • 14:40

      Näsets SK:1 (borta) P-14


      15:40
    • 15:20

      Öckerö IF:Vit (hemma) P-14


      16:30
    • 15:45

      Landvetter IS Grön (borta) P-13


      17:45
    • 16:00

      Älvängens IK Blå (borta) P-14


      17:00
    • 17:00

      Tollereds IF (hemma) A-lag Dam


      19:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Ö-bollen Cup på Öckerö F-13/14


      16:00
    • 07:30

      Okänd (hemma) P-14


      09:00
    • 07:30

      Örgryte IS (hemma) P-14


      09:00
    • 09:00

      Motståndarna (hemma) F-16


      18:00
    • 10:00

      Okänd (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Lerums IS (hemma) P-14


      11:00
    • 12:00

      Proletären FF (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Okänd (hemma) P-14


      14:00
    • 12:00

      Dardania IF (hemma) P-14


      13:30
    • 14:30

      Torslanda IK Vit (hemma) F-10/11


      16:30
    • 17:00

      IK Zenith Grön (hemma) P-09


      19:00
    • 19:00

      Stenkullen Goik (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      Öbollen P-13

    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      GAIS (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Öbollen – bindande anmälan P-13


      00:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Öbollen – bindande anmälan P-13

    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:30

      Azalea BK Blå (hemma) P-14


      10:30
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Städdag F-12


      12:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 10:45

      Azalea BK Grön (hemma) P-14


      12:45
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 16:00

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-09


      18:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Öbollen – bindande anmälan P-13


      14:00
    • 10:00

      Azalea BK (borta) F-12


      12:00
    • 12:00

      SSIK/Styrsö BK/Donsö I.S (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:15

      IF Väster Svart (borta) F-10/11


      14:15
    • 13:30

      Proletären FF Y (borta) P-11


      15:30
    • 13:30

      Sandarna BK Röd (borta) P-10


      15:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Landvetter IF 2003 (B) (borta) A-lag Dam


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 20:15

      BK Häcken Svart (borta) P-09


      22:15
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
      Guldheden Södra
      Övrig platsinfo: Konstgräset
      Anteckning: Träning. OBS svara på kallelsen om ni kommer eller ej.
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:15

      Utbynäs SK Grön (hemma) P-09


      21:15
    • 19:45

      Önnereds IK (hemma) A-lag Herrar


      21:45
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 11:20

      Espanol-Mossens P-12


      13:00
    • 12:00

      Lindome GIF Svart (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Lekstorps IF Vit (hemma) F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Kärra KIF (borta) A-lag Dam


      15:00
    • 13:30

      Landvetter IS Grön (hemma) P-10


      15:30
  • 16Sön
    • 12:00

      Lundby IF Grön (hemma) P-11


      14:00
    • 13:30

      Azalea BK F10 (hemma) F-10/11


      15:30
    • 16:00

      Hovås Billdal IF Vit (borta) P-11


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      IF Vardar/Makedonija Svart (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 20:15

      SG Ruddalen IF Vit (borta) P-09


      22:15
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 20:15

      Lerums IS (borta) A-lag Dam


      22:15
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Avslutning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
  • 28Fre
    • 10:00

      Ingesson Cup 28-30 juni P-11


      11:00
    • 19:45

      Styrsö BK (hemma) A-lag Herrar


      21:45
  • 29Lör
    • 11:45

      Angered BK F10 (borta) F-10/11


      13:45
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) F-10/11


      14:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Föräldrarmöte P-10


      12:30