Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 12:00

      Azalea BK Svart (hemma) P-15


      14:00
    • 13:00

      Azalea BK Vit (hemma) P-15


      14:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 20:15

      Sävedalens IF Svart (borta) P-09


      22:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:15

      Qviding FIF Vinröd (borta) P-10


      21:15
    • 19:45

      SG Ruddalen IF (hemma) A-lag Dam


      21:45
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Dalen/Krokslätts FF (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Ösets BK (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      IF Väster F2015 vit (borta) F-15


      15:00
    • 13:15

      Kållered SK P12 Blå (hemma) P-12


      15:15
    • 13:45

      Mölnlycke IF Röd (borta) P-13


      15:45
    • 14:15

      Näsets SK (borta) A-lag Dam


      16:15
    • 14:30

      Fässbergs IF Vit (hemma) P-13


      16:30
    • 15:00

      GAIS 1 (borta) F-10/11


      17:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF Svart (borta) P-13


      17:00
    • 15:45

      Hovås Billdal IF Vit (hemma) P-13


      17:45
    • 17:15

      Öckerö IF (hemma) P-09


      19:15
  • 5Sön
    • 10:00

      IFK Hindås (borta) P-11


      12:00
    • 12:00

      IK Kongahälla (borta) F-13/14


      13:30
    • 12:00

      BK Bifrost (hemma) P-14


      13:30
    • 12:00

      IF Väster Svart (hemma) P-14


      13:00
    • 13:15

      IF Väster Orange (hemma) P-14


      14:45
    • 15:00

      Älvsborg FF F10 Blå (borta) F-10/11


      17:00
    • 17:00

      Kungsladugårds BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) F-15


      20:30
    • 19:00

      Guldhedens IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 9Tor
    • 09:00

      Göteborg Cup P-10


      00:00
    • 15:45

      Masthuggets BK Blå (borta) P-12


      17:45
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Göteborg Cup 2024 F-10/11


      00:00
    • 19:00

      Göteborgs Cup match 1 - mot Jardar/Höveik (Norge) F-10/11


      20:30
    • 20:15

      Fässbergs IF Vit (hemma) P-09


      21:45
  • 10Fre
    • Heldag

      Göteborg Cup P-10

    • Heldag

      Göteborg Cup 2024 F-10/11

    • 13:00

      Göteborgs Cup match 2 - mot Lerums IS Vit F-10/11


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:00

      Göteborgs Cup match 3 - mot Åsa IF 1 F-10/11


      20:30
    • 19:45

      GAIS (borta) A-lag Dam


      21:45
  • 11Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup P-10

    • Heldag

      Göteborg Cup 2024 F-10/11

    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      IFK Hindås (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 11:00

      Göteborgs Cup match 4 - mot Haslum Fotball Röd (Norge) F-10/11


      12:30
    • 11:30

      IF Väster Blå (borta) P-15


      13:30
    • 11:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-13


      13:30
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 Röd (hemma) F-12


      14:00
    • 12:00

      Näsets SK 1 (hemma) P-13


      14:00
    • 13:15

      Näsets SK 2 (hemma) P-13


      15:15
    • 14:00

      Göteborgs Cup match 5 - mot Sandareds IF F-10/11


      15:00
    • 15:45

      Utbynäs SK Röd (borta) P-13


      17:45
  • 12Sön
    • 00:00

      Göteborg Cup P-10


      21:00
    • 00:00

      Göteborg Cup 2024 F-10/11


      18:00
    • 12:00

      Solängens BK (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Landvetter IS Blå (borta) P-14


      13:00
    • 13:15

      Landvetter IS Grön (borta) P-14


      14:30
    • 17:00

      Utbynäs SK (hemma) A-lag Dam


      19:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Guldhedens IK (hemma) P-15


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
      Guldheden Södra
      Övrig platsinfo: Spelklara från klockan 17
      Anteckning: Meddela oss sen ankomst samt orsak till frånvaro
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Match mot Solängens BK för Lag 3 P-14


      20:15
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 20:15

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-09


      22:15
  • 17Fre
    • 00:00

      Lekstorps IF Vit (borta) P-09


      02:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:45

      Donsö IS (hemma) A-lag Herrar


      21:45
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 Svart (hemma) F-12


      14:00
    • 12:00

      Landvetter IS Svart (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      SG Ruddalen IF Röd (hemma) P-15


      13:00
    • 13:00

      SG Ruddalen IF Vit (hemma) P-15


      14:00
    • 13:15

      Landvetter IS Vit (hemma) P-13


      15:15
    • 13:15

      Kållered SK P12 Vit (hemma) P-12


      15:15
    • 13:45

      Mölnlycke IF Vit (borta) P-12


      15:45
    • 14:00

      Älvsborg FF Röd (borta) P-14


      16:00
    • 14:30

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-11


      16:30
    • 14:30

      Lerums IS Vit 1 (hemma) P-13


      16:30
    • 15:45

      Lerums IS Vit 2 (hemma) P-13


      17:45
    • 17:00

      IF Mölndal Fotboll Vit (hemma) F-10/11


      19:00
  • 19Sön
    • 12:00

      Utbynäs SK Gul (borta) F-13/14


      14:00
    • 12:00

      Hovås Billdal IF 3 (hemma) P-14


      13:00
    • 12:00

      Hovås Billdal IF 4 (hemma) P-14


      13:30
    • 12:00

      IF Väster Svart (borta) P-15


      13:00
    • 12:00

      IF Väster Vit (borta) P-15


      14:00
    • 16:00

      Hovås Billdal IF (borta) A-lag Dam


      18:00
    • 16:00

      Södra Skärgårdens IK (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      IK Kongahälla (hemma) F-10/11


      18:00
    • 16:00

      Azalea BK Orange (borta) F-15


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot BK Skottfint P-10


      20:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Askims IK Svart (hemma) F-15


      20:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 20:15

      Hisingsbacka FC (borta) P-09


      22:15
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:15

      Azalea BK (borta) P-09


      21:15
    • 19:15

      Älvängens IK (hemma) P-10


      21:15
    • 19:15

      Pushers BK (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 25Lör
    • 00:00

      Masthuggets BK (borta) F-12


      02:00
    • 00:00

      Landvetter IS Blå (borta) P-12


      02:00
    • 00:00

      Proletären FF X (hemma) P-12


      02:00
    • 00:00

      Sandarna BK blå (hemma) P-14


      02:00
    • Heldag

      3-3 Sammandrag FotbollsKul

    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag P-17


      13:00
    • 09:00

      Integrationssammandrag Gul och Vit P-13


      11:15
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 11:30

      Sammandrag - Azalea F-17


      15:00
    • 12:00

      Sävedalens IF Gul (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag 3-3 F-18


      15:00
    • 12:00

      3-3 Sammandrag P-18


      15:00
    • 12:15

      Integrationssammandrag lag 3 P-14


      15:30
    • 12:30

      Södra Skärgårdens IK (SSIK)/Donsö IS (borta) P-15


      14:30
    • 12:45

      Integrationssammandrag Blå & Grön P-13


      15:00
    • 14:15

      IF Mölndal Fotboll (B) (borta) A-lag Dam


      16:15
    • 14:30

      Kärra KIF Gul (borta) P-11


      16:30
  • 26Sön
    • 00:00

      Älvängens IK F14 vit (hemma) F-13/14


      02:00
    • 09:00

      Motståndarna (hemma) F-16


      18:00
    • 12:00

      Mölnlycke IF (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 12:00

      Lindome GIF Svart (borta) P-11


      14:00
    • 13:30

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) F-10/11


      15:30
    • 15:00

      Backatorp IF (borta) P-11


      17:00
    • 15:30

      SSIK/Donsö I.S/Styrsö BK (borta) P-14


      17:30
    • 17:00

      SSIK/Styrsö BK/Donsö I.S (borta) P-14


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Västra Frölunda IF Röd (borta) P-15


      20:00
    • 18:00

      Västra Frölunda IF Vit 2015 (borta) P-15


      19:00
    • 18:30

      SG Ruddalen IF Svart (hemma) P-15


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-15


      20:30
    • 20:15

      Floda BoIF (hemma) P-09


      22:15
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:45

      Torslanda IK (B) (hemma) A-lag Dam


      21:45