Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK P-13

Följ

P-13

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Fotboll
P-13

WhatsApp- grupp skapad!

Johanna Rönnqvist Förälder
10 kommentarer
  • 2 apr Fredrik Hellberg

    Hej, ingen länk för mig 0738620676. Trevlig påsk!

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 apr Finn Williams

    Skicka gärna länken till mitt WhatsApp nummer +447795561056. Tack! Finn

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 apr Johanna Rönnqvist

    Kan strula nu, fick meddelande plötsligt att gruppen är bannad pga några väldigt oklara överträdelser AI upptäckt. Precis vad man är sugen på att hantera nu, eller hur! Kikar på det lite senare, ha tålamod. Glad påsk!

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 apr Morten Agervold

    🐣👍

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 apr Johanna Rönnqvist

    Hej igen, jag har tydligen skapat ett community med undergrupp vilket inte är så listigt, då det likt en Teams-kanal är svårt att se chattar. Kommer därför nu ändra till vanlig grupp och sedan radera gamla communityt. Bara så ni vet om ni blir inlagda i en grupp till. Bear wirh me och Glad påsk!

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 apr Agnes Duus

    Heja Johanna 🌟

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 apr Johanna Rönnqvist

    Jag går nu igenom föräldralistorna igen och skickar inbjudningar via SMS till de som inte svarat/gått med/fått inbjudan. Om du ikväll inte fått inbjudan till gruppen vore det supersnällt att messa mig på 0763041186 så lägger jag in er.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 apr Lars Hammarstrand

    Hej Johanna! Jag kan inte gå in på den länk jag fått. Går det att skicka igen så kan jag försöka logga in. 0731-517281.

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 apr Johanna Rönnqvist

    Testa nu igen Lars, lade även in de trådar som startats som du ev inte ser.

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 apr Fredrik Hellberg

    Hej, jag tänker att jag provar även här eftersom responsen i whatsapp-gruppen uteblivit. Är det någon som vet var plastlådan med våra fikagrejer samt var våra kaffetermosar finns?

    Mvh Fredrik

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in