Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Matfors IF

Följ

Matfors IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Gul (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      11:45
    • 11:00

      Alnö IF P12 Blå (hemma) P-12


      13:00
    • 12:15

      IFK Timrå F11/12 (hemma) F-11


      14:15
    • 13:00

      Kovlands IF (borta) P-02


      15:00
    • 13:30

      Söråkers FF 07/08 (hemma) P-08


      15:30
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Kickoff: Heldag med laget P-09


      18:00
    • 10:30

      Träning P-06


      18:00
    • 14:00

      Höstkickoff A-lag Damer


      20:00
    • 15:00

      Träning P03-05


      17:00
    • 15:00

      Stöde IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Kovlands IF F0607 (borta) F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 3Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning P03-05


      21:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Svartviks IF 04/05 (hemma) P03-05


      20:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P03-05


      20:00
    • 18:45

      Sundsvalls FF 2 (hemma) P-06


      20:45
    • 19:00

      Viskans IF (borta) P-02


      21:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      IFK Timrå F05/07 (hemma) F-06


      20:45
    • 19:00

      Essviks AIF U 17 (borta) P03-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Sundsvalls DFF 2 (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:30

      Sundsvalls FF 2 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Essviks AIF (borta) P-12


      12:00
    • 11:20

      Matfors IF Matfors IF P10 vit (hemma) P-10


      13:20
    • 12:40

      Alnö IF F10 Vit (hemma) F-10


      14:40
    • 13:00

      Söråkers FF 11-12 (borta) F-11


      15:00
    • 14:00

      Tegs SK Fotboll (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Stöde IF Stöde/Fränsta (hemma) P-08


      17:00
    • 15:30

      Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Gul (borta) P-12


      17:30
  • 9Sön
    • 00:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F-06


      02:00
    • 10:00

      Heffnersklubbans BK 1 (borta) F-12


      11:00
    • 10:00

      Njurunda SK 09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Medskogsbrons BK F07/08 (borta) F-08


      13:30
    • 11:30

      Alnö IF F08 Alnö F08 RÖD (borta) F-07


      13:30
    • 11:45

      Alnö IF P 11 Vit (hemma) P-11


      13:45
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF P11 Grön (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      IFK Timrå P07 vit (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sund IF 05 (borta) P03-05


      16:00
    • 14:30

      Sundsvalls FF (hemma) F-09


      16:30
    • 15:00

      Träning P03-05


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 10Mån
    v.33
    • Heldag

      Glöm inte beställ Restaurangchansen enligt nyhet 2020-06-22 P03-05

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning P03-05


      21:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Selånger FK P05 Blå (hemma) P03-05


      20:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Sund IF P 06/07 (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P03-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Sund IF 1 (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Kubikenborgs IF 2 (hemma) P-02


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Sundsvalls FF (hemma) P03-05


      20:45
    • 18:45

      Alby FF F05/07 (hemma) F-06


      20:45
    • 19:00

      Söråkers FF U-lag (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF P08 grön (borta) P-08


      12:00
    • 11:20

      Kungsnäs FC Vit (hemma) P-10


      13:20
    • 13:00

      Medskogsbrons BK F11/12 (hemma) F-11


      15:00
    • 13:15

      Sundsvalls FF 1 (borta) P-10


      15:15
    • 14:15

      Essviks AIF (hemma) P-12


      16:15
    • 15:00

      Anundsjö IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Sidsjö-Böle IF P08 svart (hemma) P-08


      18:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Alnö IF F08 Alnö F08 VIT (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Medskogsbrons BK F10/11 (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Stöde IF (borta) P-11


      12:00
    • 11:20

      Njurunda IK (hemma) F-08


      13:20
    • 11:30

      Alnö IF F09 Röd (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Lucksta IF Lucksta IF P11 Lucksta IF P11 (borta) P-11


      14:00
    • 12:40

      Fränsta IK (hemma) F-12


      13:40
    • 13:00

      Fränsta IK 1 (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Kubikenborgs IF P09 (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Träning P03-05


      17:00
    • 16:00

      Njurunda IK F06 (borta) F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 17Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning P03-05


      21:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Ånge IF (borta) P03-05


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Svartviks IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P03-05


      20:00
    • 18:45

      IFK Timrå P06 (hemma) P-06


      20:45
    • 19:00

      Nedansjö IK (hemma) P-02


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Fränsta IK (hemma) A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Sund IF P04/05 (borta) P03-05


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:30

      Sidsjö-Böle IF F11 svart (borta) F-11


      11:30
    • 11:20

      GIF Sundsvall P10 (hemma) P-10


      13:20
    • 11:30

      Selånger FK P08 Blå (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      IFK Timrå P 12 Blå (borta) P-12


      14:00
    • 12:45

      Essviks AIF P 10 (hemma) P-10


      14:45
    • 12:45

      Stöde IF (hemma) F-10


      14:45
    • 14:00

      Kramfors-Alliansen (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Essviks AIF 08 (hemma) P-08


      16:30
  • 23Sön
    • 00:00

      Sidsjö-Böle IF F12 vit (borta) F-12


      00:00
    • 10:00

      Sund IF P 11 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Alnö IF Vit (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Lucksta IF F08/09 Lucksta IF F08/09 (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Timrå Vit P11 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Sundsvalls FF (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Ljusdals IF 2 (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:10

      Sundsvalls FF 1 (hemma) F-07


      14:10
    • 13:30

      IFK Timrå F09 (hemma) F-09


      15:30
    • 15:00

      Träning P03-05


      17:00
    • 15:15

      Kubikenborgs IF Gul (borta) P03-05


      17:15
    • 16:00

      Alnö IF P07 Vit (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 24Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning P03-05


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Kubikenborgs IF Gul (hemma) P03-05


      20:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P03-05


      20:00
    • 19:30

      Kungsnäs FC (borta) P-06


      21:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      IFK Timrå P08 Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Lucksta IF Lucksta IF F10 (borta) F-10


      12:00
    • 11:30

      Alnö IF P10 Röd (borta) P-10


      13:30
    • 11:30

      Matfors IF P 12 blå (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Bergsjö IF Dam (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:40

      Selånger FK F11 Röd (hemma) F-11


      14:40
    • 14:00

      Sollefteå GIF FF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Sundsvalls FF 1 (borta) P-10


      16:30
    • 14:40

      Sundsvalls FF 3 (borta) P-08


      16:40
    • 16:00

      Selånger FK P04 (hemma) P03-05


      18:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Sidsjö-Böle IF F09 Grön (borta) F-09


      11:00
    • 09:40

      Sidsjö-Böle IF F08 svart (borta) F-07


      11:40
    • 10:00

      IFK Timrå P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Selånger FK P11 Röd (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Ånge IF (hemma) P03-05


      13:00
    • 11:30

      Indals IF/ Kovlands IF (hemma) F-08


      13:30
    • 12:30

      SDFF (borta) F-06


      14:30
    • 13:40

      Alby FF vit (hemma) F-12


      14:40
    • 14:00

      Selånger FK P06/07 Blå (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P03-05


      17:00
    • 15:30

      Kubikenborgs IF P11 Kubikenborgs IF Gul (borta) P-11


      17:30
    • 16:00

      Sidsjö-Böle IF P07 gul (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 31Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning P03-05


      21:30