Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lysekils AIK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 18:15

      Morlanda GoIF P07-08 (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Stenungsunds IF P11 (hemma) P-11


      21:00
  • 4Lör
    • 09:45

      Sammandrag P12 Stenungsund P-11


      15:00
    • 09:50

      Sammandrag Vallen F-12


      11:25
    • 13:00

      Div 5 Stenungsund 2 A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Kungshamns IF F09/10 (borta) F09-10


      16:00
    • 15:30

      Groheds IF LSK08VIT (hemma) P-08


      17:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Match - Rössö F-07/08


      11:30
    • 10:30

      IK Oddevold P09 (borta) P-09/10


      12:30
    • 13:00

      Bovall/Hunnebo P08/09 (hemma) P-09/10


      15:00
    • 15:00

      Wargöns IK Grön (hemma) P-06/07


      17:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      Stenungsunds IF F09 (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:30

      Herrestads AIF (borta) P05/06


      20:30
    • 18:30

      IFK Strömstad P07/08 Blå (borta) P-08


      20:30
  • 11Lör
    • 10:30

      Grohed/Ljungskile (borta) P-06/07


      12:30
    • 13:00

      Herrestads AIF P11 Vit (borta) P-11


      15:00
  • 12Sön
    • 10:30

      IK Oddevold P10 Blå (borta) P-09/10


      12:30
    • 15:00

      Herrestads AIF P09 (hemma) P-09/10


      17:00
    • 16:00

      Div 5 Stala IF A-lag Herrar


      18:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 18:00

      Henåns IF (hemma) P-11


      20:00
    • 19:00

      Vallens IF F09 (borta) F09-10


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Sammandrag P12 P-11


      15:00
    • 09:30

      Sammandrag F-12


      12:00
    • 11:00

      Hedekas IF (borta) P-08


      13:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:30

      Trollhättans FK (borta) P-06/07


      20:30
  • 25Lör
    • 11:00

      IK Svane (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF (borta) P05/06


      13:00
    • 11:00

      Skee IF P 12 (hemma) P-08


      13:00
    • 15:00

      Div 5 Henån/Gilleby 2 A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Ödsmåls IK P-07/08 (borta) P-08


      17:00
  • 26Sön
    • 14:00

      Munkedals IF P-10, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 å (hemma) P-09/10


      16:00
    • 14:00

      Stenungsunds IF P09 (hemma) P-09/10


      16:00
    • 14:00

      Match F-07/08


      15:30
    • 16:00

      Groheds IF/LSK F09 (hemma) F09-10


      18:00
    • 17:00

      Div 7 Svarteborgs FK 2 A-lag Herrar


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor