Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lysekils AIK
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:00

      Skärhamns IK (hemma) F09-10


      20:00
  • 5Lör
    • 11:00

      Herrestads AIF P-08 vit (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch Rosseröds IK A-lag Herrar


      14:00
    • 14:30

      Sammandrag mot Munkedal F-12


      16:30
  • 6Sön
    • 00:00

      Bokenäs IF P11-12 (borta) P-11/12


      02:00
    • 11:00

      Tanums IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Match - IFK Strömstad F-07/08


      12:30
    • 13:00

      Kungshamns IF P09 (hemma) P-09/10


      15:00
    • 13:00

      LAIK (hemma) P-09/10


      14:30
    • 15:00

      Grohed/Ljungskile (hemma) P-07


      17:00
  • 7Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:30
    • 18:15

      Stenungsunds IF F09 (borta) F09-10


      20:15
    • 18:30

      Sotenäs Fotboll (hemma) P05/06


      20:30
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P05/06


      19:30
  • 11Fre
    • 19:00

      Stångenäs AIS P/F 11/12 (hemma) P-11/12


      21:00
  • 12Lör
    • 10:00

      Match - Vallen F-07/08


      11:30
      Lysekil - Gullmarsvallen
      Samlingstid: 09:15
    • 10:00

      Sammandrag P12 P-11/12


      17:00
    • 12:30

      Träningsmatch Henån/Gilleby A-lag Herrar


      14:30
    • 14:45

      Stenungsunds IF P09 (borta) P-09/10


      16:45
    • 15:00

      Sammandrag Rössö - borta F-12


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Groheds IF / LSK P11 (borta) P-09/10


      12:00
    • 10:00

      Hedekas IF (hemma) P-08


      12:00
    • 12:30

      IFK Uddevalla P08 (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Skärhamns IK (borta) F09-10


      15:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 14:30

      Pizza och fotboll i klubbhuset F09-10


      17:00
    • 18:00

      Herrestads AIF F09 (hemma) F09-10


      20:00
    • 19:00

      IK Oddevold P11 Vit (hemma) P-11/12


      21:00
  • 19Lör
    • 11:00

      Skee IF P 12 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Stångenäs AIS (hemma) P-09/10


      12:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF (borta) P-07


      14:30
  • 20Sön
    • 13:00

      IFK Strömstad P09 (hemma) P-09/10


      15:00
    • 14:00

      Match - Groheds IF F-07/08


      15:30
    • 15:00

      Trollhättans FK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:45

      Träning F-12


      16:45
    • 17:00

      Karlsberg United FC (borta) P-08


      19:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P05/06


      19:30
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 00:00

      Groheds IF / LSK P11 svart (borta) P-11/12


      02:00
    • 10:00

      Munkedals IF P-2008, Div.6 Pojkar Max 13 år 9-mot- (hemma) P-08


      12:00
    • 12:30

      Groheds IF LSK08VIT (hemma) P-08


      14:30
    • 15:45

      Träning F-12


      16:45
    • 17:30

      Herrestads AIF P09 (borta) P-09/10


      19:30
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P05/06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:30

      LAIK P08 (hemma) P-08


      20:00