Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lysekils AIK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Groheds IF-Ljungskile SK HF (hemma) p04/05


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:00

      Groheds IF LSK, Div.8 Flickor - 7 mot 7 max 12 år (hemma) F09-10


      20:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Bohuslyftet P-06


      14:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Match Torp P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11/12


      11:00
    • 11:00

      Skärhamns IK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      IFK Valla P-10 vit (hemma) P-09/10


      14:00
    • 12:00

      Match F-07/08


      13:00
  • 7Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning p04/05


      20:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 19:30

      Vallens IF (borta) p04/05


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 18:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Stala/Morlanda/Gilleby (borta) F09-10


      20:00
  • 12Lör
    • 11:00

      IK Oddevold (borta) P-07


      13:00
    • 12:40

      Bollkalle P-08


      15:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Sammandrag P-11/12


      13:00
    • 11:00

      Match F-07/08


      12:00
    • 13:00

      Sammandrag F-12


      16:00
    • 16:00

      IK Oddevold (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Groheds IF /LSK 1 Vit P10 (borta) P-09/10


      19:00
  • 14Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning p04/05


      19:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning p04/05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
      Gullmarsvallen
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Match Borta Mot Svane P-08


      20:00
    • 18:00

      Match F-07/08


      19:00
  • 19Lör
    • 10:00

      IFK Uddevalla Blå (borta) P-09/10


      12:00
    • 15:00

      IFK Strömstad P-07 (hemma) P-07


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P-11/12


      11:00
    • 12:30

      Torp GoIF F09-11 (hemma) F09-10


      14:30
    • 16:00

      Munkedals IF P-10 (hemma) P-09/10


      18:00
    • 17:00

      Orust fotboll (borta) p04/05


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning p04/05


      19:30
    • 18:30

      Groheds IF Ljungskile SK P06 (hemma) P-06


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      IK Oddevold (hemma) p04/05


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:00

      Match F-07/08


      14:00
    • 15:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      17:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11/12


      11:00
    • 13:00

      Sammandrag F-12


      16:00
    • 16:00

      Säsongsavslutning F-12


      17:00
    • 16:00

      Munkedals IF Blå, Div.8 Flickor - 7 mot 7 max 12 å (hemma) F09-10


      18:00
  • 28Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning p04/05


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 18:00

      Sotenäs Ungdom (borta) p04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30