Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lysekils AIK
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning p04/05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 19:00

      Stenungsunds IF (hemma) P-06


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 12:00

      Sotenäs Ungdom (hemma) P-07


      14:00
    • 15:00

      Groheds IF /LSK 1 Vit P10 (hemma) P-09/10


      17:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Lagaktivitet F-07/08

    • 10:00

      Träning P-11/12


      11:00
    • 15:00

      Match F-07/08


      16:00
      Ödsmål IP
      Anteckning: Match mot Ödsmål
      Avspark kl 15:00
      Samling vid planen 14:20
    • 15:00

      IK Oddevold (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Ödsmåls IK (borta) F09-10


      19:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning p04/05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Munkedals IF P-10 (borta) P-09/10


      20:00
    • 18:30

      Groheds IF Ljungskile SK P06 (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Stenungsunds IF (hemma) F09-10


      21:00
  • 12Fre
    • 18:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      20:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Sammandrag P-11/12


      13:00
    • 12:00

      Hamburgsund/Grebbestad (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Match F-07/08


      16:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Sammandrag Hemma F-12

    • Heldag

      Aktivitetsdag F-07/08

  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 19:00

      Herrestads AIF P06 (hemma) P-06


      21:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning p04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:30

      Myckleby IK (borta) F09-10


      20:30
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning p04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Tanums IF (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      IFK Uddevalla Blå (hemma) P-09/10


      21:00
    • 19:00

      match borta hedekas P-08


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 19:00

      Herrestads AIF F10 (hemma) F09-10


      21:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      match hemma mot skärhamn P-08


      20:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:30

      IFK Strömstad P06 IFK Strömstad P06 (borta) P-06


      20:30