Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF Herrjunior

Följ

Herrjunior

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Juniorer Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Ytterby IS (HJ) 5 4 1 0 13
2 Öjersjö IF (HJ) 4 3 1 0 10
3 Partille IF FK (HJ) 4 3 1 0 10
4 IFK Göteborg (P17) 3 3 0 0 9
5 GAIS (P19) 4 3 0 1 9
6 Fässbergs IF (HJ) 2 2 0 0 6
7 Mölnlycke IF (HJ) 2 2 0 0 6
8 Varbergs BoIS FC (P19) 2 2 0 0 6
9 Älvsborg FF (P19) 3 2 0 1 6
10 Älvsborg FF (P17) 4 2 0 2 6
11 Qviding FIF (P19) 4 2 0 2 6
12 Landvetter IS (P19) 4 2 0 2 6
13 Lerums IS (HJ) 5 2 0 3 6
14 Örgryte IS Fotboll (P17) 2 1 1 0 4
15 Utsiktens BK (P17) 2 1 1 0 4
16 BK Häcken (P19) 2 1 1 0 4
17 Ytterby IS (HJ) 2 1 1 0 4
18 Kållered SK (HJ) 1 1 0 0 3
19 Qviding FIF (P17) 1 1 0 0 3
20 Ytterby IS (P17) 1 1 0 0 3
21 Ytterby IS (HJ) 1 1 0 0 3
22 Stenkullen GoIK (HJ) 1 1 0 0 3
23 Ljungskile SK (HJ) 1 1 0 0 3
24 Backatorp IF (HJ) 1 1 0 0 3
25 Askims IK (P17) 1 1 0 0 3
26 Onsala BK (HJ) 1 1 0 0 3
27 Romelanda UF (HJ) 2 1 0 1 3
28 Lyngby BK Danmark (P19) 1 1 0 0 3
29 Melleruds IF (P19) 1 1 0 0 3
30 Sarpsborg 08 Norge (P19) 1 1 0 0 3
31 BK Häcken (P17) 2 1 0 1 3
32 Lindome GIF (HJ) 2 1 0 1 3
33 Hovås Billdal IF (HJ) 2 1 0 1 3
34 Kullavik IF (P17) 1 1 0 0 3
35 Sandefjord Fotball (P17) 1 1 0 0 3
36 Ytterby IS (P19) 1 1 0 0 3
37 Floda BoIF (HJ) 1 1 0 0 3
38 Torslanda IK (HJ) 1 1 0 0 3
39 Hovås Billdal IF (HJ) 2 1 0 1 3
40 IK Zenith (HJ) 2 1 0 1 3
41 Hisingsbacka FC (HJ) 2 1 0 1 3
42 Näsets SK (HJ) 2 1 0 1 3
43 Göteborgs FF (HJ) 3 1 0 2 3
44 Lundby IF (HJ) 2 1 0 1 3
45 Finlandia Pallo AIF (HJ) 4 1 0 3 3
46 Hönö IS (HJ) 3 1 0 2 3
47 Lunden Överås BK (P19) 3 1 0 2 3
48 Sävedalens IF (HJ) 3 1 0 2 3
49 Utsiktens BK (P19) 2 0 2 0 2
50 Masthuggets BK (HJ) 1 0 1 0 1
51 Älvsborg FF (HJ) 1 0 1 0 1
52 Sandefjord Fotball (P16) 1 0 1 0 1
53 BK Häcken (P16) 1 0 1 0 1
54 Västra Frölunda IF (P17) 2 0 1 1 1
55 Örgryte IS Fotboll (P19) 2 0 1 1 1
56 Gerdskens BK (P19) 0 0 0 0 0
57 GAIS (P17) 0 0 0 0 0
58 Ljungskile SK (P17) 0 0 0 0 0
59 Kinna IF (HJ) 0 0 0 0 0
60 IF Väster (HJ) 0 0 0 0 0
61 Stenungsunds IF (HJ) 0 0 0 0 0
62 Tölö IF (HJ) 0 0 0 0 0
63 Torslanda IK (P19) 0 0 0 0 0
64 Götaholms BK (P17) 0 0 0 0 0
65 KF Velebit (HJ) 0 0 0 0 0
66 Hestrafors IF (HJ) 0 0 0 0 0
67 Stenungsunds IF (P19) 0 0 0 0 0
68 Västra Frölunda IF (P19) 0 0 0 0 0
69 Lerums IS (P19) 0 0 0 0 0
70 Lindome GIF (P19) 0 0 0 0 0
71 Donsö IS junior (HJ) 0 0 0 0 0
72 Kållered SK (P19) 0 0 0 0 0
73 Lerums IS (P08) 0 0 0 0 0
74 IFK Fjärås (P19) 0 0 0 0 0
75 Västra Frölunda IF (HJ) 0 0 0 0 0
76 IF Warta (HJ) 0 0 0 0 0
77 Ale United (P17) 0 0 0 0 0
78 Lindome GIF (P19) 0 0 0 0 0
79 IFK Fjärås (P17) 0 0 0 0 0
80 Holmalunds IF (P17) 0 0 0 0 0
81 Älvängens IK (HJ) 0 0 0 0 0
82 Götaholms BK (HJ) 0 0 0 0 0
83 Hovås Billdal IF (HJ) 0 0 0 0 0
84 Lerums IS (P17) 0 0 0 0 0
85 IF Mölndal Fotboll (HJ) 0 0 0 0 0
86 Tvååkers IF/Galtabäck (P07) 0 0 0 0 0
87 Trollhättans FK (HJ) 0 0 0 0 0
88 Sandarna BK (HJ) 0 0 0 0 0
89 Hisingsbacka FC (P19) 0 0 0 0 0
90 Mossens BK (HJ) 0 0 0 0 0
91 Falkenbergs FF (P17) 0 0 0 0 0
92 Åsa IF (P19) 0 0 0 0 0
93 Kungsbacka IF (HJ) 0 0 0 0 0
94 Bergums IF (HJ) 0 0 0 0 0
95 Sandefjord Fotball (P17) 0 0 0 0 0
96 Lindome GIF (P17) 0 0 0 0 0
97 Kungsbacka IF (P17) 0 0 0 0 0
98 Qviding FIF (HJ) 0 0 0 0 0
99 IFK Lidingö FK (P17) 0 0 0 0 0
100 Husqvarna FF (P17) 0 0 0 0 0
101 Landvetter IS (P17) 0 0 0 0 0
102 Bergums IF (P17) 0 0 0 0 0
103 Lerums IS (HJ) 0 0 0 0 0
104 IFK Göteborg (HJ) 0 0 0 0 0
105 Halvorstorps IS (HJ) 0 0 0 0 0
106 Brämhults IK (HJ) 0 0 0 0 0
107 IK Oddevold (P17) 0 0 0 0 0
108 Ale United (P19) 1 0 0 1 0
109 IFK Fjärås (P19) 1 0 0 1 0
110 Jonsereds IF (HJ) 1 0 0 1 0
111 Kungsladugårds BK (HJ) 1 0 0 1 0
112 Askims IK (HJ) 1 0 0 1 0
113 Angered MBIK (P08) 1 0 0 1 0
114 Öckerö IF (HJ) 1 0 0 1 0
115 Ale United (HJ) 1 0 0 1 0
116 Götaholms BK (P19) 1 0 0 1 0
117 Dalen/Krokslätts FF (HJ) 1 0 0 1 0
118 IF Warta (P17) 1 0 0 1 0
119 Lekstorps IF (HJ) 1 0 0 1 0
120 Sandefjord Fotball Norge (P19) 1 0 0 1 0
121 IF Warta (P19) 1 0 0 1 0
122 Västra Frölunda IF (HJ) 1 0 0 1 0
123 Lyngby BK Danmark (P17) 1 0 0 1 0
124 Sävedalens IF (P19) 1 0 0 1 0
125 Kullavik IF (HJ) 1 0 0 1 0
126 Lilla Träslövs FF (P17) 1 0 0 1 0
127 IFK Göteborg (P19) 2 0 0 2 0
128 Onsala BK (P17) 1 0 0 1 0
129 Askims IK (P19) 1 0 0 1 0
130 Tölö IF (P17) 1 0 0 1 0
131 IFK Fjärås (HJ) 2 0 0 2 0
132 Surte IS FK (HJ) 1 0 0 1 0
133 Varbergs BoIS FC (P17) 1 0 0 1 0
134 Varbergs BoIS FC (P17) 1 0 0 1 0
135 Utbynäs SK (HJ) 2 0 0 2 0
136 Skene IF (Herr) 1 0 0 1 0
137 Sarpsborg 08 Norge (P17) 1 0 0 1 0

Match

Lindome GIF (HJ)

0 - 3
LINDEVI IP 1 KONSTGRÄS
7 februari 2024
19:30

Onsala BK (HJ)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Adam Hallencreutz 1 0 0 0 0 0
Alfonso Svedjenäs 1 0 0 0 0 0
Benjamin Hasani 1 0 0 0 0 0
Elias Flytström 1 0 0 0 0 0
Emrik Schönning 1 0 0 0 0 0
Jakob Bruze 1 0 0 0 0 0
Mattias Edwardsson 1 0 0 0 0 0
Mohamud Hassan 1 0 0 0 0 0
Sam Wennersten 1 0 0 0 0 0
William Isaksson 1 0 0 0 0 0
Yosef Rauf 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Axel Lundgren 1 0 0 0 0 0 0 0
Hampus Andresen 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng