Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lenhovda IF

Följ

Lenhovda IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 16:00

      IFK Grimslöv (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Konga SK (9-m) (borta) Herrfotboll


      19:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Tolgs IF/Åby/Tjureda IF (hemma) P-07


      19:40
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
  • 14Fre
    • 18:00

      Träning B2


      19:00
    • 18:45

      Vissefjärda GIF (hemma) Herrfotboll


      20:45
  • 15Lör
    • 11:30

      Rottne IF vit (hemma) P-09


      13:30
  • 16Sön
    • 12:30

      Växjö BK gul (borta) P-08


      14:30
    • 17:00

      Åryds IK (9-m) (hemma) Herrfotboll


      19:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Moheda IF (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Hovmantorp GoIF (hemma) P-10


      13:00
    • 16:00

      Åseda IF (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Åseda IF (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Nöbbele BK (borta) Herrfotboll


      19:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Ishockey


      20:15
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:30

      Räppe GOIF svart (hemma) P-09


      13:30
  • 30Sön
    • 10:00

      Östers IF 2 (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Braås GOIF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      FC Växjö (hemma) P-10


      13:00
    • 17:00

      Tingsryd United FC (9-m) (hemma) Herrfotboll


      19:00
  • 31Mån
    v.36