Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lenhovda IF

Följ

Lenhovda IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 11:00

      Ljungby IF svart (hemma) F11-12


      13:00
    • 14:00

      Växjö BK (borta) F14-15


      16:00
    • 15:00

      Alvesta GOIF grön (borta) P13


      17:00
    • 17:00

      Holsby SK (9-m) (borta) Herrfotboll


      19:00
    • 18:00

      IFK Lammhult (borta) P11


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P18


      18:00
    • 17:00

      Träning Padel


      18:00
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:15
    • 18:00

      Träning Herrfotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F14-15


      19:30
  • 6Tor
    • 15:00

      Älmhults IF 3 (hemma) P10


      17:00
    • 17:15

      Träning P16


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Slätthögs BOIF (hemma) Herrfotboll


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Poolspel P15 Ingelstad P14-15


      13:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Rottne IF (hemma) P13


      12:00
    • 11:00

      Räppe GOIF (hemma) F14-15


      13:00
    • 13:00

      Hovmantorp GoIF (borta) F11-12


      15:00
    • 17:00

      Norrhults BK (9-m) (hemma) Herrfotboll


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:00

      Match P17


      18:30
    • 17:15

      Träning F17-18


      18:15
    • 17:15

      Träning P16


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning Uppvidinge Dam


      20:00
    • 18:30

      Norrhults BK (borta) P11


      20:30
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P18


      18:00
    • 17:00

      Träning Padel


      18:00
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:15
    • 18:00

      Träning Herrfotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F14-15


      19:30
    • 19:00

      Östers IF 2 (borta) P10


      21:00
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P16


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Uppvidinge Dam


      20:00
    • 18:30

      Östers IF blå (borta) P13


      20:30
  • 14Fre
    • Heldag

      Sölvesborgs cup P10

  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgcupen P10

  • 16Sön
    • Heldag

      Sölvesborgcupen P10

    • 11:00

      Tingsryd United FC (hemma) F13


      13:00
    • 14:00

      Åseda IF (borta) F14-15


      16:00
    • 16:00

      Tingsryd United FC (hemma) F11-12


      18:00
    • 17:00

      Virserums SGF (9-m) (hemma) Herrfotboll


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrfotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:30
    • 18:00

      Match Braås hemma (7mot7) P14-15


      19:00
    • 18:15

      Träning F14-15


      19:30
    • 19:00

      Hultsjö/Vrigstad (9-m) (borta) Uppvidinge Dam


      21:00
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning F17-18


      18:15
    • 17:15

      Träning P16


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Braås GOIF (borta) P13


      20:30
    • 19:00

      Konga SK (borta) Herrfotboll


      21:00
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P18


      18:00
    • 17:00

      Träning Padel


      18:00
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:15
    • 18:00

      Träning Herrfotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F14-15


      19:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Rottne IF (borta) P11


      14:00
    • 13:00

      IFK Lammhult (borta) F13


      15:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF 2 (hemma) P10


      16:00
    • 17:00

      Tingsryd United FC (borta) F14-15


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:15
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrfotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F14-15


      19:30
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning F17-18


      18:15
    • 17:15

      Träning P16


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Åryds IK (borta) F11-12


      20:00
    • 18:30

      Träning Uppvidinge Dam


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Elitfönstercup F13

    • Heldag

      Elitfönstercup F14-15

    • Heldag

      Elitfönster cup P13

    • Heldag

      Elitfönstercup F11-12

    • 08:00

      Elitfönster Cup P14-15


      17:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK blå (borta) F11-12


      13:00
    • 16:00

      Stockaryd/Rörvik/Sävsjö (9-m) (hemma) Herrfotboll


      18:00
    • 17:00

      Gransholms IF (borta) F13


      19:00