Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lenhovda IF

Följ

Lenhovda IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning D1/D2


      11:15
    • 10:30

      Virserums SGF (hemma) B2


      11:30
    • 11:30

      Träning C2


      12:45
    • 12:00

      Skruvs IF (hemma) Herrfotboll


      14:00
    • 14:10

      Tingsryds AIF (hemma) B2


      15:10
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning B2


      18:10
    • 18:00

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Virserums SGF (borta) A-lag Ishockey


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning Hockeyskola


      10:30
    • 10:30

      Träning D1/D2


      11:30
    • 11:45

      Träning C2


      13:00
    • 13:25

      Karlskrona HK Svart (hemma) B2


      15:25
  • 11Sön
    • 13:00

      Diö GoIF HK (borta) B2


      15:00
    • 16:00

      Rydaholms SK/Alvesta SK (hemma) A-lag Ishockey


      18:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning D1/D2


      18:30
    • 18:45

      Träning C2


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning B2


      18:10
    • 17:15

      Träning C2


      18:30
    • 18:45

      Träning A-lag Ishockey


      19:45
    • 19:00

      Träning J18


      21:15
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 15:00

      Kallinge-Ronneby IF (hemma) J18


      17:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning C2


      18:30
    • 19:00

      Tingsryds AIF (hemma) B2


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning B2


      18:10
    • 17:15

      Träning D1/D2


      18:30
    • 18:45

      Träning C2


      20:00
    • 19:00

      Ronneby IK (borta) A-lag Ishockey


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 09:30

      Nybro Vikings IF (hemma) B2


      11:30
    • 14:00

      Alvesta SK/Rydaholms SK (borta) B2


      16:00
    • 15:00

      Nybro Vikings IF (hemma) J18


      17:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 17:15

      Träning D1/D2


      18:30
    • 18:45

      Träning C2


      20:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning C2


      17:50
    • 17:00

      Träning B2


      18:10
    • 19:00

      Virserums SGF (hemma) A-lag Ishockey


      21:00
  • 30Fre
  • 31Lör