Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF P13 (2013)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kärra HF P13 (2013).
P13 (2013)
Följ oss för uppdateringar
Ett gemensamt uppehåll behöver vi för att ladda batterierna efter en lång säsong. De är dock viktigt att vi håller igång under uppehållet för att komma laddade och sugna på att dra igång träningarna och spela matcher igen.
Att vara utomhus, leka och röra på sig är otroligt viktigt. Här kommer ett träningsbingo som ska inspirera till rörelse, träning och semesterfeeling. Hjälp, pusha och stötta era grabbar i detta eller varför inte hänga på.
Grabbarna ska försöka genomföra så många rutor som möjligt fram tills att vi startar upp träningen igen. Kärra HF P11 ska framåt, de gör vi genom att varje individ gör sitt yttersta och att vi jobbar hårt tillsammans.
/Ledarna
(Träningsbingot hittar ni som pdf fil under knappen dokument)
| Träning | 2 okt, 17:00 |
| Mölndal träningsmatch | 3 okt, 12:30 |
| Önnereds HK 2 (borta) | 4 okt, 16:45 |
| Träning | 5 okt, 16:30 |
| Träning | 6 okt, 17:15 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera