Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF P14 (2012)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kärra HF P14 (2012).
P14 (2012)
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu är det snart dags igen för Norden Cup igen och precis som tidigare år behöver föräldrar hjälpas åt med att arbeta för att cupen ska kunna genomföras. Vi fick reda på tiderna idag och jag har lagt ut ett arbetsschema bland dokument i mappen Norden cup 2024. I år så ska vi hjälpa till vid Burgårdensbamba precis som vi gjorde för två år sedan. Om någon byter tid med någon behöver ni meddela mig ( Johanna) så att jag kan ändra och meddela detta vidare.
Passar också på att påminna om att det snart ( vecka 48) som vårt lag har ansvar i Lillekärrshallen.
Mvh: Johanna Leos mamma
| Träning | 25 maj, 19:15 |
| Träning | 27 maj, 17:00 |
| Egenträning | 28 maj, 18:00 |
| Mölndalsspelen för födda 2011 | 30 maj, 10:00 |
| Träning | 1 jun, 17:00 |
V.47? Inte 48 som det står i dokumentet?
RapporteraRapportera
Tack. Vi har hallansvar v48 enligt schemat. Något som ändrats? Eller blev det bara fel vecka?
RapporteraRapportera
Vi är bortresta i mellandagarna,tacksam om någon kan ta passet eller byta vi är tacksama. 😅
RapporteraRapportera
Vad bra att ni är uppmärksamma! Ordning på er. Jag har ändrat till 48 i utskicket, skrev fel. Det stämmer bra.
RapporteraRapportera
Hej igen! Som jag skrev tidigare via är bortresta under Norden cupen och kan inte vara I Bjurgårdens bamba den 28.12.2024 1530 till 2100 . 😩
RapporteraKan någon ta dena passet annars och jag tar annan pass vecka 10 eller när som helst. 😅
Rapportera
Hej
RapporteraJag kan ta det för dig. Så får du gärna ta mitt pass i v10 sen:)
Holgers mamma
Rapportera
Jag har fått tid den 29/12 kl 15.00-21.30 i Burgårdens bamba men är själv bortrest då och hinner ej fram från Sthlm till den tiden. Finns de någon som har en ungdom som vill tjäna lite 💰 😁? (Blir svårt för mig att ta extra pass i vecka 10)
RapporteraRapportera
Uppdaterar schemat Emir och Evelynn! Vad snällt att ni hjälper varandra.
RapporteraRapportera
Hej
RapporteraVi försökte hitta en kompis som ska täcka för vår pass men det gick inte. Vi är också bortresta. Kan någon ta vår pass 28/12 kl.6.30-11?
Rapportera
För min del kommer en 16-årig tjej för passet. Hennes kontaktuppgifter: Ela 0739372906
RapporteraFramöver kan du lägga in mig med ett nytt tel.nr och bortse ifrån det som står i dokumentet Norden cup. Nya nr: 0760109897
Trevlig helg
Rapportera
Tack Tülin! Fixar det!:)
RapporteraRapportera