Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlskoga SK

Följ

Karlskoga SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Karlskoga SK
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
  • 3Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
      Stråvallen
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Match mot Storfors P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Seriematch mot Skattkärr P-10


      12:00
    • 14:00

      Kumla borta P-08


      16:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Match mot Filipstad P-09


      12:00
    • 11:00

      Degerfors FF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Seriematch mot IFK Kristinehamn P-10


      13:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 14:00

      Norrstrands IF röd (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
  • 10Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Strömtorps IK B (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F10-12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 18:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P-07


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:00

      Seriematch mot Bråten P-10


      20:00
    • 19:00

      Woody's FC (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Skattkärrs IF (hemma) F10-12


      02:00
    • 11:00

      Bråtens IK (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Nordmarks IF (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P-07


      13:00
    • 14:30

      Hammarö FK (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
  • 17Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Bråtens IK blå (borta) F10-12


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Villastadens IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 21Fre
    • 18:30

      FBK Karlstad 2 (hemma) P-08


      20:30
  • 22Lör
    • 11:00

      Seriematch mot FBK Karlstad P-10


      13:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Seriematch mot Bråten P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-07


      13:00
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
    • 17:00

      Match P-08


      19:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:00

      Seriematch mot Filipstad P-10


      20:30
  • 29Lör
    • 11:00

      Åtorps IF (borta) A-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      Hertzöga BK gul (borta) P-08


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      QBIK vit (hemma) F10-12


      02:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
  • 31Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00