Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlskoga SK

Följ

Karlskoga SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Karlskoga SK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 16:00

      IFK Skoghall 2 (borta) P-07


      18:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      IFK Kumla 2 (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      IFK Kumla 2 (hemma) P-03


      20:30
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      KB Karlskoga (hemma) P-05


      20:00
  • 5Lör
    • 11:00

      Norrstrands IF röd (hemma) P-03


      13:00
    • 16:00

      Spelarmöte inför matchen mot Degerfors P-08


      17:00
    • 16:30

      KB Karlskoga blå (borta) P-04


      18:30
  • 6Sön
    • 14:00

      Match mot Degerfors P-08


      16:00
    • 14:00

      Degerfors IF Ungdom röd (hemma) P-08


      16:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 8Tis
    • 18:00

      Storfors FF (borta) P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 9Ons
    • 18:00

      IFK Kristinehamn vit (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
  • 10Tor
    • 14:30

      Forshaga IF (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Bråtens IK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Carlstad United BK (hemma) P-03


      20:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
  • 13Sön
    • 10:30

      Filipstads FF (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Match mot Filipstad P-08


      13:00
  • 14Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Bingovärd, 3st P-05


      21:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
  • 15Tis
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 16Ons
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Frövi IK (borta) P-03


      20:00
    • 19:00

      Frövi IK (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Karlstads BK (borta) P-04


      21:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      KB Karlskoga vit (borta) P-07


      20:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-03


      11:00
    • 13:00

      Skattkärrs IF röd (borta) P-07


      15:00
  • 20Sön
    • 09:30

      POOLSPEL P-09


      14:00
    • 10:00

      IFK Kristinehamn blå (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Degerfors IF Ungdom (hemma) P-05


      13:00
    • 17:00

      IK Arvika Fotboll (borta) P-03


      19:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 18:30

      IFK Kristinehamn (hemma) P-03


      20:30
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Möte Bostadsrättsförening Karlskoga SK


      21:00
    • 18:15

      Råtorps IK (hemma) P-07


      20:15
    • 18:30

      Råtorps IK/Sommarro IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      KB Karlskoga blå (hemma) P-07


      20:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Norrstrands IF vit (borta) P-04


      12:00
    • 13:15

      Örebro SK FK 2 Vit (borta) P-03


      14:15
    • 13:15

      Örebro SK FK 2 Vit (borta) P-04


      15:15
  • 27Sön
    • 10:00

      Åtorps IF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Lesjöfors IF (borta) P-05


      13:30
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 29Tis
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 30Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Nora BK (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Nora BK (hemma) P-03


      20:00
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Bråtens IK (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15