Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlskoga SK

Följ

Karlskoga SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Karlskoga SK
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning AST


      18:00
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F10-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Degerfors IF Ungdom röd/vit (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 10:00

      Seriematch mot KB P-10


      12:00
    • 11:00

      IFK Kristinehamn (borta) P-08


      13:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Åtorps IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Seriematch DIF P-09


      12:30
    • 13:00

      Immetorp BK (hemma) P-12


      14:30
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
  • 8Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F10-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:30
    • 14:00

      Åtorps IF (hemma) P-08


      16:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Immetorp BK (borta) P-12


      10:30
    • 12:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F10-12


      14:00
    • 13:00

      Träning P-09


      15:00
    • 17:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P-08


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning AST


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:45
    • 18:30

      Lesjöfors IF (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Seriematch mot Ölme P-09


      20:15
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Hemmamatch mot Degerfors IF P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Lindesberg 07 Borta P-08


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 16:00

      KB Karlskoga FF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F10-12


      17:30
    • 17:00

      Bortamatch mot IFK Kristinehamn P-10


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Bråtens IK vit (hemma) F10-12


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:00

      Seriematch mot Storfors FF P-10


      20:00
    • 18:00

      Kurdiska FF hemma P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 26Fre
    • 18:00

      Nora 07 borta P-08


      20:00
    • 18:30

      IFK Kristinehamn blå (borta) P-07


      20:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 13:00

      Fjugesta 07 Borta P-08


      15:00
    • 15:00

      Seriematch mot Bråten P-10


      16:30
    • 16:00

      Seriematch Filipstad 7 mot 7 F10-12


      17:30
  • 29Mån
    v.27
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 30Tis