Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlskoga SK

Följ

Karlskoga SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Karlskoga SK
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Planeringsmöte PF1112 Karlskoga SK


      20:00
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:15

      Träning med -03 Endast kallade spelare P-04


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek


      18:00
  • 6Lör
    • 09:00

      First Led Cup P-10


      15:00
    • 17:00

      Alaget träff Karlskoga SK


      00:00
    • 17:00

      IFK Kumla (borta) P-03


      18:00
  • 7Sön
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-07


      19:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning PF11/12


      18:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:15

      Träning -03 endast kallade spelare P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek


      18:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 12:30

      Degerfors FF (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:30

      Latorps IF P16 (hemma) P-03


      16:30
    • 16:30

      Träningsmatch mot Bråten 07-08 P-08


      18:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
      Baggängen IP, Sahara Konstgräs karlskoga
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träningsmatch P-05


      19:30
    • 18:15

      Hällefors AIF (hemma) P-04


      19:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:45

      IFK Kristinehamn Fotboll (hemma) P-03


      20:30
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Ledarmöte 08/09 P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-09


      18:45
    • 17:30

      Träningsmatch P-08


      19:15
    • 19:00

      Åtorps IF 2 (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 27Lör
    • 08:00

      Folkpool Cup P-10


      16:00
  • 28Sön
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30