Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlskoga SK

Följ

Karlskoga SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Karlskoga SK
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Degerfors IF Ungdom (borta) P-03


      20:00
    • 18:30

      Degerfors IF Ungdom röd (hemma) P-04


      20:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10


      12:30
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 11:00

      Alkvetterns IK (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      IFK Kristinehamn vit (borta) P-07


      17:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Möte Bostadsrättsf.Ringblomman Karlskoga SK


      21:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Match mot Bråtens IK P-05


      21:00
    • 19:30

      IK Arvika Fotboll (borta) P-03


      21:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 18:15

      Hammarö FK öst (hemma) P-07


      20:15
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Degerfors IF Ungdom röd/vit (hemma) P-07


      20:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 11:00

      Filipstads FF (borta) P-04


      13:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel P-10


      14:00
    • 10:00

      KB Karlskoga blå (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      IFK Ölme (borta) P-05


      13:30
  • 11Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 19:00

      Glanshammar/Lillkyrka (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Glanshammar/ Lillkyrka (borta) P-03


      21:00
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:30

      Degerfors IF Ungdom röd (borta) P-07


      20:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-03


      11:15
    • 13:00

      Lesjöfors IF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      Johan Tjernström Karlskoga SK


      18:00
  • 17Sön
    • 14:00

      Bråtens IK (borta) P-08


      16:00
  • 18Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Karlstads BK (hemma) P-03


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Sportlotten P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      IK Sturehov Blå (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      IK Sturehov Blå (hemma) P-03


      20:00
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
  • 24Sön
    • 11:00

      KB Karlskoga (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      KB Karlskoga FF (borta) P-04


      12:30
  • 25Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:15

      Bingo P-03


      21:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
  • 27Ons
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning Bollek


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30