Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jarlabergs IF

Följ

Jarlabergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jarlabergs IF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 18:30

      Årsta FF 3 (borta) P-2006


      20:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Ingarö IF Gul (hemma) P-2009


      11:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 22 grön (hemma) P-2012


      12:00
    • 11:30

      Boo FF 5 (borta) F-2013


      13:30
    • 12:00

      Hammarby IF FF 5 grön (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:00

      Värmdö IF Röd (borta) F-2013


      14:00
    • 12:45

      Rågsveds IF 1 (borta) P-2008


      14:45
    • 13:00

      Gustavsbergs IF FK BLÅ (hemma) P-2013


      15:00
    • 15:00

      Sickla IF 1 (borta) P-2007


      17:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Ingarö IF Svart (hemma) P-2007


      11:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P-2008


      10:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Boo FF 3 (hemma) P-2006


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2015-2016


      12:00
    • 11:30

      Hanvikens SK Vit (hemma) P-2009


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 16:00

      Gustavsbergs IF FK SVART (borta) P-2013


      18:00
    • 16:45

      Espanyol Academy IF Blå (borta) P-2009


      18:15
    • 19:00

      Enskede IK 2 (hemma) P-2006


      21:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 19:30

      Espanyol Academy IF Vit (hemma) P-2008


      21:00
    • 20:00

      Sollentuna FK Norrv. 2 (borta) P-2006


      22:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Mörtnäs IF Grön (borta) P-2013


      12:00
    • 10:00

      Järla IF FK Grön (hemma) P-2012


      11:00
    • 10:00

      Värmdö IF Grön (borta) P-2012


      11:00
    • 11:30

      Hanvikens SK Röd (hemma) P-2009


      13:00
    • 11:30

      Boo FF 8 (borta) F-2013


      13:30
    • 12:00

      Sickla IF Blå (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:45

      Mörtnäs IF Svart (borta) P-2009


      14:15
    • 13:00

      Mörtnäs IF Svart (hemma) P-2013


      15:00
    • 15:00

      Sickla IF 4 (borta) P-2007


      17:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Vendelsö IK 1 (hemma) P-2007


      11:00
    • 10:00

      Gustavsbergs IF FK Röd, P09 (borta) P-2009


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Skogås-Trångsunds FF Svart (hemma) P-2008


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2015-2016


      12:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 13:30

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) P-2006


      15:30
    • 17:20

      Träningsmatch DIF 09-2 P-2009


      19:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 18:00

      Boo FF 5 (borta) P-2007


      20:00
    • 18:15

      Tyresö FF 2 (hemma) P-2006


      20:15
    • 18:15

      Enskede IK Svart 2 (hemma) P-2008


      20:15
    • 18:30

      Ingarö IF Gul (borta) P-2012


      19:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Boo FF 8 (hemma) P-2009


      10:30
    • 10:00

      Ingarö IF Svart (hemma) P-2012


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 5 (borta) P-2009


      11:45
    • 11:00

      Saltsjöbadens IF 3 (borta) P-2013


      13:00
    • 11:00

      Värmdö IF Vit (borta) F-2013


      13:00
    • 11:00

      Enskede IK Ljusgrön (hemma) F-2013


      13:00
    • 12:00

      Älta IF vit (hemma) F-2013


      14:00
    • 13:00

      Saltsjöbadens IF 4 (hemma) P-2013


      15:00
    • 17:30

      Boo FF 1 (borta) P-2007


      19:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Espanyol Academy IF Vit (hemma) P-2009


      10:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2015-2016


      12:00
    • 12:00

      Täby FK 51 (hemma) P-2006


      14:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 15:30

      Hammarby IF FF 5 grön (borta) P-2008


      17:30
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:00
    • 18:30

      Nacka FC (hemma) P-2008


      20:30
    • 19:00

      Råsunda IS U14 (hemma) P-2007


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 18:00

      Saltsjöbadens IF (borta) P-2008


      20:00
    • 18:00

      Ingarö IF P06 (hemma) P-2006


      20:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Älta IF gul (borta) F-2013


      11:00
    • 11:00

      Sickla IF Blå 3 (hemma) P-2012


      12:00
    • 11:00

      Espanyol Academy IF 1 (borta) P-2012


      12:00
    • 11:20

      Matchcamp 11-manna P-2009


      15:00
    • 11:30

      Boo FF 1 (borta) P-2013


      13:30
    • 12:00

      Årsta FF 1 (hemma) F-2013


      14:00
    • 13:00

      Boo FF 11 (hemma) P-2013


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Vendelsö IK 1 (borta) F-2013


      12:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch P-2012


      12:00
    • 10:45

      Träning P-2014


      12:15
    • 11:00

      IFK Haninge U (borta) P-2008


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2015-2016


      12:00
    • 11:30

      Värmdö IF Svart (hemma) P-2009


      13:00
    • 12:00

      Stureby SK Lila (borta) P-2007


      14:00
    • 12:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 (borta) P-2009


      14:15
    • 17:45

      Hammarby IF FF 3 grön (borta) P-2009


      19:15
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor