Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jarlabergs IF

Följ

Jarlabergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jarlabergs IF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 18:15

      IF Brommapojkarna 10 (hemma) P-2008


      20:15
  • 2Lör
    • 09:30

      Huddinge IF P08:2-Gul (hemma) P-2008


      11:30
    • 10:00

      Hammarby IF FF 6 vit (hemma) P-2012


      11:00
    • 11:00

      Järla IF FK Vit (hemma) F-2013


      13:00
    • 11:00

      Värmdö IF Blå (borta) P-2012


      12:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) F-2013


      14:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF Vit (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:45

      Djurgårdens IF FF 4 (borta) P-2009


      14:15
    • 13:00

      Nacka FC Svart (hemma) P-2013


      15:00
    • 14:15

      Träningsmatch mot Espanyol P-2009


      15:45
    • 16:00

      Hammarby IF FF 2 grön (hemma) P-2006


      18:00
    • 17:00

      IFK Haninge U (borta) P-2007


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Boo FF 9 (hemma) P-2009


      10:15
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch P-2012


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2015-2016


      12:00
    • 11:45

      Rågsveds IF 2 (hemma) P-2006


      13:45
    • 12:15

      Träningsmatch P-2014


      13:30
    • 13:00

      Hammarby IF FF 9 grön (borta) P-2013


      15:00
    • 13:30

      Enskede IK Svart 2 (borta) P-2008


      14:30
    • 17:00

      Gustavsbergs IF FK Svart (borta) P-2007


      19:00
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:15

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) P-2007


      20:15
    • 19:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (borta) P-2006


      21:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Enskede IK Ljusblå3 (hemma) P-2007


      11:00
    • 09:15

      Träning P-2013


      11:00
    • 09:30

      Träningsmatch Djursholm P-2009


      11:00
    • 12:00

      Match mot Älvsjö AIK Vit P-2009


      13:30
    • 12:45

      Cup Tyresö P-2012


      17:20
  • 10Sön
    • 09:30

      Träningsmatch Kallfors P-2009


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2015-2016


      12:00
    • 11:00

      9v9 Träningsmatch mot Järla IF P-2009


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 16:00

      Reymersholms IK 2 (borta) P-2008


      18:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:00
    • 18:30

      Älta IF gul (borta) P-2007


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2006


      20:30
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2013


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2007


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2006


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot ifk Stockholm P-2012


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2008


      19:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Linköpingcupen P-2009


      00:00
    • 18:30

      Saltsjöbadens IF (hemma) P-2006


      20:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Linköpingcupen P-2009

    • 09:00

      Nackamästerskapen F-2015


      13:00
    • 13:00

      Nackamästerskapen F-2015


      18:00
    • 13:30

      Enskede IK P07: 2 (borta) P-2007


      15:30
    • 14:00

      Nackamästerskapen F-2015


      19:00
    • 16:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (hemma) P-2008


      18:00
    • 17:30

      Hanvikens SK Vit (hemma) P-2006


      19:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Linköpingcupen P-2009


      19:00
    • Heldag

      Träning P-2013

    • 09:45

      Nackamästerskapen 2021 Jarlaberg p14-1 P-2014


      17:00
    • 10:30

      Hammarby IF FF 2 grön (borta) P-2007


      12:30
    • 10:30

      Nackamästerskapen 2021 Jarlaberg p14-2 P-2014


      16:15
    • 12:30

      Träningsmatch mot järla P-2012


      14:00
    • 15:00

      BP Ungdom (borta) F-2013


      16:00
    • 19:30

      Boo FF 2 (borta) P-2006


      21:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:00
    • 19:00

      Träning P-2006


      20:30
    • 19:30

      Föräldramöte P-2006


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:30

      Hanvikens SK Röd (borta) P-2008


      20:30
    • 18:30

      Älta IF svart (hemma) P-2007


      20:30
  • 23Lör
    • 09:00

      9-manna matchcamp P-2009


      18:00
    • 09:15

      Cup - nackamästerskapen P-2012


      15:00
    • 10:00

      Match mot Älvsjö AIK Vit P-2009


      11:30
    • 15:30

      Värmdö IF (borta) P-2006


      17:30
    • 15:30

      Gustavsbergs IF FK Vit (borta) P-2008


      17:30
  • 24Sön
    • 09:00

      Nackamästerskapen F-2013


      16:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus 2 (borta) P-2006


      16:00
    • 17:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) P-2007


      19:30
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 12:00

      Fotboll 24-cupen P-2009


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Fotboll 24-cupen P-2009

    • 14:00

      Träningsmatch elvamanna Sickla IF Blå P-2007


      15:30
  • 31Sön
    • 00:00

      Fotboll 24-cupen P-2009


      19:00
    • 11:00

      Träningsmatch IFK Haninge P-2009


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00