Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Assyriska FF (borta) U17


      18:30
  • 7Sön
    • 10:00

      Match mot Vsk P-12


      12:00
    • 10:50

      Försäsongscup VIK P-13


      15:30
    • 15:20

      Skultuna IS (borta) P-10


      17:00
    • 19:00

      Ledarträff P-11


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:30

      Syrianska FC (hemma) U17


      21:30
    • 19:45

      Träning F-12


      21:10
  • 9Tis
    • 18:00

      Ledarmöte P-17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Föräldramöte Irsta P13 P-13


      18:45
    • 18:00

      Kick Off 2024 P-11


      21:15
    • 18:00

      Klädbeställning 2024 F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Föräldrarmöte P-15


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 12:00

      Kickoff 2024 P-10


      16:00
    • 13:45

      Träning F-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-16


      16:00
  • 14Sön
    • 07:00

      Eskilstunacupen F-12


      19:00
    • 09:00

      Ringvallen 9:00-12:00 -Domarutbildning P-10


      12:00
    • 09:30

      Flera matcher. Vsk/Dingtuna P-12


      13:30
    • 09:30

      Match mot Dingtuna P-12


      10:30
    • 10:00

      DFK Katrineholm (hemma) F-12


      15:00
    • 10:00

      Eskilstunacupen - Irsta IF Grön F-13


      15:30
    • 10:00

      Eskilstunacupen - Irsta IF vit F-13


      16:00
    • 10:40

      IF Brommapojkarna BP2 (borta) F-12


      11:10
    • 11:00

      Match mot VSK P-12


      12:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F-12


      12:30
    • 12:40

      IK Viljan Strängnäs (hemma) F-12


      13:10
    • 14:00

      Eskilstuna United Blå (borta) F-12


      14:30
    • 14:00

      OBS NY plats tid - Träningsmatch mot Barkarö P-10


      15:30
    • 14:40

      Enköping SK UK (hemma) F-12


      15:15
    • 15:30

      Hanvikens SK (hemma) U17


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning B-Lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:00

      IK Oden (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Föräldramöte inför säsongen 2024 F/P-18


      20:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 19Fre
    • 17:00

      Kick off med övernattning 19-20 april F-13


      00:00
    • 18:30

      Västerås IK Herrar (borta) A-lag Herrar


      20:30
  • 20Lör
    • 00:00

      Kick off med övernattning 19-20 april F-13


      13:00
    • 08:00

      Träningsmatcher mot VIK P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Anläggningsdag på Klinta IP U17


      14:30
    • 10:00

      Irsta IF-VSK F-12


      11:20
    • 12:00

      Träningsmatcher P-14


      14:00
    • 13:45

      Träning F-12


      15:00
    • 14:30

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-16


      16:00
    • 15:15

      Träning P-13


      16:45
  • 21Sön
    • 09:00

      Matchcamp Ekeby BK P-11


      17:00
    • 14:00

      FBK Karlstad (borta) U17


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch Skinnsberg P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träningsmatch P-11


      18:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning B-Lag Herrar


      21:00
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Storlek shorts och strumpor P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:45

      Träning F-12


      21:10
    • 20:00

      FC Sporting Västerås (borta) B-Lag Herrar


      22:00
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 20:00

      Föräldramöte P-17


      21:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Ledarträff - Ullviliden Barn och Ungdom


      18:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      P11-träning - Valfri P-10


      21:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan - Matchcamp F-13

    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:30

      Träningsmatch BK30 P-13


      13:00
    • 15:00

      Träning P-16


      16:00
    • 15:00

      Bemanning Matchkiosk P-12


      19:00
    • 15:30

      IF Eker Örebro U16/17 (hemma) U17


      17:30
    • 16:00

      Syrianska IF Kerburan (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 28Sön
    • 11:30

      Norbergs AIF P 11 (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Matcher mot Vik P12 2 matcher P-12


      15:00
    • 14:00

      Kick-off och föräldramöte F-17


      15:30
    • 15:30

      Stockholm Södra FF (hemma) U17


      17:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning B-Lag Herrar


      21:00
  • 29Mån
    v.18
    • Heldag

      Städning Ullviliden vecka 18 P-12

    • 16:30

      Städning Klinta B-Lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:45

      Träning F-12


      21:10
  • 30Tis
    • 17:00

      Valborg i Irsta P-10


      21:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00