Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 08:00

      KB Valborgscupen P-14


      15:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:30
    • 13:00

      Träning P-13


      14:30
    • 15:00

      FBK Karlstad (borta) U17


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Storlek shorts och strumpor P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:30

      Träning P-11


      20:30
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Ransta IK P10 (borta) P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Barkarö SK Röd F12/13 (borta) F-13


      12:00
    • 10:20

      Sala FF P14 (borta) P-14


      12:20
    • 10:30

      Skiljebo P13 - Irsta P-12


      12:00
    • 11:30

      Skinnskattebergs SK P10 (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Västerås SK FK P11 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Västerås IK P13:1 Orange (hemma) P-13


      14:00
    • 13:00

      Irsta- Romfartuna P12/13 P-12


      15:00
    • 13:15

      IK Franke P2013 (hemma) P-13


      15:15
    • 14:30

      Skiljebo SK F13 Gul (hemma) F-12


      16:00
    • 15:00

      Bosnisk SK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:45

      Skiljebo SK F12 (hemma) F-12


      17:45
  • 5Sön
    • 10:30

      Irsta - Skiljebo P12 P-12


      12:00
    • 12:30

      Orresta IF (hemma) B-Lag Herrar


      14:30
    • 13:30

      Forsby FF F-13 blå (hemma) F-13


      15:30
    • 16:00

      Arboga Södra IF P10 Svart (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Träning Bollkul 2024


      17:00
    • 17:30

      Södertälje FK U16/17 (borta) U17


      19:30
    • 18:00

      Romfartuna GIF P11 (hemma) P-11


      20:00
    • 19:00

      Nacka FC (borta) U17


      21:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-18


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte uppstart 2024 P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning B-Lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
  • 9Tor
    • Heldag

      Intresse Axelssons Cup P-13

    • 08:00

      Axelsson Cup P-11


      00:00
    • 11:00

      Irsta IF:1 - Ransta IK P-13


      12:00
    • 12:00

      Irsta IF:2- Gideonsbergs IF P-13


      13:00
    • 13:50

      Barkarö - Irsta IF 1 P-13


      14:50
    • 14:30

      Degerfors IF (hemma) U17


      16:30
    • 14:40

      Enköping - Irsta IF 2 P-13


      15:40
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Skiljebo SK F12 (borta) F-13


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 10Fre
    • Heldag

      Axelsson Cup P-11

    • 09:00

      Dingtuna-Irsta IF 2 P-13


      10:00
    • 10:40

      Irsta IF 1 - Enköping SK P-13


      11:40
    • 12:20

      Irsta IF:2- Gideonsbergs IF P-13


      13:20
    • 14:50

      Irsta IF - Gideonsberg P-13


      15:50
  • 11Lör
    • 00:00

      Axelsson Cup P-11


      08:00
    • 09:00

      Intresseanmälan - Poolspel - Tillberga P-16


      14:30
    • 10:00

      Dingtuna GIF - Irsta IF 1 P-13


      11:00
    • 10:00

      Barkarö SK-Irsta IF:2 P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      IK Oden P15 Vit (hemma) P-15


      12:30
    • 10:30

      Köping FF Röd (hemma) P-15


      12:30
    • 12:00

      Skiljebo SK 2 (borta) B-Lag Herrar


      14:00
    • 12:30

      Irsta - Rytterne P12/13 P-12


      14:00
    • 12:30

      Gideonsbergs IF P15 Vit (hemma) P-15


      14:30
    • 12:30

      Västerås IK P2015 2 (hemma) P-15


      14:30
    • 12:40

      Ransta IK - Irsta IF:2 P-13


      13:40
    • 13:30

      Forsby FF F12 Vit (borta) F-12


      15:30
    • 14:00

      Kungsör BK P/F-14 Svart (borta) P-14


      16:00
    • 14:30

      Irsta - BK30 P13 P-12


      16:00
    • 15:10

      Irsta IF:1-Gideonsberg P-13


      16:10
    • 15:30

      Forsby FF F12 Blå (borta) F-12


      17:30
    • 16:00

      Arboga Södra IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Tränarutbildning SvFF D Barn och Ungdom

    • 09:20

      Poolspel - Hummelsta P-15


      15:00
    • 09:30

      Kungsör BK P/F -13 (borta) P-13


      11:30
    • 10:00

      Norrby SK P10 (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Munktorps BK PF 11-12 (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      Sätra IF P14-15 (hemma) P-14


      12:30
    • 10:30

      Köping P12 - Irsta P-12


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F15 Vit (borta) F-14/15


      13:00
    • 12:30

      Syrianska IF Kerburan F13/14 (hemma) F-13


      14:30
    • 13:00

      Träning F-17


      16:30
    • 14:30

      Surahammars FK F15 (borta) F-14/15


      16:30
    • 15:00

      Skiljebo SK P 11 (borta) P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning Bollkul 2024


      17:00
    • 16:15

      IFK Tumba FK (borta) U17


      18:15
    • 17:00

      Ransta IK P10-11 (borta) P-10


      19:00
    • 17:45

      Barkarö SK P11 (hemma) P-11


      19:45
  • 13Mån
    v.20
    • 08:00

      Beställning av overall P-16


      08:00
    • 17:00

      Städvecka Klinta P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 14Tis
    • Heldag

      Städvecka Klinta P-10

    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning B-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 15Ons
    • Heldag

      Städvecka Klinta P-10

    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Munktorps BK/KolsvaIF/Heds IF (borta) U17


      20:30
  • 16Tor
    • Heldag

      Städvecka Klinta P-10

    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning B-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Skiljebo SK P 10 (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 17Fre
    • Heldag

      Städvecka Klinta P-10

    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 19:30

      FC Kallfors U16 (borta) U17


      21:30
  • 18Lör
    • Heldag

      Städvecka Klinta P-10

    • 09:30

      Fagersta Södra IK P11 Blå (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Fagersta Södra IK P13 lag2 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Barkarö SK F-12 (borta) F-12


      12:00
    • 10:30

      Vsk P12 - Irsta P-12


      12:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P11 Gul (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Västerås IK P13:1 Svart (hemma) P-13


      14:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Surahammar P12 - Irsta P12 P-12


      14:30
    • 14:00

      Köping FF P10 (hemma) P-10


      16:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Städvecka Klinta P-10


      18:00
    • 09:00

      Skiljebo SK P 15 Svart (borta) P-15


      11:00
    • 09:00

      Skiljebo SK P 15 Gul (borta) P-15


      10:00
    • 10:30

      IK Franke P2014 Gul Vit (hemma) P-14


      12:30
    • 10:30

      Köping P12 - Irsta P-12


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK P15 svart (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P15 Vit (borta) P-15


      13:00
    • 12:00

      Västerås SK FK P10 (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Nyköpings BIS (borta) U17


      14:30
    • 12:30

      Barkarö SK Blå (hemma) F-13


      14:30
    • 12:30

      Skiljebo SK P 14 Svart (hemma) P-14


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatcher Barkarö 19/5 P-16


      15:30
    • 14:30

      Forsby FF F15 (hemma) F-14/15


      15:30
    • 14:30

      Skiljebo SK F 15 Svart (hemma) F-14/15


      15:30
    • 15:30

      Syrianska IF Kerburan P11 (hemma) P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning Bollkul 2024


      17:00
    • 17:00

      Norrby SK (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Poolspel omgång 1 A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Kungsör BK P-11 (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Tortuna SK Dam (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:15

      Irsta IF P10 - Hjälp! P-10


      20:45
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:00

      IK Franke U17 (borta) U17


      20:00
    • 18:30

      Träning B-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      FC Europe Juniors (hemma) B-Lag Herrar


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:00

      Beställning av överdragskläder F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      IK Franke P2015 Vit (borta) P-15


      19:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Västanfors IF FK F12 Röd (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P11 Svart (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 14 Gul (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK P13 Vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Match mot Franke P-11


      12:00
    • 10:30

      Irsta - Arboga Södra P12 P-12


      12:00
    • 10:30

      Romfartuna GIF P15 2 (hemma) P-15


      12:30
    • 10:30

      Västerås SK FK Röd (hemma) P-15


      12:30
    • 12:00

      Frövi IK P07/08 (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Irsta - Fc Europe Juniors P12 P-12


      14:00
    • 12:30

      Syrianska IF Kerburan P14/15 Svart (hemma) P-15


      14:30
    • 14:00

      Skiljebo SK P 10 Blå (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      Syrianska IF Kerburan P14/15 Röd (hemma) P-15


      15:00
    • 14:30

      Irsta - Ifk Västerås P12 P-12


      16:00
    • 15:00

      Västerfärnebo AIK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Forsby FF F-13 vit (borta) F-13


      18:00
  • 26Sön
    • 08:30

      OBS! Intresseanmälan Poolspel 26/5 - Ullviliden P-16


      15:30
    • 08:30

      Bemanning kiosk 20240526 P-16


      15:30
    • 09:00

      Domaruppdrag Poolspel P-10


      15:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F 15 Vit (borta) F-14/15


      12:00
    • 10:30

      Västerås BK 30 P14 (hemma) P-14


      12:30
    • 11:00

      Ransta IK P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F15 Blå (borta) F-14/15


      13:00
    • 13:30

      Köping FF P13 Röd (borta) P-13


      15:30
    • 14:00

      IK Franke P2010 (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      IFK Haninge (hemma) U17


      17:00
    • 16:00

      Träning Bollkul 2024


      17:00
    • 17:30

      Skultuna IS P 10/11 Svart (hemma) P-11


      19:30
  • 27Mån
    v.22
    • 16:30

      Städning Klinta B-Lag Herrar


      20:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:15

      Information Projekt 2025 P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning B-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning B-Lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Åsunda IF P11/P10 (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Skiljebo SK U19 (hemma) U17


      21:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Romfartuna GIF F11/F12 (hemma) F-12


      21:00
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00