Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 01:00

      Sälja restaurangchansen P-06


      02:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Skiljebo SK F 13 Gul (hemma) F-13


      19:30
    • 18:00

      Gideonsbergs IF (hemma) Flick Ungdom


      20:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P07 Vit (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Västerås SK FK F2013 (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      19:00
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U16/17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Intresseanmälan för inomhusträning P-11


      19:00
  • 4Lör
    • 08:00

      Mini Cup P-15


      14:00
    • 08:00

      Kidsbrandstore Minicup F-13


      18:00
    • 09:10

      Gif Blå (hemma) F-12


      10:10
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås F10 (hemma) F-11


      11:15
    • 10:30

      Gif Vit (hemma) F-12


      11:30
    • 11:00

      Sätra IF P08-10 (borta) P-09


      13:00
    • 11:50

      Tillberga IK (borta) F-12


      12:50
    • 14:30

      Västanfors IF FK F08 (hemma) F13U


      16:30
    • 14:30

      Köping FF P11 Svart (borta) P-10


      15:45
    • 15:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      IFK Västerås FK P09 (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      Gideonsbergs IF F08 (hemma) F13U


      12:30
    • 12:00

      Matcher mot Fagersta & Orresta P-12


      17:00
    • 12:00

      Romfartuna GIF P10 (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Västerås SK FK P11 Vit (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Köping FF P10 1 (borta) P-10


      15:15
    • 16:00

      IFK Västerås FK P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Dingtuna GIF P11 (borta) P-11


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:30

      Forsby FF F09 (hemma) F13U


      18:30
    • 17:00

      Arboga Södra IF P09 Gul (borta) P-09


      19:00
  • 6Mån
    v.36
    • 08:00

      Städning Klinta v36 F13U


      08:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Västerås SK FK F12 (borta) F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F13U


      19:30
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F13U


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 19:00

      Distriktslag F06 - Interna matcher Flick Ungdom


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Skiljebo SK P06 (hemma) P-06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U16/17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK F13 gul (hemma) F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F13 Blå (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK F11 (hemma) F-11


      11:15
    • 10:30

      Romfartuna GIF P09 (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      Tillberga IK Fotboll P-13 (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Barkarö SK F08 (borta) F13U


      12:30
    • 12:00

      Norbergs AIF P 11 (hemma) P-11


      14:00
    • 15:00

      Tortuna SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Ransta IK P10-11 (borta) P-11


      12:00
    • 10:30

      Matcher mot Vsk & Skultuna P-12


      14:00
    • 10:30

      Hallstahammar P10 Vit (hemma) P-10


      11:45
    • 11:00

      Norbergs AIF p07/08 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 F07/Barkarö SK 08 (borta) F13U


      13:30
    • 12:00

      Västanfors IF FK F12 (hemma) F-12


      13:00
    • 12:30

      BK30 P11 (hemma) P-10


      13:45
    • 16:00

      IFK Lindesberg 2 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 07 Gul (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:30

      IK Oden P 11 - blå (borta) P-11


      18:30
    • 17:00

      Fagersta Södra IK P-09 Vit (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Sala FF Herrjunior (hemma) U16/17


      19:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F13U


      19:15
    • 18:00

      Träning Flick Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Distriktslag F05 - Träning Flick Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Västerås IK P08:4 Svart (hemma) P-07


      20:00
      Klinta IP 2
      Serie: Pojk 9m9 Blå Höst Västmanland
      Samlingsinfo: Klinta IP 2
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Grönt matchställ
      Resultat och referat
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK F 13 Vit (borta) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Match mot Tortuna F-12


      11:00
    • 10:30

      Norbergs AIF F08-09 (hemma) F13U


      12:30
    • 10:30

      Skiljebo SK F 11 Svart (borta) F-11


      11:45
    • 10:45

      Skiljebo SK P 09 Vit (borta) P-09


      12:45
    • 11:00

      Ekeby BK/Surahammar (borta) Flick Ungdom


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P07 Svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Gideonsberg P10 (borta) P-10


      12:15
    • 13:00

      BK Forward 2 (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Västerås IK F10 Röd (borta) F13U


      11:30
    • 10:00

      Surahammars FK P13 Svart (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås F13 (hemma) F-13


      12:00
    • 10:00

      Match mot Västanfors! F-14/15


      11:00
    • 10:30

      Gideonsbergs IF P10 (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås SK FK F2013 (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Matcher mot Arboga & Skiljebo P-12


      14:00
    • 12:00

      Romfartuna GIF Västerås F12 (borta) F-12


      13:00
    • 14:00

      Fagersta Södra IK Blå (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Skultuna P10/11 (borta) P-10


      15:15
    • 14:30

      Forsby FF F07/08 (hemma) F13U


      16:30
    • 15:00

      IK Sturehov 1 (borta) U16/17


      17:00
    • 16:00

      Köping FF 2010 Lag 4 (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Västerås IK P07 Gul (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Arboga Södra IF P11 Svart (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:15

      AIK FF (borta) P-06


      18:15
    • 17:00

      Västerås IK P08:4 Gul (borta) P-07


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • Heldag

      Städning Ullviliden F-13

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F13U


      19:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      KIF Örebro DFF (borta) Flick Ungdom


      20:30
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning U16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F13U


      19:15
    • 18:00

      Träning Flick Ungdom


      19:00
    • 18:00

      Tillberga IK Fotboll P11 (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Skiljebo SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Skiljebo SK P 07 Svart (hemma) P-07


      19:30
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 19:00

      Sala FF F06-08 (borta) F13U


      20:30
  • 23Tor
    • Heldag

      Städning Ullviliden F-13

    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning U16/17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Västerås BK 30 1 (hemma) Flick Ungdom


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Köping FF P07 Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F10 (hemma) F-11


      11:15
    • 10:30

      Norrby SK/Sala FF (hemma) F13U


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F07 Vit (borta) F13U


      12:30
    • 11:00

      Skiljebo SK P 08 Blå (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Sala FF P09 Röd (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Sala FF P11 Röd (hemma) P-11


      16:00
    • 16:30

      Åkra FC P10 (borta) P-09


      18:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Munktorps BK PF 11-12 (borta) P-11


      12:00
    • 10:30

      Romfartuna P11 Grön (hemma) P-10


      11:45
    • 11:00

      Rynninge IK 3 (hemma) Flick Ungdom


      13:00
    • 14:00

      Athletic FC Eskilstuna (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Köping FF P10 2 (hemma) P-10


      15:45
    • 16:00

      Västerås BK 30 P07 SVART (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:30

      Skiljebo SK P 09 Svart (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      BK Ett Fyra 1 (hemma) U16/17


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:45

      Träning F13U


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Distriktslag F05 - Träning Flick Ungdom


      20:30
    • 18:30

      Lagmöte om framtiden Flick Ungdom


      19:15
    • 19:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P-06


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
  • 30Tor