Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 08:00

      Rallarcupen F13U


      00:00
    • 15:00

      Bosnisk SK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:30

      FC Kallfors (hemma) P-06


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Sverigecupen P-07

    • 00:00

      Träningsläger/Kick-off F13U


      19:00
    • Heldag

      Katrineholm Cup 2021 P-09

    • 10:00

      Katrineholms SK Röd (hemma) P-09


      11:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna Röd (borta) P-09


      15:00
    • 16:00

      Värmbols FC Vit (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Sörskogen IF Svart (borta) P-09


      18:00
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P05 (hemma) P-06


      20:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Sverigecupen P-07

    • Heldag

      Katrineholm Cup 2021 P-09

    • 10:00

      IFK Kumla 1 (hemma) P-09


      11:00
    • 11:00

      Enköpings SK F15 (borta) Flick Ungdom


      13:00
    • 11:00

      Smedby AIS 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 12:00

      Skiljebo SK (borta) F13U


      14:00
    • 15:00

      Västerfärnebo AIK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      IF Karlstad Fotboll 2 (borta) P-09


      16:00
    • 16:00

      IFK Kumla 3 (borta) P-09


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Sverigecupen P-07


      19:00
    • Heldag

      Katrineholm Cup 2021 P-09

    • 08:00

      Träningscup Ullviliden P-11


      19:00
    • 10:00

      IF Eker Örebro 1 (hemma) P-09


      11:00
    • 11:00

      Vaksaka SK Gul (borta) P-09


      12:00
    • 12:00

      Internmatcher P10/P11 P-10


      15:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F13U


      19:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Kungsör BK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      KIF Örebro DFF (hemma) Flick Ungdom


      21:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Barkarö SK P11 röd (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 19:00

      Köping FF Junior (borta) U16/17


      21:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Barkarö SK P11 (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Barkarö SK Röd (borta) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:15

      Gideonsbergs IF F09 (borta) F13U


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Revyfika intresseanmälan Flick Ungdom


      09:30
    • 10:30

      Köping FF P-13 2 (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      IK Franke P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F13 Röd (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Sala FF P11 Vit (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Sala FF F12/13 (hemma) F-12


      14:00
    • 14:00

      Västanfors IF FK F10 (borta) F-11


      15:15
    • 14:00

      Ansvar matchkiosk F13U


      16:30
    • 14:30

      IK Oden F07 (hemma) F13U


      16:30
  • 15Sön
    • 07:50

      Nifencupen F13U


      16:00
    • 10:30

      Västerås SK FK P09 GRÖN (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Kolsva 09/10 (hemma) P-10


      11:45
    • 11:00

      Västerås BK 30 1 (borta) Flick Ungdom


      13:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Matcher mot Vsk & Gideonsberg P-12


      16:00
    • 13:00

      Match mot Arboga P-11


      14:00
    • 14:00

      Västerås SK FK P07 Grön (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Ansvar matchkiosk F13U


      16:30
    • 14:30

      Skultuna IS/Västerfärnebo AIK (hemma) F13U


      16:30
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      IK Oden P08 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:30

      Romfartuna GIF P10 (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      Hovsta IF 2 (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Latorps IF (hemma) U16/17


      19:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • Heldag

      Städning vecka 33 P-10

    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      BK Forward (borta) P-06


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • Heldag

      Städning vecka 33 P-10

    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      19:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Munktorps BK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Fre
    • Heldag

      Städning vecka 33 P-10

  • 21Lör
    • Heldag

      Städning vecka 33 P-10

    • 09:30

      Skiljebo SK P10 3 (borta) P-10


      10:45
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F12 Vit (borta) F-12


      10:00
    • 10:00

      Match lördag och söndag P-12


      11:00
    • 10:00

      Ansvar matchkiosk F13U


      12:00
    • 10:30

      Kungsör BK p-09 (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      IFK Västerås FK F09/10 (hemma) F13U


      12:00
    • 12:00

      Kungsör BK p/f-10 (hemma) P-11


      13:30
    • 14:00

      Skultuna IS P 10/11 -11 (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      Surahammars FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Städning vecka 33 P-10


      19:00
    • 10:00

      Västerås SK FK P13 Svart (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P11 (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Match VSK P-13


      11:15
    • 10:30

      Västerås SK FK P09 SVART (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      Fagersta Södra IK Vit (hemma) P-10


      11:45
    • 11:00

      Ekeby BK/Surahammar (hemma) Flick Ungdom


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F13 Vit (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Match mot Bk30 P-12


      14:00
    • 14:00

      Kungsör BK F07/08 (borta) F13U


      16:00
    • 14:00

      Norbergs AIF F 11-12 (hemma) F-11


      15:15
    • 16:00

      Fagersta Södra IK P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Skiljebo SK F07 Gul (borta) F13U


      20:30
    • 18:30

      Heja på laget F13U


      20:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      IFK Västerås FK (borta) P-09


      19:30
    • 19:30

      Sala FF (borta) U16/17


      21:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      IK Franke P09 (borta) P-09


      19:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Köping FF P09 Svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 08 Röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Fagersta Södra IK P13 blå (hemma) P-13


      11:10
    • 11:00

      Grällsta IF P08 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Norberg AIF P10 (borta) P-10


      12:15
    • 12:00

      Match; Irsta IF - IFK Västerås P-11


      13:30
    • 14:15

      Bemanning A-lagets Matchkiosk Klinta F13U


      17:00
    • 17:00

      Syrianska IF Kerburan (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      IFK Västerås FK P06 (borta) P-06


      19:30
  • 29Sön
    • 09:00

      Matcher mot Ifk Västerås & Arboga P-12


      14:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F13 Röd (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Rynninge IK 3 (borta) Flick Ungdom


      13:00
    • 11:00

      Götlunda IF F0811 (borta) F13U


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F 13 Vit (borta) F-13


      13:00
    • 12:00

      Match; VSK - Irsta IF P-11


      13:30
    • 13:00

      Arboga Södra IF P09 Svart (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      IK Franke P07 Vit/Barkarö SK 08 (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      Skultuna IS/Västerfärnebo AIK (borta) F-11


      15:45
    • 15:30

      Assyriska FF (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Sörstafors-Kolbäck FK P10/11 (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Västerås SK FK F08/09 (hemma) F13U


      18:00
    • 17:00

      IFK Kumla (hemma) U16/17


      19:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F13U


      19:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00