Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Zenith P-05 Innebandy

Följ

P-05 Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Zenith
Innebandy
P-05 Innebandy

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning


      11:30
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning


      19:00
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning


      11:30
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning


      19:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning


      19:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      MUC 2019


      00:00
      Mölndal - Diverse hallar
      Samlingsinformation: Almåshallen, Lindome
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Intresseanmälan för Cup i Mölndal med omnejd, fre/lör/sön.
      http://www.muc.nu

      Följande information gäller spelare som deltar i MUC. (Adam H, Albin D, Alexander VL, Alvin S, Edvin L, Elliot W, Hugo S, Isak S, Jesper A, Linus C/tr, Lukas U, Oskan N, Simon J, William M)

      Grupspelsmatch 1: Fredag 26/4, kl 18,00, Almåshallen 2, Lindome (Samling 17.00)
      Grupspelsmatch 2: Fredag 26/4, kl 21,00, Almåshallen 2, Lindome
      Grupspelsmatch 3: Lördag 27/4, kl 11,00, Salming Arena, Askim (Samling 10.15)
      https://www.cupmate.nu/matcher.php?iCupID=13009&iClassID=10097
      A- eller B-slutspel på söndagen 28/4 beroende på placering i gruppen.

      Deltagande spelare betalar 300 kr på SWISH till, 0761-146503 (Peter Ullnert) senast 18/4.
      Kostnad inkluderar cupspel samt energi mellan matcher (frukt/yoggi etc.).
      Övriga måltider ingår ej.
  • 27Lör
    • Heldag

      MUC 2019

      Mölndal - Diverse hallar
      Samlingsinformation: Almåshallen, Lindome
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Intresseanmälan för Cup i Mölndal med omnejd, fre/lör/sön.
      http://www.muc.nu

      Följande information gäller spelare som deltar i MUC. (Adam H, Albin D, Alexander VL, Alvin S, Edvin L, Elliot W, Hugo S, Isak S, Jesper A, Linus C/tr, Lukas U, Oskan N, Simon J, William M)

      Grupspelsmatch 1: Fredag 26/4, kl 18,00, Almåshallen 2, Lindome (Samling 17.00)
      Grupspelsmatch 2: Fredag 26/4, kl 21,00, Almåshallen 2, Lindome
      Grupspelsmatch 3: Lördag 27/4, kl 11,00, Salming Arena, Askim (Samling 10.15)
      https://www.cupmate.nu/matcher.php?iCupID=13009&iClassID=10097
      A- eller B-slutspel på söndagen 28/4 beroende på placering i gruppen.

      Deltagande spelare betalar 300 kr på SWISH till, 0761-146503 (Peter Ullnert) senast 18/4.
      Kostnad inkluderar cupspel samt energi mellan matcher (frukt/yoggi etc.).
      Övriga måltider ingår ej.
  • 28Sön
    • 00:00

      MUC 2019


      19:00
      Mölndal - Diverse hallar
      Samlingsinformation: Almåshallen, Lindome
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Intresseanmälan för Cup i Mölndal med omnejd, fre/lör/sön.
      http://www.muc.nu

      Följande information gäller spelare som deltar i MUC. (Adam H, Albin D, Alexander VL, Alvin S, Edvin L, Elliot W, Hugo S, Isak S, Jesper A, Linus C/tr, Lukas U, Oskan N, Simon J, William M)

      Grupspelsmatch 1: Fredag 26/4, kl 18,00, Almåshallen 2, Lindome (Samling 17.00)
      Grupspelsmatch 2: Fredag 26/4, kl 21,00, Almåshallen 2, Lindome
      Grupspelsmatch 3: Lördag 27/4, kl 11,00, Salming Arena, Askim (Samling 10.15)
      https://www.cupmate.nu/matcher.php?iCupID=13009&iClassID=10097
      A- eller B-slutspel på söndagen 28/4 beroende på placering i gruppen.

      Deltagande spelare betalar 300 kr på SWISH till, 0761-146503 (Peter Ullnert) senast 18/4.
      Kostnad inkluderar cupspel samt energi mellan matcher (frukt/yoggi etc.).
      Övriga måltider ingår ej.
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis