Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll P-08


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll IFK Valla


      19:00
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 11:00

      Herrestads AIF P 12 svart Svart (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Herrestads AIF P11 vit (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      P11 - 7mot7 Föreningsdomare


      12:30
    • 11:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      12:30
    • 14:00

      Rönnängs FF 11-12 (borta) P-12


      16:00
    • 17:00

      Stala IF / Myckleby IK (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Match Föreningsdomare


      19:00
  • 6Mån
    v.23
    • 10:00

      IFK Uddevalla P2010 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag (borta) mot Vallens If P-13


      12:00
    • 16:00

      Herrestads AIF F10 Vit (hemma) F-10/11


      18:00
    • 16:00

      F10/11 7 mot 7 Föreningsdomare


      18:00
    • 17:00

      SMG Orust (borta) F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Valla


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning F-12/13


      20:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 17:45

      Träning och lagaktivitet på Serneke Arena F-14/15


      19:30
    • 18:30

      Kioskansvariga Alagsmatch P-12


      21:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 19:30

      Hamburgsunds IF (hemma) A-lag Herr


      21:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:45

      P10 7mot7 Föreningsdomare


      12:15
    • 11:00

      Grebbestads IF P10 Grebbestads IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      P11 - 7mot7 Föreningsdomare


      12:30
    • 11:00

      Bokenäs IF PF 11-12 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      12:30
    • 13:30

      Svenshögens SK (borta) A-lag Herr


      15:30
  • 12Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 09:45

      F12/13 7/7 Föreningsdomare


      11:45
    • 10:00

      IK Rössö Uddevalla F12/13 (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Torp GOIF (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Munkedals IF 1 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      13:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF P10 (borta) P-10


      14:30
    • 16:00

      IK Rössö Uddevalla 10/11 (borta) F-10/11


      18:00
    • 16:00

      Vallens IF P12 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Match P-12 Röd 7 mot 7 Föreningsdomare


      17:30
    • 17:00

      Skepplanda BTK (borta) P-08


      19:00
  • 13Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:00

      Herrestads AIF F10 Vit (borta) F-10/11


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Henåns IF F11/12 (borta) F-12/13


      20:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll P-08


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll IFK Valla


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll F-10/11


      19:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Sammandrag 4 P-14


      12:00
    • 09:45

      P10 7mot7 Föreningsdomare


      11:15
    • 10:00

      Morlanda/Henån/Gilleby (hemma) P-10


      12:00
    • 11:45

      Sammandrag Föreningsdomare


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag (hemma) mot IK Oddevold P-13


      14:00
    • 13:00

      IFK Strömstad P-2012 Blå (borta) P-12


      15:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 10:00

      Sammandrag F-14/15


      14:00
    • 10:30

      IK Oddevold vit (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Skärhamns IK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      12:30
    • 11:00

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      12:30
    • 16:00

      IFK Lane (hemma) A-lag Herr


      18:00
    • 16:00

      Funktionärer A-lagsmatch F-10/11


      21:00
  • 20Mån
    v.25
    • 18:00

      Groheds IF/LSK P09 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      P10 7mot7 Föreningsdomare


      19:45
    • 18:30

      Stångenäs AIS 10/11 (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Skärhamns IK Blå (hemma) P-08


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      F10/11-SIF F10/11 Föreningsdomare


      20:00
    • 18:00

      Stenungsunds IF F10/11 (hemma) F-10/11


      20:00
    • 18:00

      IFK Uddevalla P2011-2012 (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Avslutning f12/13 F-12/13


      19:30
    • 18:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      20:30
    • 18:00

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 16:00

      IK Svane pojkar 08/09 (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Herrestads AIF P 13 Blå (borta) P-12


      19:00
  • 27Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 29Ons
    • 17:45

      P10 7mot7 Föreningsdomare


      19:45
    • 18:30

      Karlsberg United FC/Rosseröd IK (hemma) P-10


      20:30
    • 19:30

      Vallens IF P11 (borta) P-11


      21:30
    • 19:30

      FÖRANMÄLAN match P-11


      21:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Avslutnings match P-14


      19:00
    • 18:00

      Groheds IF /LSK p12 vit (borta) P-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15