Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ
IFK Valla
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-10


      12:00
    • 13:00

      Henån-Gilleby IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Torp GOIF (hemma) F-04/05


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Groheds IF LSK 08 Vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Herrestads AIF F06/07 HAIF svart/vit (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Stala IF Gul (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Lysekils AIK 1 (borta) P-10


      14:00
    • 15:00

      IK Oddevold Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Tanums IF (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Herrestads AIF Lag 2 (borta) U-laget


      19:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11/12


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-08


      19:00
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Torp GoIF P-08 (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 19:15

      Stenungsunds IF (borta) F-06/07


      21:15
  • 12Lör
    • 09:20

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F10/11/12


      12:00
    • 10:00

      Vallens IF (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Ödsmåls IK (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Hedekas IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla 2 (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch IF Väster F-06/07


      16:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      IK Oddevold (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 14:00

      Melleruds IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Groheds IF LSK P09 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Groheds IF P07 sv. (hemma) P-06/07


      19:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11/12


      19:00
    • 19:00

      IFK Uddevalla Lag 2 (hemma) U-laget


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 18:30

      Ödsmåls IK (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-06/07


      20:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Strandstäd F-06/07


      13:00
    • 10:30

      Rosseröds IK P-09/10 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      IFK Uddevalla 1 (borta) P-08


      14:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Hogstorps IF 1 (borta) P-10


      13:00
    • 13:00

      Eds FF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
      Sparbanksvallen
      Serie: Div.4 Bohuslän-Dalsland Herrar 2020
      Resultat och referat
    • 15:00

      Groheds IF LSK 08 Grön (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:30

      Stenungsunds IF Lag 2 (borta) U-laget


      21:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Stångenäs AIS P 07/08 (borta) P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Stångenäs AIS (hemma) P-10


      13:00
    • 15:00

      IF Viken (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Vallens IF (borta) P-11


      15:00
    • 10:00

      Myckleby IK (hemma) P-12


      14:00
    • 10:30

      IK Oddevold P10 Vit (borta) P-10


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 10:50

      Vallens IF (hemma) F10/11/12


      14:00
    • 11:00

      Skee IF P 12 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla Blå (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      Hamburgsunds IF (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Sotenäs Ungdom (borta) F-06/07


      18:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11/12


      19:00
    • 19:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Skärhamns IK Lag 2 (borta) U-laget


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons