Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Sammandrag Vallen PF-09


      19:00
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 10:30

      Hamburgsunds IF (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Orust FC röd (borta) F-04/05


      13:00
    • 12:00

      A-lags Matchvärdar PF-10


      15:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Ödsmåls IK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
  • 2Sön
    • 09:40

      Zonträning F-04 F-04/05


      12:00
    • 09:40

      Bohuslyftet F-05 F-04/05


      13:20
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 16:00

      Morlanda GoIF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Stenungsunds IF P08 div 7 blå (hemma) P-06


      18:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 18:30

      TDFF Seriematch IFK Valla


      20:45
    • 18:30

      Ref. Grp möte nya klubbstugan IFK Valla


      20:00
    • 18:30

      Orust ( Svart ) (hemma) P-04/05


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      Sammandrag PF-10


      23:00
    • 12:00

      IK Oddevold blå (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      IF Viken (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Bohuslyftet P-04/05


      00:00
    • 10:00

      Qviding Attityd Cup F-06/07


      15:00
    • 16:00

      Karlsberg United FC Svart (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Morlanda GoIF (hemma) U-laget


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Lysekils AIK 1 (hemma) P-08


      20:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 11:00

      Skee IF Svart (borta) P-08


      13:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Grohed/LSK (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:00

      Henåns IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      IFK Strömstad (borta) P-04/05


      16:00
    • 16:00

      Bullarens GoIF (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Blåvitt-Elfsborg F-06/07


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 08:00

      Sammandrag PF-10


      19:00
    • 10:00

      Grohed/LSK Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 13:00

      Ödsmåls IK (borta) F-04/05


      14:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Rönnängs FF (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla ( Blå ) (hemma) P-04/05


      12:30
    • 13:00

      Lysekils AIK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Herrestads AIF F06/07 (borta) F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Grundsunds IF (hemma) P-08


      16:00
    • 15:30

      Tanums IF 08/09 Svart (hemma) P-08


      17:30
    • 18:00

      Henån / Gilleby (hemma) U-laget


      20:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 11:00

      Herrestads AIF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Grebbestads IF (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Ödsmåls IK (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Munkedals IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skärhamns IK (hemma) P-06


      02:00
    • 11:00

      Vallens IF Vit (hemma) F-06/07


      13:00
    • 17:00

      LAIK/SAIK (hemma) F-04/05


      19:00
    • 19:00

      Stenungsunds IF OLD (borta) U-laget


      21:00