Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • Heldag

      GIFF-cupen 2022 P-08

    • 00:00

      TuveCupen 2022 P-13


      15:00
    • 00:00

      Kungshamns IF (hemma) P-10


      02:00
    • 08:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-08


      09:00
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 11:00

      Stenungsunds IF P11 Röd (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      12:30
    • 13:00

      IFK Värsås (hemma) P-08


      14:00
    • 16:40

      Vänersborgs FK (hemma) P-08


      17:40
    • 17:30

      Vallens IF F10 (borta) F-10/11


      19:30
  • 2Mån
    v.18
    • 16:30

      Maskotar IFK Göteborg F-12/13


      21:30
    • 17:00

      Maskot F-10/11


      21:00
    • 17:00

      Blåvitt match P-08


      21:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:30

      BOKENÄS IF (hemma) P-12


      20:00
    • 18:30

      Match P-12 Vit. 7 mot 7 Föreningsdomare


      20:00
    • 18:30

      Bokenäs IF PF 10 (hemma) P-12


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 6Fre
    • 19:00

      Vallens IF P09 (borta) P-09


      21:00
  • 7Lör
    • 09:30

      Sammandrag 1 P-14


      12:00
    • 09:45

      7 mot 7 match P10 Föreningsdomare


      11:15
    • 10:00

      IFK Uddevalla P2011-2012 (hemma) P-10


      12:00
    • 12:00

      IK Oddevold P11 Vit (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Sammandrag P-13 Föreningsdomare


      15:30
    • 13:00

      Sammandrag mot Ik Oddevold och Grebbestad IF P-13


      15:30
    • 13:30

      Bullarens GOIF (borta) A-lag Herr


      15:30
  • 8Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 10:00

      Sammandrag / Match F-14/15


      12:00
    • 10:45

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      12:30
    • 11:00

      IK Svane P11/10 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      13:00
    • 12:45

      Match P-12 Vit. 7 mot 7 Föreningsdomare


      15:00
    • 12:45

      Match P-12 Röd. 7 mot 7 Föreningsdomare


      15:00
    • 13:00

      Karlsberg United FC/Rosseröd IK (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Munkedals IF Blå (hemma) P-12


      15:00
    • 15:00

      Skärhamns IK F12 (borta) F-12/13


      17:00
    • 15:00

      Tanums IF P 08-09 (hemma) P-08


      17:00
  • 9Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Stiftelsemöte IFK Valla


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 19:30

      Groheds IF (hemma) A-lag Herr


      21:30
    • 19:30

      Klacksparken F-10/11


      21:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:45

      P10 7mot7 Föreningsdomare


      12:15
    • 11:00

      Lysekils AIK 1 (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Stenungsunds IF P08 Vit (borta) P-08


      15:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 09:00

      Bohuslyftet P-08


      16:00
    • 09:45

      F12/13 7/7 Föreningsdomare


      11:45
    • 10:00

      Ödsmåls IK (hemma) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Match med flickor 12-13 F-14/15


      11:30
    • 11:00

      Ödsmåls IK (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Torp GoIF P -12 (borta) P-12


      13:00
    • 16:00

      IK Oddevold P 13 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Groheds IF / LSK P11 vit (borta) P-11


      18:00
    • 16:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      17:30
    • 16:00

      Match P12 Föreningsdomare


      17:30
    • 17:00

      Munkedals IF P09 (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning Föreningsdomare


      19:00
    • 17:30

      Vallens IF P10 (borta) P-10


      19:30
  • 16Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Ungdomsledarmöte IFK Valla


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll IFK Valla


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll F-10/11


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll F-12/13


      19:00
    • 19:00

      IFK Strömstad P-08 (borta) P-08


      21:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 10:00

      Myckleby IK F10/11/12 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 2 P-14


      12:30
    • 10:00

      F10/11 7/7 Föreningsdomare


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-14/15


      13:00
    • 11:00

      Rönnängs FF (borta) F-12/13


      13:00
    • 11:00

      Bokenäs IF PF 11-12 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      12:30
    • 11:00

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      12:30
    • 13:00

      Sammandrag (borta) mot Haif och Vallen P-13


      15:00
    • 13:30

      Ödsmåls IK P-11/12 (borta) P-12


      15:30
    • 13:30

      IK Oddevold Gul (borta) P-12


      15:30
    • 15:00

      Matchvärd A-laget P-11


      18:30
    • 15:00

      Herrestads AIF P 10 Vit (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Stångenäs AIS (hemma) A-lag Herr


      18:00
    • 17:00

      Edet FK P 09 (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Match Föreningsdomare


      19:00
  • 23Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Stenungsunds IF P 09 (hemma) P-08


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 08:00

      Halmstads BK (borta) P-11


      17:00
    • 10:30

      Skärhamns IK (borta) P-09


      12:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:20

      Halmstad cup P-09


      00:00
    • 10:00

      Skärhamns IK (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      IFK Strömstad P-10 (hemma) P-10


      13:00
    • 15:00

      IFK GÖTEBORG - GIF Sundsvall P-12


      17:00
    • 15:15

      IFK Uddevalla P09 (borta) P-08


      17:15
  • 29Sön
    • 09:00

      Knattefotboll IFK Valla


      10:00
    • 10:00

      Stenungsunds IF F12 Röd Vit (hemma) F-12/13


      12:00
    • 13:30

      Ödsmåls IK (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Stenungsunds IF P12 Röd (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Match P-12 Vit. 7 mot 7 Föreningsdomare


      15:30
    • 16:00

      Stenungsunds IF P12 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Match P-12 röd. 7 mot 7 Föreningsdomare


      17:30
  • 30Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:30

      Stenungsunds IF F10/11 (borta) F-10/11


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00